Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZSP ubezpieczenie dziecka przymus

zsp szkoła nauczycielka nauczyciel

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2015 - 20:15:49

Czy dyrektor lub nauczyciel może zmuszać rodzica do zapłacenia 40zł za ubezpieczenie dziecka w wybranej przez szkołę firmie ubezpieczeniowej?

#2 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2015 - 21:01:04

Ubezpieczenie jest dobrowolne...

#3 ~Ewa Joachimiak~

~Ewa Joachimiak~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2015 - 21:12:24

W ZSP, od wielu lat, ubezpieczyciela wybierają przedstawiciele Rady Rodziców. Od wielu lat uczniowie i ich rodzice decydują o ubezpieczeniu się.

#4 ~Adam Bąk~

~Adam Bąk~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 06:02:23

Żadna szkoła, żadna Rada ani Komitet nie może Pani zmuszać do ubezpieczenia, jest ono dobrowolne, nie musi Pani pisać żadnego wyjaśnienia. Mówiła o tym Pani Premier i Minister Edukacji, szkoła wprowadziła Panią w błąd, sugerując wybór jakiejś Rady jako wybór obowiązkowy.

#5 ~Adam Bąk~

~Adam Bąk~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 06:08:19

Co jakiś czas nowa afera pojawia się w zsp na Kościuszkach. 

Ostatnio o nauczycielce co donosy anonimowe do gazet wysyła. Dziwnym trafem po interwencji dyrektorki wątek zniknął z forum. Co wy na to. Jakoś za tej dyrektorki afera goni aferę. Za poprzedniego dyrektora to było uczciwie, ktoś pamięta jakieś afery wcześniej na forum, ja nie. A teraz to sami widzicie i czytacie.

#6 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 11:20:29

Afera? Przeciez obiala zrobiła to we własnym imieniu a nie ZSP a a tutaj nikt nie pisze o przymusie... U ezpieczenia sa dobrowolne i nie ma żadnej afery... Ewentualnie wychowawca mógł nakreślić odnośnie wpłaty a nie sama dyrektorka... Sztuczne problemy teorzycie... Placówka ZSP jest duża wiec i dużo spraw ale ewidentne kolega chce dyskredytować .. Bo jest albo niezadowolony z pracy albo robi w konkurencji...

#7 ~..@~

~..@~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 11:22:43

Po kolorze włosów pewnie porównacie do Tuska... Moze to on ciągnie za sznurki?!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 17:00:19

Panie Adamie!

1. Na Kościuszki.

2. To Pan wprowadza Czytających w błąd. Nikt nie sugerował obowiązkowego wyboru i przymusu ubezpieczenia.

#9 ~PaKa~

~PaKa~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 15:10:12

Wkurza mnie to ze ciągle odkrywa się amerykę. Tyle lat płaciłam na komitet rodzicielski i okazało się ze niepotrzebne bo nie miałam takiego obowiązku. teraz ubezpieczenie też nie jest obowiązkowe. To poco ja płaciłam? i ze mną wielu rodziców? To jest oszustwo.

W szkole powinni o tym mówić a nie ciągle wołac o kładki.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 19:39:22

wszystko jest dobrze dopóki nie ma wypadku

#11 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 00:44:02

wszystko jest dobrze dopóki nie ma wypadku

40 zł składki i w przypadku uszczerbku poniżej 1% np wypadku itp.. nic nie dostaniesz

ktoś wam ludzie udostępnił umowę, zanim wszyscy zapłaciliście?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2016 - 20:10:25

ciągle na coś zbierają, ta szkoła nie dostaje subwencji oświatowej na uczniów, czy o co chodzi??

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 08:39:18

Ale już jako dorosły człowiek, wolny obywatel RP jestem przymuszany do ubezpieczania się, niestety. 

#14 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 19:25:46

W ZSP składka jest dobrowolna. Wiem coś o tym bo jestem rodzicem. Zadowolonym rodzicem

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zsp, szkoła, nauczycielka, nauczyciel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych