Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

527 odpowiedzi w tym temacie

#521 ~Selva~

~Selva~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 16:55:01

u mnie w zakładzie bardzo by się przydało bo jest parę symulantek, które zyskują w ten sposób nawet dwa miesiące wolnego czy trzy tylko dlatego że nie chce im się w ogóle nawet do pracy przychodzić a my te uczciwe jesteśmy zawalone robotą i nie wiadomo co ręce włożyć więc zapraszam do nas. z przyjemnością się podpisze pod takim wnioskiem dla nierobów którzy pobierają pensje a inni muszą za nich harować i nie mam z tego absolutnie nic

#522 ~Kaml~

~Kaml~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 11:26:12

Z telefonu stacjonarnego zawsze można włączyć przekierowanie na komórkę lub używać nr stacjonarnego za pomocą VOIP w komórce

#523 ~Zygfryt~

~Zygfryt~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 13:16:07

Ściganie ZUSowcy zacznijcie od symulantów z policji którzy po pół roku siedzą na zwolnieniach i od nauczycieli leserów o których ostatnio było głośno a morze tak ścigać lekarzy którzy w ramach strajku wydają takowe zwolnienia ???

#524 ~ZeUS~

~ZeUS~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 14:53:54

niech spier***aja

#525 ~tylkopytam~

~tylkopytam~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 16:31:11

co jest ??? oni myślą, że  zwykli ludzie "gorszegosortu", harujący za marną pensję,  nie mogą wziąć chociażby L-4 w odróżnieniu tych "panów", którzy mogą wszystko i grubą kasę bo to "...im się po prostu należało..."???????????????????????????????????? 

#526 ~Lucek Gwiazda Zaranna~

~Lucek Gwiazda Zaranna~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 16:31:44

Nie mam telefonu domowego, a maile czytam raz na tydzień, w pompe mogą mnie cmoknąć, nikt mnie nie zmusi do czytania maili tysiąc razy dziennie i zakładania telefonu stacjonarnego, a tym bardziej odbierania jakichkolwiek połączeń przychodzacych, jak chca sprawdzić czy jestem w domu, to niech rusza obtłuszczone odwłoki i zapukają do moich drzwi.

#527 ~Kaczy zwisie wypierdalaj~

~Kaczy zwisie wypierdalaj~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 16:34:24

Psów nie kontrolowali jak brali zwolnienia,później nikt ich nie rozliczał jak przerywali L4....

W czubeczek ku***a PISowskie ścierwa mnie cmoknijcie.

#528 ~nunulek~

~nunulek~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 15:05:40

To jest dopiero chory pomysł.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych