Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1704 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 13:50:24

Tak kombinują że z 1zł. dostaniesz 0.20.groszy.

#22 ~Emerytka~

~Emerytka~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 13:53:48

Jak Wam Malo isc do pracy, albo Mopr to nie wstyd, Ile ludzie korzysta, miliony tez mam Niska emeryture I Co mam plakac, Jak tu pisza. Szok.

#23 ~Maria emerytka~

~Maria emerytka~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 14:00:45

A teraz kobiety którym nie chciało się pracować dostaną za nic nierobienie emeryturę. A tylko lenie nie pracowały i niepracuja. Ja wychowałam czworo dzieci i pracowalam . Nie korzystałam ze zwolnień lekarskich z urlopów wychowawczych. A pracę miałam nie lekką. Pis płaci nierobom.

#24 ~Maria emerytka~

~Maria emerytka~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 14:01:31

A teraz kobiety którym nie chciało się pracować dostaną za nic nierobienie emeryturę. A tylko lenie nie pracowały i niepracuja. Ja wychowałam czworo dzieci i pracowalam . Nie korzystałam ze zwolnień lekarskich z urlopów wychowawczych. A pracę miałam nie lekką. Pis płaci nierobom.

#25 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 14:06:43

Brawo...ty !!!!

#26 ~Wtf~

~Wtf~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 14:06:49

No właśnie, pracowałam ciężko i długo. Wypracowałam emeryturę na poziomie 3 500 brutto.
W zamian za ciężką i długotrwałą pracę, od mojego wynagrodzenia były pobierane wysokie opłaty na ZUS i podatek.
Teraz jestem "NAGRADZANA" niższa rewaloryzacją.
Kombinatorzy nieroby i ludzie którzy odprowadzali mniejsze opłaty, bo bardziej opłacało się brać większą kasę i wykazywać mniejsze zarobki - teraz dostają więcej!!!!
Brawo PIS, mam nadzieję. ..... źe juź niedługo.

A co ma PiS do twojej obecnej emerytury?
Przecież wcześniej zadzwonił PO i PSL ,więc im dziekuj.
Z resztą,za PO i PSL pracowała byś jeszcze dłużej
Co za naród,obarcza PiS,jak wcześniej twoje pieniądze trafiały do wspaniałego OFE

#27 ~Uuuuu~

~Uuuuu~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 14:12:14

Wspierać trzeba tylko tych, którzy pracują, a mimo to mają biedę. Znam wiele matek, które mają 4,5 i więcej dzieci, a jednak pracowały i teraz one nie dostaną dodatkowej emerytury. A te matki, które nie pracowały dostaną emeryturę. Czy to tak ma być?

#28 ~Grazyna~

~Grazyna~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 14:39:58

Jeśli rodzina wielodzietna liczy się od 3 dzieci to czemu płacić chcecie od 4 jak to się ma i jeszcze jedno w tym.wszustkim.jest dyskryminacja matek pracujących i wychowujących dzieci a nieroby zawsze matkom dobrze 5+ i siedzimy w domach ja teraz przeszłam.na emeryturę byłam.na bezpłatnym.wychowawcxym i nie mam zaliczone a oni dostaniem.cos nie tak też chce

#29 ~Grazyna~

~Grazyna~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 14:40:42

Jeśli rodzina wielodzietna liczy się od 3 dzieci to czemu płacić chcecie od 4 jak to się ma i jeszcze jedno w tym.wszustkim.jest dyskryminacja matek pracujących i wychowujących dzieci a nieroby zawsze matkom dobrze 5+ i siedzimy w domach ja teraz przeszłam.na emeryturę byłam.na bezpłatnym.wychowawcxym i nie mam zaliczone a oni dostaniem.cos nie tak też chce

#30 ~Barbara jeszcze nie emeryt~

~Barbara jeszcze nie emeryt~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 14:42:24

Przepraszam bardzo jak można mówić że matki w latach 80 były nierobami ! Mam czworo dzieci i nie pracowałam chociaż chciałam bo co miałam zrobić z dziećmi jak nie było ani żłobków ani przedszkoli dla moich dzieci bo mieszkam na wsi.Dzieci poszły do szkoły to ja dopiero do pracy i nie mam wypracowanych lat do emerytury i jak można powiedzieć że mi się nie należy emerytura....10 lat wychowywałam swoje dzieci a później nie było dla mnie pracy tylko od przypadku do przypadku

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 15:00:56

Dajecie pieniądze samym nierobom tym co się nie chciało robić teraz dostają najwięcej !

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 15:13:00

waloryzacja nie pokrywa inflacji, co rok to gorzej !

#33 ~Lesli~

~Lesli~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 15:28:13

Ja oprawilem w ramkę decyzję o podwzce renty za panowania Pani Kopacz.1,70zl to była podwyżka realnie oddając dokonania PO.Teraz to czuję odpowiedzialnosc za wydawane pieniądze, wtedy ich niewidzial em gdyż jak je dostawałem to płakałam.Lzy zalewaly ta podwyżkę.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 16:02:30

Najniższe emerytury i renty do 1100 zł, tylko zapomnieli o rencistach 3grupy której renta wynosi 669zł i nie wzrasta do 1100 zł ,ta kwota powinna być już dla wszystkich.

#35 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 16:35:25

Do Gość Jestem dość młodą osobą ,po szkole podjęłam pracę ,2 lata temu zachorowałam na raka teraz już z przerzutami pomimo że pracowałam mam najniższą rentę i nie uważam się za Nieroba ,poproszę ostrożnie z takimi wypowiedziami

#36 ~Izs~

~Izs~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 17:10:28

Co za tytuł? Zwraca podatek? Jaki? Powinien być zwrócony ten zlodziejski pobierany od rent i emerytur! Puknij się w czoło bo nie masz pojęcia o czym piszesz, żenada

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 17:26:35

23 lata pracy,rak i inne choroby renta 670 co myślicie ze poumieramy!!!!

#38 ~ANETA~

~ANETA~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 17:27:00

23 lata pracy,rak i inne choroby renta 670 co myślicie ze poumieramy!!!!

#39 ~Selena~

~Selena~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 17:35:38

Przepracowalam 36 lat i co miesiąc ..płacze bo moja emerytura wynosi 1370..zlotych LUDZIE PRACUJACY DOMAGAJA SIE 1 TYSIACA ZLOTYCH P ODWYZKI MIESIECZNIE I TO SIE IM PRZYZNAJE . MMy biedni emeryci mamy skurczone ..zoladki i nam nalezy sie ..tylko kilkanascie zlotych.. po co tyle lat harowalam ????

#40 ~Boźena~

~Boźena~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 17:51:59

To teraz wszyscy im podziękujęmy przy wyborach oby przegrali

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych