Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

ZUS W Lipnie Ludzie bez serca i nadgorliwośc gorsza od faszyzmu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Radosław Obrębski

Radosław Obrębski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 16:59:13

Tak polskie państwo (czyt.Zus) pomaga firmom i ludziom
W czwartek 2 kwietnia w dobie pandemii dostałem decyzje z Zusu, że mam im oddać ok. 20-30 tysięcy złotych za trzeci ZUS !!! (mam płacone już 2 zusy, bo pracuje w dwóch firmach od prawie 3 lat) Ponieważ pomagam i pomagałem schorowanej żonie w prowadzeniu jednoosobowej firmy.która miała 2 operacje i 3 zabiegi (teraz czeka na operacje i wizytę u neurochirurga już 1.5 roku) Żona płaci swój zus od 9 lat.Roczny dochód tej firmy to wynik z pitu 14 tysięcy zł.Zus w decyzji nie odróznia przychodów od dochodów posługuje się tymi pierwszymi. Dlaczego tyle do zwrotu ? a no, dlatego że mogli się cofnąć do 2015 roku i to właśnie zrobili .Sprawę prowadziła pani T..... ZUS Lipno. Kolejna Uwaga !!! Pewnie teraz nie dostaniemy zwolnienia ZUS na 3 miesiące z powodu wirusa ?? bo będziemy mieć około 20-30 tysięcy długu.Obecnie ja straciłem jedną pracę i moja żona też nie prowadzi już tej działalnosci z uwagi na wirusa. Jak teraz oddać 20 tysiecy, kiedy zostało 2 tyś. wypłaty na 4 osoby ??? Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.Mąż nie może pomagać żonie kiedy ta choruje ? nawet w przysiędze małzeńskiej są takie słowa że ma pomagać az do śmierci !! Jakie ci ludzie mają sumienie ? Z armatą na wróbla . 8 miesięcy nas sprawdzali w tym czasie zamiast kontrolować jednoosobową fime mogli się zająć faktycznie tymi co wyłudzają od nich pieniądze

Użytkownik Radosław Obrębski edytował ten post 10 kwiecień 2020 - 07:06:47

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych