Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

714 odpowiedzi w tym temacie

#701 ~SB~

~SB~
  • Goście

Napisano dziś, 16:19:47

To wielka ściema ZUS z rządem obracali naszymi pieniędzmi a teraz niby oddają o czym zapomnieli a procenty na premię i nagrody

Belgijscy deputowani wezwali władze Belgii, by wpłynęły na rząd Niemiec, aby zaprzestał wypłaty świadczeń emerytalnych belgijskim i brytyjskim emerytom, którzy kolaborowali z hitlerowskimi okupantami podczas II wojny światowej – informuje „Deutsche Welle”.

#702 ~Gocha~

~Gocha~
  • Goście

Napisano dziś, 16:39:43

Śmiechu warte.Wsadzcie sobie te podwyżki w d... !

#703 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano dziś, 16:48:01

Podatek. Cóż z tego że ZUS mi odda jak ja muszę oddać skarbowce. Po przeliczeniu muszę oddać 345 zł. Więc po co oddają i mówią ile zyskam a ja muszę jeszcze dołożyć. Więc po co te kłamstwa.

#704 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano dziś, 16:48:03

Podatek. Cóż z tego że ZUS mi odda jak ja muszę oddać skarbowce. Po przeliczeniu muszę oddać 345 zł. Więc po co oddają i mówią ile zyskam a ja muszę jeszcze dołożyć. Więc po co te kłamstwa.

#705 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano dziś, 16:48:29

#706 ~Janusz sobieszczuk~

~Janusz sobieszczuk~
  • Goście

Napisano dziś, 17:33:17

Prawda. W ubiegłym roku był taki zwrot i co z tego Kiedy musiałem to oddać w rozliczeniu PR,y rozliczeniu Potu. Wielka ściema nie róbcie z nas idyjotow jak sami nimi jesteście.

#707 ~Janusz sobieszczuk~

~Janusz sobieszczuk~
  • Goście

Napisano dziś, 17:33:42

Prawda. W ubiegłym roku był taki zwrot i co z tego Kiedy musiałem to oddać w rozliczeniu PR,y rozliczeniu Potu. Wielka ściema nie róbcie z nas idyjotow jak sami nimi jesteście.

#708 ~Janusz sobieszczuk~

~Janusz sobieszczuk~
  • Goście

Napisano dziś, 17:34:10

#709 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 17:36:30

Wielka sciema. Dziś dali a jutro trzeba oddać w rozliczeniu Pitu.Nie róbcie z nas idyjotow jak sami nimi jestescie

#710 ~Janusz sobieszczuk~

~Janusz sobieszczuk~
  • Goście

Napisano dziś, 17:37:25

Wielka sciema. Dziś dali a jutro trzeba oddać w rozliczeniu Pitu.Nie róbcie z nas idyjotow jak sami nimi jestescie

#711 ~rencista~

~rencista~
  • Goście

Napisano dziś, 17:42:31

dziadostwo i tyle w temacie złodziejstwo

#712 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 41 minut temu

Wolne zarty z tymi podwyzkami ale przyjdzie czas na rewanz poczekajcie do wyborow

#713 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 22 minut temu

... NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ WYBORÓW NAJBLIŻSZYCH I NASTĘPNYCH!!!. Emeryci pamiętajcie!!!.

#714 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 16 minut temu

Ja mam 5zl do oddania. Dlaczego nic nie trąbią o tych co im zabiorą.

#715 ~Zi Bi~

~Zi Bi~
  • Goście

Napisano 2 minut temu

Juz kurna nie pamiętacie po ile było podwyżki za rządu poprzedniego 3 zł 5zł!!! Oczywiście esbecja ma się dobrze!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych