Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

527 odpowiedzi w tym temacie

#421 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:10:13

Dajcie już spokój z tymi ciążami. Ciąża , jeśli przebiega prawidłowo , nie jest chorobą . Ja urodziłam dwoje dzieci i tylko raz dostałam od lekarza tydzień zwolnienia , i to jeszcze z wielką łaską. Przed planowanym terminem porodu musiałam wziąć urlop , bo bałam się , że mogę zacząć rodzić np. w drodze do pracy . To od niedawna nastała moda na chorobowe na okres ciąży .

#422 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:16:57

Może niech ZUS zweryfikuje zwolnienia nauczycieli i policjantów

#423 ~Grazyna~

~Grazyna~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:18:37

Najwyższa pora by ZUS wreszcie zaczął sprawdzać pseudo rencistów.Jest sporo takich którzy pobierają rentę udając że nie mogą pracować a wyjeżdżają do Niemiec i tam pracują i nie narzekają że coś im dolega.Gdyby był obowiązek raz w tygodni i to w połowie wstawienia się do urzędu,inaczej zostaną pozbawieni zasiłku.Gwarantuję że nikt za granicą nie zatrudni na lewo takiej osoby,bo byłoby to nieopłacalne.Zaraz by się okazało ile osób niesłusznie pobiera zasiłek. Pozdrawiam.

#424 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:19:05

Jak pracowała Pani w biurze, to i owszem mogła Pani pracować do końca ciąży.Prosze tylko nie mówić,ze to moda na chorobowe w ciąży.Bo gdyby pracowała Pani w systemie 3-zmianowym,na magazynie dzwigajac ciężkie rzeczy,lub stojąc przy lubi produkcyjnej,na pewno od razu podalabym Pani na zwolnienie

#425 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:19:17

Jak pracowała Pani w biurze, to i owszem mogła Pani pracować do końca ciąży.Prosze tylko nie mówić,ze to moda na chorobowe w ciąży.Bo gdyby pracowała Pani w systemie 3-zmianowym,na magazynie dzwigajac ciężkie rzeczy,lub stojąc przy lubi produkcyjnej,na pewno od razu podalabym Pani na zwolnienie

#426 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:20:35

Lini*
Poszlaby Pani*

#427 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:21:06

Linii*
Poszlaby Pani*

#428 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:36:35

ZUS i L4

#429 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:36:56

Szkoda, że nie może wziąść się za policiantów bo by miał około 20000 symulantów, ale mam nadzieję, że nieuczciwym nauczycielom nie odpuści

#430 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:37:39

Szkoda, że nie może wziąść się za policiantów bo by miał około 20000 symulantów, ale mam nadzieję, że nieuczciwym nauczycielom nie odpuści

#431 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:38:53

Weź kobieto młotek i puknij się w czoło może to pomoże. Mamy państwo prawa a nie dyktaturę gdzie się będzie mnie zmuszał do odbierania id niego tel czy odpisania na e-mail. Już niech się nastawia że każdy im odpisze na email czy odbierze tel.

#432 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:41:13

Popieram z całą stanowczością kontrole osób będących na zwolnieniu lekarskim.Szczególnie rencistów.Powinni co dwa tygodnie podpisywać listę tak jak w Urzędzie pracy z wyjątkiem osób na 1 grupie inwalidztwa.

#433 ~Lukas~

~Lukas~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:50:07

ZUS powinien stworzyć oddział do walki symulantami. Idą do domu (puk ,puk ) nie ma delikwenta i zostawiają info ze stawiennictwem na jutro 8 rano. Z tym , że system losuje do których osób się udać aby nie pomijać lekarzy , sędziów ,policjantów , nauczycieli i całej reszty ze złotej strefy.bo wszystkich nie da się odwiedzić. Tym sposobem 97% chorych nagle by doznało cudu ozdrowienia

#434 ~Luk~

~Luk~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:51:22

ZUS powinien stworzyć oddział do walki symulantami. Idą do domu (puk ,puk ) nie ma delikwenta i zostawiają info ze stawiennictwem na jutro 8 rano. Z tym , że system losuje do których osób się udać aby nie pomijać lekarzy , sędziów ,policjantów , nauczycieli i całej reszty ze złotej strefy.bo wszystkich nie da się odwiedzić. Tym sposobem 97% chorych nagle by doznało cudu ozdrowienia

#435 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:57:31

Hihi mnie możecie naskoczyc a i tak będziecie placic

#436 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 11:23:41

A kto powiedział że jak jestem chory mam leżeć w domu ?

#437 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 11:34:18

ZUS powi ien kontrolować bez uprzedzenia ale wszyztkich bez wyjątku.

#438 ~Zorba~

~Zorba~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 11:44:32

ZUS pytam się? Ilu dzisiaj ludzi ma telefon stacjonarny, chyba niewielu i co z tymi co mają zwolnienia od psychiatry a tak naprawdę nic im nie dolega i miesiącami mają niezdolność. Poprostu nie radzicie sobie z tym problemem. Beznadzieja!

#439 ~Pixel~

~Pixel~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 11:48:23

Jak się złodziejem nie podoba to niech mnie przestaną okradać i sam sobie poradzę. A jak będą mnie tak nachodzić to zgłoszę nękanie. A dureń, który tu gdzieś płacze, że ZUS powinien kontrolować wszystkich bez uprzedzenia to pewnie jakiś stary komuch z wypranym mózgiem, albo urzędnik

#440 ~Złodzieje~

~Złodzieje~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 11:54:58

Jak złodziej może kontrolować symulantów jak wszyscy jadą na tym samym wózku. Hipokryzja Hehehe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych