Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

527 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jebćplske~

~Jebćplske~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 01:14:03

Państwo policyjne się tu robi

#2 ~Żal mi już polski przez p~

~Żal mi już polski przez p~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 02:49:39

Ja na pewno z Polski wyjadę bo robi się państwo z czasów PRL kretyńskie ustawy manipulujące ludzi z kablówką nieźle wymyślili teraz takie jaja niedługo internet będzie zamknięty przez jb Unię i ich deb*** e akta 2 mam nadzieję że nie wejdzie to że ludzie będą dalej to podtrzymywać tak czy siak ja będę wyjeżdżać z Polski i na pewno nie będę się przyznawać że polką jestem bo teraz polska to jest za przeproszeniem zj kraj. Kiedyś było lepiej nic nie robią żeby obywatelom pomagać w Ameryce dom sobie kupisz tutaj nawet nie odłożysz jeszcze jakie jb przepisy wprowadzają wtyd dla was nie jesteście ludźmi tylko potworami drogi rządzie kasa musi się zgadzać.

#3 ~Miatkowska Renata~

~Miatkowska Renata~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 06:00:22

Bardzo dobrze bada sprawdzac nauczycieli na chorobowym pasowało by też lekarzy ktorzy wypisza. L4

#4 ~Pyjte~

~Pyjte~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 06:00:49

ZUS( czytaj Mafia ), niech najpierw zajmie sie policjanfami, nauczycielami itp. A dopiero później chorymi ( niby ) bo rządzącymi to juz za późno tam poszło wszystkim w mózgi, tylko już na sztos i palić.

#5 ~Pyjte~

~Pyjte~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 06:01:13

ZUS( czytaj Mafia ), niech najpierw zajmie sie policjanfami, nauczycielami itp. A dopiero później chorymi ( niby ) bo rządzącymi to juz za późno tam poszło wszystkim w mózgi, tylko już na sztos i palić.

#6 ~Misioczi~

~Misioczi~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 06:37:46

Jest dużo symulantów!!!!! Zmyślają choroby lenie!!!! Wypić piwo możesz? Sex uprawiać możesz? To do pracy też możesz iść:)

#7 ~PIS i PO jedno zło~

~PIS i PO jedno zło~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 07:06:25

Szkoda że się Psią Grypą nie zajęli wcześniej...

#8 ~Widz~

~Widz~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 07:57:07

A co z tymi co dostają zwolnienie na strajki np. Lenie nauczyciele, z sądów i inni symulanci, a może ja na zwolnieniu też protestuje

#9 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 08:10:46

ZUS niech najpierw odda nam nasze pieniądze. Rząd zajmuje się piramidą finansową AGold a ZUS działa na prawie, a zgarnął już ogrom pieniędzy.

#10 ~JakiżWysublimowanyPodstęp~

~JakiżWysublimowanyPodstęp~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 08:26:56

Och, przecież to oczywiste, że chory ma obowiązek odbierać telefony (chorzy nigdy ich nie wyłączają ani nie wyciszają) oraz sprawdzać maile. A te ostatnie - skoro są wysyłane na adres prywatny - to wiadomo, że otworzyć można tylko w domu...
Przebiegły ten ZUS!

#11 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 08:36:47

Jacy -lenie nauczyciele....zasuwamy jak mrówki...przy waszych dzieciach...za głodowe zarobki. Teraz wam pokażemy...jak zaczniemy strajkować...i Ty jeden z drugim pójdziesz na zwolnienie...bo kto ci dzieciaka dopilnuje od 7 do 17 ej...za darmo...hi hi hi

#12 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 08:37:11

Jacy -lenie nauczyciele....zasuwamy jak mrówki...przy waszych dzieciach...za głodowe zarobki. Teraz wam pokażemy...jak zaczniemy strajkować...i Ty jeden z drugim pójdziesz na zwolnienie...bo kto ci dzieciaka dopilnuje od 7 do 17 ej...za darmo...hi hi hi

#13 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 08:56:04

A może czas najwyższy wziąć się za święte krowy lekarzy, którzy te zwolnienia wystawiają i ich kontrolować.
Czy policjantom, nauczycielom,pracownikom sądów L4 wystawiał szewcy, z całym szacunkiem dla szewcow.

#14 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 09:11:27

Przez telefon pani Zosia postawi diagnozę czy ktoś jest chory? Brawo nawet lekarz tego nie potrafi.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 09:15:14

To się nazywa STRĘCZYCIELSTWO!!!

#16 ~Piotr10~

~Piotr10~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 09:19:55

Skandal. Sprawdzanie osób prywatnych a nauczycieli i policjantów którzy oficjalnie publicznie mówią że idą na zwolnienia w ramach strajku i są popierania przez związki nikt nie kontroluje. ZUS nie traktuje jednakowo ludzi. Oficjalnie dyskryminuje ludzi z racji zawodu i przynależności do związków.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 09:21:10

!!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 09:33:31

A jak L4 w rzeczywistości jest jedyną okazją na wypoczynek albo na wyjazd na dawno wykupione wczasy Dlaczego nikt nie zainteresuje się pracodawcą który wymiguje się od dawania pracownikowi przysługującego mu urlopu

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 09:44:32

Skandal. Sprawdzanie osób prywatnych a nauczycieli i policjantów którzy oficjalnie publicznie mówią że idą na zwolnienia w ramach strajku i są popierania przez związki nikt nie kontroluje. ZUS nie traktuje jednakowo ludzi. Oficjalnie dyskryminuje ludzi z racji zawodu i przynależności do związków.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 09:45:30

Ale policji ZUS nie płaci zasiłków to na jakiej podstawie maja kontrolować. Policjanci są objęci innymi przepisami

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych