Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zwijanie Gunsawy.....

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gąsawiak

Gąsawiak

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 10:13:39

Prezydent Andrzej Duda mówi właśnie w tv o zwijaniu wiosek i małych miejscowości przez wieloletnie rządy PO- PSL  oraz przedtem innych  podobnych z rozwałką Balcerowicza na czele...

Budowanie 10 i więcej boisk i hali nie zdało egzaminu jak widać wójt i  większość rady gminy  oraz pracowników urzędu są w katastrofalnej kondycji fizycznej nie potrafią wykonać nawet 10- ciu  pompek tylko przysiady / co widać na Gąsawie facebook /

Wstyd panowie macie pod szkołą i gmina tyle boisk i nie ćwiczycie ??!!

Wy powinniście brać wszyscy udział  ogólnopolskich zawodach sportowych wszystkie pieniądze unijne poszły na budową  tylu boisk hali i co ??

Po drugie skąd wzieła się nazwa Gunsawa kto tak mówi ludzie zza Buga bo chyba nie miejscowi z dziada pradziada ?? Ludzie zza buga nigdy nie będą martwili się o rozwój tej wioski...

Wjazd  z Gniezna czy Żnina do Gąsawy przeraża wioska byłe miasteczko kwitnące zza komuny obecnie wymarłe nie ma nic nie ma sklepów marketów dyskontów nie kupisz butów odzieży   nawet taniej żywności są tylko puste duże boiska wioska zatrzymała się w czasie 30 lat wstecz i co dalej ??

#2 Gąsawiak

Gąsawiak

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 11:26:03

A jeszcze jedno dlaczego wójt zamiast tylu boisk nie zrobi 1 dużego parkingu koło 2 bloków na Konopnickiej .

Ludzie z drugiego bloku żyjący w skrajnej biedzie  / dostali teraz 500 zł a  starsi 13- stkę / jeżdżą ropniakami parkują pd balkonami 2 metry od mieszkań na terenie kotłowni co jest karalne  z litości nie dzwoniłam jeszcze na policję mimo,  iż kierownik spółdzielni mnie zachęcał a potem gospodarz wystawił plakat żeby nie parkować tyłem..

Tyłem czy przodem mandaty się posypia a może i gorzej...

Hałas,  smród jest nie do wytrzymania ci  biedni ludzie nie mogą zapuścić gruchotów od razu stoją tak 5 -10  minut jest hałas i smog prosto w okna...

Apeluję  to wójta o zrobienie parkinu dla bloków na Konopnickiej !!!

Użytkownik Gąsawiak edytował ten post 01 lipiec 2020 - 11:27:52

#3 Nowy1990

Nowy1990

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 16:40:43

Niech Pani da spokój tym kierowcom. Przecież wszyscy wiedzą kto to pisze. Mieszka Pani w bloku i trzeba się dostosować do innych ludzi. A jak się nie.podoba proszę się wyprowadzić.

#4 Nowy1990

Nowy1990

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 17:03:00

A jeszcze jedno dlaczego wójt zamiast tylu boisk nie zrobi 1 dużego parkingu koło 2 bloków na Konopnickiej .
Ludzie z drugiego bloku żyjący w skrajnej biedzie / dostali teraz 500 zł a starsi 13- stkę / jeżdżą ropniakami parkują pd balkonami 2 metry od mieszkań na terenie kotłowni co jest karalne z litości nie dzwoniłam jeszcze na policję mimo, iż kierownik spółdzielni mnie zachęcał a potem gospodarz wystawił plakat żeby nie parkować tyłem..
Tyłem czy przodem mandaty się posypia a może i gorzej...
Hałas, smród jest nie do wytrzymania ci biedni ludzie nie mogą zapuścić gruchotów od razu stoją tak 5 -10 minut jest hałas i smog prosto w okna...
Apeluję to wójta o zrobienie parkinu dla bloków na Konopnickiej !!!

#5 Gąsawiak

Gąsawiak

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 21:01:50

Niech Pani da spokój tym kierowcom. Przecież wszyscy wiedzą kto to pisze. Mieszka Pani w bloku i trzeba się dostosować do innych ludzi. A jak się nie.podoba proszę się wyprowadzić.

Człowieku nawet nie wiesz co piszesz popierasz łamanie prawa i zatruwanie ludzi i środowiska. Wystarczy 1 telefon do policji i plac będzie na zawsze pusty jak kiedyś . Myślisz,  że policja nie zna prawa drogowego ?? Masz prawko i jeszcze jeździsz ciekawe może powinni ci zabrać :D

#6 Nowy1990

Nowy1990

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 22:31:18

To dzwon A nie głupoty wypisujesz. Nie mają ludzie gdzoe stawać więc niech stoją. Sama zostawia Pani samochód przed blokiem. Po drugiej stronie może stać? Z tej strony nie bo co. Jeżeli nie potrafi się Pani dostosować do ogółu ludzi proszę się do lasu wyprowadzić.

#7 Nowy1990

Nowy1990

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 23:03:50

Skąd tyle złości i złej woli w stosunku do sąsiadów? Mieszka Pani z nimi całe życie. Nie mogę tego zrozumieć.

#8 Gąsawiak

Gąsawiak

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 01 lipiec 2020 - 23:26:33

Człowieku ty nic nie rozumiesz widać,  że jesteś po wiejskich szkółkach i z logiką kiepsko.. Po pierwsze przed blokiem jest legalny mały parking dla kilku samochodów od samego początki istnienia tego bloku i jest zachowana odpowiednia odległość od mieszkań. Na placu kotłowni za blokiem nie ma zachowanej tej odległości i tam parkują ludzie 2 metry od bloku co już jest niezgodne z prawem bo spaliny z ropy dostają się do mojego mieszkania plus hałas bo biedacy nie potrafią zapalić w ciągu chwili tylko robią to 10 minut ale dlaczego nie idą pod swoje mieszkanie tylko pod czyjeś ?? Ja mam mieć dobrą wolę dla deb***i którzy celowo trują ludzi i niszczą moje innych zdrowie ty chyba oszalałeś człowieku ....

Zasranym obowiązkiem wójta i rady gminy jest zapewnienie parkingu mieszkańcom, bierze za to olbrzymie wynagrodzenie !!

Jak się nie nadają to wywalić wójta i radę gminy na zbity łeb !!

#9 Nowy1990

Nowy1990

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 07:18:19

Człowieku ty nic nie rozumiesz widać, że jesteś po wiejskich szkółkach i z logiką kiepsko.. Po pierwsze przed blokiem jest legalny mały parking dla kilku samochodów od samego początki istnienia tego bloku i jest zachowana odpowiednia odległość od mieszkań. Na placu kotłowni za blokiem nie ma zachowanej tej odległości i tam parkują ludzie 2 metry od bloku co już jest niezgodne z prawem bo spaliny z ropy dostają się do mojego mieszkania plus hałas bo biedacy nie potrafią zapalić w ciągu chwili tylko robią to 10 minut ale dlaczego nie idą pod swoje mieszkanie tylko pod czyjeś ?? Ja mam mieć dobrą wolę dla deb***i którzy celowo trują ludzi i niszczą moje innych zdrowie ty chyba oszalałeś człowieku ....
Zasranym obowiązkiem wójta i rady gminy jest zapewnienie parkingu mieszkańcom, bierze za to olbrzymie wynagrodzenie !!
Jak się nie nadają to wywalić wójta i radę gminy na zbity łeb !!

#10 Nowy1990

Nowy1990

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 07:59:12

Już wiem że to nie zła wola i złość. Jest pani po prostu złym człowiekiem. Po co takie komentarze "po wiejskich szkółkach", "biedacy nie potrafią zapalić" itd. Proszę nie obrażać ludzi. Jeżeli nie potrafi Pani inaczej pisać to proszę nic nie pisać. 

A czy jest to zasranym obowiązkiem wójta bym dyskutował. Na pewno obowiązkiem ale nie zasranym. Należy zrozumieć ograniczenia budżetu. Jakoś nie widziałem Pani na sesji Rady aby zaproponowała Pani budowę parkingu. Może zaproponowałaby Pani również źródła finansowania tego parkingu. Wiem że najłatwiej usiąść w fotelu i wypisywać głupoty do tego obrażając ludzi. Budżet gminy to nasze pieniądze. Pieniądze pochodzące z naszych podatków. Jakoś nie pamiętam aby kiedykolwiek Pani pracowała a tym samym dostarczała Pani pieniądze do budżetu gminy. Może wtedy byłoby na budowę parkingu. Proszę udać się na sesję, zebrać podpisy za budową parkingu, zaproponować źródła finansowania i przestać obrażać ludzi.     

#11 Nowy1990

Nowy1990

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 08:59:59

Mimo że jestem po wiejskich szkołkach jak Pani uważa, informuję  odległość parkingów od okien budynków mieszkalnych reguluje rozporządzenie ministra infrastruktury z 12 kwietnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Jest tam określona minimalna odległość wydzielonych miejsc postojowych od okien pomieszczeń przeznaczonych na stały pobyt ludzi w budynku mieszkalnym, a także od placu zabaw i boisk dla dzieci i młodzieży. 

Odległość nie może być mniejsza niż:
- 7 m - w przypadku 4 stanowisk postojowych,
- 10 m - w przypadku 5 do 60 stanowisk postojowych,
- 20 m - w przypadku większej liczby stanowisk.

Miejsca postojowe muszą być także oddalone od granicy działki budowlanej. Odległość ta nie może być mniejsza niż:
- 3 m - w przypadku 4 stanowisk,
- 6 m - w przypadku 5-60 stanowisk,
- 16 m - w przypadku większej liczby stanowisk.

Warto wiedzieć, że stanowiska postojowe dla samochodów osobowych powinny mieć co najmniej szerokość 2,3 m i długość 5 m. Proszę zacząć działać. 

​Informuję jednocześnie o treści art. 212 kk oraz 216 kk, czyli o przestępstwie  znieważenia i zniesławienia. Złożę przeciwko Pani zawiadomienie w każdej sprawie w której znieważy lub zniesławi Pani jakąkolwiek osobę. Są to przestępstwa określone w Kodeksie karnym. Myślę że dosyć ludzi Pani znieważyła. Poświęcę na to swój czas i pieniądze. 

#12 Gąsawiak

Gąsawiak

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 10:22:44

Hahahaha ..  ale to żeś trzasnął bombę roku  ' panie ' sprawiedliwy sądzie.. Napisałeś 7 metrów a od mojego mieszkania jest 2 i co kto łamie oprawo co z logiką pytam ponownie co z rozumieniem przepisów prawa ?? :lol: :lol:

Taki obrażony za wójta czy pana K... zapomnial pan K. z panem ginekologiem dzwonili do pani G.  z Pomorskiej i każdy temat o Gąsawie był wywalony co to jest wiesz co człowieku łamanie polskiej konstytucji i praw człowieka. Wiesz co grozi za łamanie konstytucji praw człowieka to zobacz nie będę wtórnym analfabetom tłumaczyć.

Wiesz  że nawet na wyborczej nie wywalają tematów a w biednej Gunsawie tak dlaczego ?? Tutaj jest prawo kaduka czy kilku panów z totalnej opozycji PO ??

Masz czas i pieniądze a w tej biednej Gunsawie co ludzie nie mają nawet na  normalne paliwo kradniesz czy gorzej ?? Okradasz gminę oszukujesz czy jak ??

Ja mogę stawić się w sądzie w każdej chwili / znam go od podszewki :D /  kasy tyle nie mam żyje uczciwie i nikogo nie jestem w stanie przepłacić więc czekam leć z tą kasą i czasem do sądu i załóż tylko  sprawę i kombinezon bo w Gunsawie dżuma i cholera ... :lol: :lol: :lol:

p.s. podziwiam cię za wielką dumę i godność nadstawiać pierś za innych łamaczy prawa .. i konstytucji !!

BRAWO !!!

p.s.2  tylko dlaczego taki anonimowy przedstaw się obrażony człowieku ??

Użytkownik Gąsawiak edytował ten post 02 lipiec 2020 - 10:23:31

#13 Gąsawiak

Gąsawiak

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 10:45:02

A  jeszcze jedno co z tymi pieniędzmi pan musi poświęcić pieniądze nie wygra pan sprawy w sądzie  w Żninie bez pieniędzy kto panu o tym powiedział ?? Ciekawe... zniesławia pan Sąd niech się pan trzyma bo może być bardzo źle....... :blink: :lol:  :lol: 

#14 Gąsawiak

Gąsawiak

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 11:10:19

Już wiem że to nie zła wola i złość. Jest pani po prostu złym człowiekiem. Po co takie komentarze "po wiejskich szkółkach", "biedacy nie potrafią zapalić" itd. Proszę nie obrażać ludzi. Jeżeli nie potrafi Pani inaczej pisać to proszę nic nie pisać. 

A czy jest to zasranym obowiązkiem wójta bym dyskutował. Na pewno obowiązkiem ale nie zasranym. Należy zrozumieć ograniczenia budżetu. Jakoś nie widziałem Pani na sesji Rady aby zaproponowała Pani budowę parkingu. Może zaproponowałaby Pani również źródła finansowania tego parkingu. Wiem że najłatwiej usiąść w fotelu i wypisywać głupoty do tego obrażając ludzi. Budżet gminy to nasze pieniądze. Pieniądze pochodzące z naszych podatków. Jakoś nie pamiętam aby kiedykolwiek Pani pracowała a tym samym dostarczała Pani pieniądze do budżetu gminy. Może wtedy byłoby na budowę parkingu. Proszę udać się na sesję, zebrać podpisy za budową parkingu, zaproponować źródła finansowania i przestać obrażać ludzi.     

Właśnie budżet gminy to nasze pieniądze ale nie pana panie K.. wiem kto tu pisze przerażony dlaczego pan nie pracuje za 1 zł tylko dużą dietę nie ma pan innej pracy  ?? :lol: :lol:

Pani Tomaszewska była w wyborach druga ludzie piszą,  że nieprawnie pan zajął jej miejsce jako przewodniczący  i rozkazuje wójtowi co ma robić.

Niech pan i inni milionerzy  i bogacze z rady zrezygnuje z diety i będzie kasa na parking koło bloków albo skasować jedno boisko po co wam na wsi 10 boisk skoro nie potraficie nawet jednej pompki zrobić ??

Uważa pan ze trucie ludzie nie jest ważne a inne inwestycje tak ??

Zdrowie i życie ludzkie dla pana nie jest takie ważne nie jest na pierwszym miejscu zapytaj pan kolegi z Oćwieki lekarza czy to popiera ??

A propo  pana lekarza lekarze z Gniezna i Poznania dziwią się,  że ośrodek  w Gąsawie nie przyjmuje pacjentów tylko na telefon ... lekarze z Gąsawy mają takie wytyczne od Ministerstwa czy sami tak sobie .. samowolka ??

Chcecie uśmiercać ludzi w Gąsawie ??

#15 Nowy1990

Nowy1990

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 11:29:14

Właśnie budżet gminy to nasze pieniądze ale nie pana panie K.. wiem kto tu pisze przerażony dlaczego pan nie pracuje za 1 zł tylko dużą dietę nie ma pan innej pracy  ?? :lol: :lol:

Pani Tomaszewska była w wyborach druga ludzie piszą,  że nieprawnie pan zajął jej miejsce jako przewodniczący  i rozkazuje wójtowi co ma robić.

Niech pan i inni milionerzy  i bogacze z rady zrezygnuje z diety i będzie kasa na parking koło bloków albo skasować jedno boisko po co wam na wsi 10 boisk skoro nie potraficie nawet jednej pompki zrobić ??

Zdrowie i życie ludzkie dla pana nie jest takie ważne nie jest na pierwszym miejscu zapytaj pan kolegi z Oćwieki lekarza czy to popiera ??

A propo  pana lekarza lekarze z Gniezna i Poznania dziwią się,  że ośrodek  w Gąsawie nie przyjmuje pacjentów tylko na telefon ... lekarze z Gąsawy mają takie wytyczne od Ministerstwa czy sami tak sobie .. samowolka ??

Całe życie nie pracuje, podatków nie płaci jeszcze ludzi obraża :) :) 

#16 Nowy1990

Nowy1990

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 11:30:48

Przewodniczącego wybiera Rada. Proszę się douczyć. 

#17 Nowy1990

Nowy1990

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 11:32:23

A  jeszcze jedno co z tymi pieniędzmi pan musi poświęcić pieniądze nie wygra pan sprawy w sądzie  w Żninie bez pieniędzy kto panu o tym powiedział ?? Ciekawe... zniesławia pan Sąd niech się pan trzyma bo może być bardzo źle....... :blink: :lol:  :lol:

strzeżenie pomogło. Już jesteśmy na Pan, już nie jestem niedouczony i skończyłem wiejską szkółkę. Bardzo dobrze, pomogło. :):)

#18 Gąsawiak

Gąsawiak

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 11:37:32

Całe życie nie pracuje, podatków nie płaci jeszcze ludzi obraża :) :)

Pracowałam panie płaciłam też podatki / kiedy pan sikał w pieluszki/  zgadnij pan gdzie ...Szubin i trochę Żnin  :lol: :lol: Niedługo emerytura..  Radzę oddawaj dietę na parking  i ustąp pani Tomaszewskiej na parking bo spotkamy się wiesz gdzie.... 

#19 Nowy1990

Nowy1990

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 11:45:59

Pracowałam panie płaciłam też podatki / kiedy pan sikał w pieluszki/  zgadnij pan gdzie ...Szubin i trochę Żnin  :lol: :lol: Niedługo emerytura..  Radzę oddawaj dietę na parking  i ustąp pani Tomaszewskiej na parking bo spotkamy się wiesz gdzie.... 

Ale to nie przewodniczący pisze. Proszę szanować ludzi a nie oskarżać. 

#20 Nowy1990

Nowy1990

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 02 lipiec 2020 - 11:51:27

Narusza Pani dane osobowe Przewodniczącego Rady ponieważ to nie on pisze.  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych