Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZSP robi studnówkę za 370zł

zsp studniówka bardzo droga

51 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kij ci w oko~

~Kij ci w oko~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 21:13:14

A na ilu byłaś ?

#22 ~MaciePomysły~

~MaciePomysły~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 23:07:40

Muzyka weselna? A chciałbyś tańczyć ze swoją partnerką w klimatach electro? Rlly padło to stwierdzenie? Ogólnie ma ktoś jakieś prawdziwe informacje odnośnie tej studniówki czy wszystko ładnie zmyslacie? Jedzenie nawet nie było z Vistuli, a Wy so tego tematu odrzucanie nawet basen. Pomyślcie trochę, o wiele nie proszę. Wszystko było organizowane przez rodzicow i dokładnie omawiane na zebraniach. Tylko Hala mogła pomieścić tak duża liczbę osób. Pozdrawiam ozielbe.

#23 ~MaciePomysły~

~MaciePomysły~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 23:08:09

Muzyka weselna? A chciałbyś tańczyć ze swoją partnerką w klimatach electro? Rlly padło to stwierdzenie? Ogólnie ma ktoś jakieś prawdziwe informacje odnośnie tej studniówki czy wszystko ładnie zmyslacie? Jedzenie nawet nie było z Vistuli, a Wy so tego tematu odrzucanie nawet basen. Pomyślcie trochę, o wiele nie proszę. Wszystko było organizowane przez rodzicow i dokładnie omawiane na zebraniach. Tylko Hala mogła pomieścić tak duża liczbę osób. Pozdrawiam ozielbe.

#24 ~Kossano~

~Kossano~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 10:19:26

Moim zdaniem najgorsza studniówka, jedzenie zimne i barowe, ciasto sam cukier, muzyka weselna, damska toaleta zarzy...

i wystrój wszędzie widać same tandetne porozwieszane reklamy, nie dało się zrobić zdjęcia zawsze w tle się znalazły

Najgorsza? Czyli rozumiem, że studniówka to u ciebie impreza codzienna. Jedzenie było i na zimno i na ciepło, więc nie rozumiem o jakim zimnym i barowym jedzeniu jest mowa ba, że jadłaś na dworze w śniegu. 

Ciasto słodkie? Przecież o to chodzi chyba w jedzeniu słodkich rzeczy, na szczęście była jeszcze gorzka czekolada więc dla każdego się coś znalazło.

Muzyka weselna? Całe szczęście, że tak było, bo do takiej zabawy, nadawała się idealnie. Były też bardziej nowoczesne utwory, więc argument nietrafiony, chyba, że z zazdrości? 

Toaleta zarzygana? Nawet jeśli, to od tego jest chyba, że ktoś woli to zrobić na środku imprezy, jak świnia.

Wystrój i reklamy na każdym zdjęciu? Na przyszłość proponuje aparat trzymać trochę niżej a nie na suficie. 

Generalnie, czemu najwięcej wypowiadają się osoby, które pewnie nawet nie były na studniówce? 

370 zł, to dużo za jedzenie, które zostało jeszcze do dzisiaj? Opłacenie wszystkiego? Jak widać, po ilości osób, które się pojawiły, cena była wystarczająca przystępna, żeby każdy mógł sobie na to pozwolić. Na przyszłość proponuję się lepiej doinformować albo w ogóle nie udzielać się w temacie.

#25 ~Uczennica ZSP~

~Uczennica ZSP~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 18:10:58

370zł x 8 klas x 30 uczniów w klasie = około 80.000zł

chyba dużo na studniówkę na hali od sportu

dla mnie ojca jedynego zarabiającego na rodzinę i to zagranicą,

to bardzo dużo, a dla was mało czy dużo?

Po pierwsze panie Tato studniówka jest wydarzeniem, które jest raz w życiu, takie ceny są normalne, proszę zorientować się się w cenach w gastronomii i wynajmowaniu sal. 

Po drugie odwołując się również do wcześniejszych wpisów studniówka była zorganizowana tylko i wyłącznie przez rodziców, pani dyrektor i żaden nauczyciel nie wtrącał się w dobór sali, propozycji z Evity nigdy nie było ponieważ nie mają sali, która pomieściłaby gości studniówkowych. Była oczywiście inna propozycja w domu weselnym w Warlubiu, lecz uczniowie oburzyli się mówiąc, iż nie przyjadą tak daleko i że jak nie zrobimy na hali, czego skutkiem było właśnie zorganizowanie studniówki na Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu. 

Po trzecie drogi tato proszę dowiedzieć się najpierw odnośnie ilości osób w klasach. Klas było 7 a wnioskując, że jest pan inteligentną osobą wie pan że jest niż demograficzny, który skutkuje tym, że w klasach nie ma 30 uczniów jak pan to zakłada tylko 11, 16 czy też 20. Osoba towarzysząca płaciła tylko i wyłącznie za konsumpcję, która była wiadoma, a uczniowie (których było jak wiadomo mniej niż w latach poprzednich) płacili za resztę tj. kwiaty, zaproszonych gości, orkiestrę itd. 

Po czwarte jeżeli chodzi o konsumpcję, to nic w państwa komentarzach się nie zgadza, co jednocześnie mnie przeraża, ponieważ nauczono mnie, że jeżeli się nie wie nic na dany temat lepiej się nie wypowiadać. Cateringiem zajmował się pan Bruś, który w 101% wywiązał się z umowy, wszystko było ciepłe i świeże, dodam do tego, że uczniowie nie mogli tego zjeść do dzisiaj, zabierali nawet do domu. Wszystko było pięknie ustrojone, świeże kwiaty, piękna kolorystyka, niestety jak wiadomo nie można zakryć zielonej podłogi i reklam ponad zegarem, ponieważ nie ma takiej elewacji, to jest jednak hala sportowa, ale jak wyżej wspomniałam, uczniowie byli głównym powodem dla którego została wybrana.

Po piąte jestem w szoku tak małą wiedzą dorosłych ludzi o cenach! Proszę się kiedyś wziąć za jakąkolwiek organizację a zrozumieją państwo o czym mówię. 

Studniówka trwała do rana, zespół był rewelacyjny, DJ również grał do końca. Zabawa była niezmiernie udana, rodzice czuwali nad stanem uczniów bo jak wiadomo nieoficjalnie alkohol oczywiście pod stołami się znalazł, lecz to nieuniknione. Nie wiem skąd informacje o zabrudzonych toaletach, ponieważ również chodziłam do toalety regularnie i nie zauważyłam takowej sytuacji. Jednakże nie jesteśmy w stanie ustrzec 300 osób. 

Pani Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu według mnie jest świetna, uczniowie mają do niej duży szacunek ze względu na to że zawsze stanie po naszej stronie i szanuje nasze decyzje. Nie rozumiem mieszania w to spraw głosowania czy też innych negatywnych rzeczy poruszanych w niezwiązanym z tym temacie. 

Osoby będące na studniówce oceniają ją bardzo dobrze, wszyscy się wybawili i są zadowoleni, myślę że to jest najważniejsze aniżeli zdanie zapracowanego taty, który nie ma pojęcia jakie są realia. Nie rozumiem oczerniania naszej szkoły, dlaczego nie dowie się pan jaka jest cena w innych szkołach ponadgimnazjalnych? Może pan przejrzy na oczy. 

Pozdrawiam - uczennica.

#26 ~Mać~

~Mać~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 19:29:46

Taaaaa uczennica... Chyba Pani Dyrektor.

#27 ~Guess~

~Guess~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 20:22:59

Dlaczego by nie? Dlatego bo potrafi napisać coś z większym sensem niż osoba, której zablokował się klawisz 'a'?

#28 Uczennica2

Uczennica2

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 20:36:31

Miałam nie pisać bo w końcu chodzi o dobrą zabawę dziecka

ale sprawy zaszły chyba za daleko.

Na spotkanie komitetu organizacyjnego rodziców przyszedł pan nauczyciel chyba od historii no taki duży

i powiedział że studniówka ma być tak jak zawsze i tam gdzie zawsze. 

Piszę bo rodzice byli zdecydowani na hotel Evita, oferował zabawę taniej niż hala bo 80% uczniów i tak jest dojezdna.

Użytkownik Uczennica2 edytował ten post 12 styczeń 2016 - 20:55:28

#29 Uczennica2

Uczennica2

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 20:54:56

Jeśli chodzi o Evitą to jestem ciekawa skąd Pani, która się wyżej wypowiada wie za jaką cenę oferowała Evita organizację skoro taka oferta nigdy nie powstała ? Rozmowy zakończyły się na tym, że sala nie jest w stanie pomieścić takiej liczby osób. 

Studniówkę zaliczam do jak najbardziej udanych an ie było to moja pierwsza, w której miałam okazję uczestniczyć. Osoby z którymi miałam przyjemność rozmawiać jak i ich osoby towarzyszące były bardzo zadowolone. Czysto w toaletach. Wielki ukłon w stronę rodziców, którzy podjęli się organizacji  i podkreślam RODZICE PODJĘLI SIĘ ORGANIZACJI (absolutnie nie nauczyciele ani tym bardziej Pani Dyrektor, która bardzo dba o interesy uczniów w pozytywnym sensie, jest bardzo wyrozumiała i swoim opanowaniem i spokojem budzi wielki respekt wśród swoich uczniów i życzymy jej jeszcze wielu lat na tym stanowisku bo jest prawdziwym skarbem dla naszej bardzo przyjaznej szkoły) bo wszystko było dograne i jak najbardziej udane. Cena była neutralna, nie wyższa niż  w innych szkołach... No i to menu :) Bogate i nie oklepane, a fontanna z czekoladą robiła furorę :)

Wszystko co miało być podane na ciepło takie właśnie było, ponieważ podawane było w bemarach z podgrzewaczami ( które zresztą Pan Bruś -dla mało zorientowanych jest to Pan, który jest właścicielem "Wehikułu czasu" a nie Vistuli- udostępnił nam na poniedziałek i wtorek, abyśmy mogli pozostałe jedzenie również skonsumować na ciepło). 

Podsumowując językiem współczesnej młodzieży "
było git"  a cytując wypowiedz, którą dziś usłyszałam od osoby, która przeczytała te wszystkie oszczerstwa - " To przykre, to jest tak przykre, że aż żal " 

Użytkownik Uczennica2 edytował ten post 12 styczeń 2016 - 20:56:12

#30 ~Uczennica ZSP~

~Uczennica ZSP~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 21:02:31

Używanie słów adekwatnych do sytuacji i zgodne z wyrażaniem szacunku w rozmowie, łał. Dziękuję że za to ja jako uczennica dostałam miano pani Dyrektor, bardzo mnie to cieszy, że moja nauka wypracowań i opinii dała swoje znaki, mam nadzieję że maturę zdam na 100%. 

Pozdrawiam serdecznie - uczennica.

#31 Uczennica2

Uczennica2

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 21:15:25

Nie wierzę w to co widzę. 

Nie mam problemu ze swoją tożsamością i wiem, że na pewno Panią dyrektor nie jestem. 

Choć to co Pan napisał to nawet miłe, bo nie każdy ma zaszczyt nosić takie miano :) 

#32 ~obiektywna~

~obiektywna~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 06:53:34

Mam też ochotę napisać o studniówce obiektywnie, ani + ani - , średnia. W toalecie byłam często  mimo kolejki, na 350os. to jednak jest toalet za mało, nie widziałam wymiocin, natomiast było brudnawo. Za taką kasę hala mogła postarać się i częściej tam sprzątać.

Tłuszcz po brodzie mi nie spływał mimo wcześniejszych sugestii, bo i też nie było po czym, jedzenie średnie i nie przesadzajcie w domu czasem lepiej jadam, a jak ktoś napisał studniówka jest raz w roku. Jedzenia zostało co niemiara, ani uczniowie ani zaproszeni goście jakoś się nim nie zajadali. Ciasto z firmy F&F wyjątkowo poniżej średniej.

Studniówka skończyła się po czwartej, jedna z krótszych studniówek. 

Muzyka, studniówka to jest bal, nie wesele, też nie techno dyskoteka, a było niestety jedno i drugie.

I taka jest prawda o tej studniówce, była bardzo przeciętna.

Może warto raz zbuntować się i nie wynająć ani hali ani brusia, poczuli się jak monopoliści, może warto pokazać, że tak nie jest.

Cena wysoka, przedwczoraj oglądałam w TeleExpressExtra na TVPinfo o studniówkach, przeprowadzono ranking są organizowane od 100 do 400zł, więc nasza oscyluje raczej przy górnej granicy.

Mimo wszystko zawsze przyjdę na studniówkę, gdziekolwiek uczniowie mnie zaproszą. To wyraz szacunku dla nich, piszę to, ponieważ przyszło nas bardzo mało, trochę to wstyd.

Pozdrawiam wszystkich.

#33 graza

graza

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 10:07:40

Taka cena? Moja studniówka kosztowała mnie bodajże 250-300 zł i niczego na niej nie brakowało. A komentarz powyżej wygląda wypisz wymaluj jak sponsorowany. Dużo trudu zadała sobie "uczennica" żeby wleźć w tyłek dyrektorce.

#34 ~uczennica ZSP~

~uczennica ZSP~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 10:48:47

Dziękuję za obiektywną opinie, mam nadzieje, widząc pani zaangażowanie w wypowiadaniu się na temat studniówki, że w przyszłym roku pani podzieli się swoimi uwagami z organizatorami studniówki i ze pomoże pani spełnić im swoje wymagania cenowe. Przeraża mnie to, że ktoś mówiąc kilka dobrych słów na temat pani Dyrektor jest uznawany jako lizodup, pozdrawiam tych dorosłych ludzi. Przykro mi że nie udało się spełnić oczekiwań ludzi którzy nawet nie płacili lub nie byli na studniowce, jednak skupię się na osobach które są zadowolone. Czuje brak szacunku od nauczycieli, którzy wypowiadają się na temat kosztów studniówki, bo każdy nowy pomysł nie dochodził do skutku z obawy, że nauczyciele się oburza mówiąc "przecież nigdy tak nie bylo". Było jak było, według mnie nie ma sensu dalej krytykować czy bronić tego wydarzenia, mam nadzieje ze osoby udzielające się na forum przyczynia się do zorganizowania lepszej, innej i tańszej studniówki.
Pozdrawiam

#35 ~uczennica ZSP~

~uczennica ZSP~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 10:56:28

Jednak to prawda że w internecie juz nie można powiedzieć nic pozytywnego, hejterzy połączmy się haha... Może gdyby to forum nie było anonimowe byłoby lepiej? Może nikt nie miałby odwagi napisać słowa? Przypuszczam że niektóre osoby nie miałyby odwagi się podpisać pod swoim postem.

#36 ~Kosma~

~Kosma~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 22:04:44

Jednak to prawda że w internecie juz nie można powiedzieć nic pozytywnego, hejterzy połączmy się haha... Może gdyby to forum nie było anonimowe byłoby lepiej? Może nikt nie miałby odwagi napisać słowa? Przypuszczam że niektóre osoby nie miałyby odwagi się podpisać pod swoim postem.

Czyli dokładnie tak, jak ty zrobiłaś

nie podpisałaś się pod postem, zabrakło odwagi, czy nie jesteś uczennicą?

Jacy hejterzy, ktoś napisał prawdę o studniówce wielkie G za 370zł i nie możesz przeboleć, że można bawić się taniej i lepiej, czy lobbujesz na rzecz hali w przyszłym roku?

#37 ~G.A.~

~G.A.~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 22:39:17

Dwie osoby Uczennica2 i UczennicaZSP dziękują, za ten sam jeden wpis ...że nie są dyrektorką....

chyba ktoś z biblioteki ma schozofrenię

opanujcie się, bo efekt jest dokładnie odwrotny, szkodzicie a nie pomagacie dyrektorce

ja obstawiam kogoś innego, taką propagandę to mógł napisać ktoś

z administracji

z biblioteki

sama dyrektorka

pad od historii co tańczył poloneza z wiadomą osobą

á propos historii to nauczyciel powinien świecić przykładem a nie upijać się tak, aż bełkotał

#38 ~Kossano~

~Kossano~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 00:56:42

Widzę, że niektórzy mają jakiś mocny uraz do grona, dyrekcji i uczących się w tej szkole. Dlaczego osoby które tak donośnie komentują wydarzenia na studniówce się nie ujawnią? Jest to raczej sianie plotek. Proszę was propaganda biblioteki czy innych. Wiecie, że uczniowie też mogą mieć swoje zdanie. Z tego co wiem, tak, też jako uczeń. Zdecydowanej większości się podobało i mogłoby zapłacić jeszcze raz tyle że taką zabawę. Dlaczego te osoby które mogły coś zmienić w sprawie tej studniówki nie odzywały się że swoimi propozycjami? Skoro lubicie siać plotki to polecam portal pudelek.pl. Co do nauczyciela historii, to niech mi osoba wyżej znajdzie drugiego takiego który z taką pasją potrafi opowiadać o wydarzeniach z historii, że młodzież aż chce go słuchać. W dzisiejszych czasach? Powodzenia.

#39 ~Kossano~

~Kossano~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 01:03:16

Poza tym ludzie, ogarnijcie się. Narzekają tutaj najwięcej ci coś których ta studniówka nie była organizowana. Czy nasza polska mentalność musi aż tak wam zabierać zdolność samodzielnego myślenia? Czy w tym momencie to jest samo wytykanie żeby poczuć się lepiej? Uczniowie, zadowoleni, mogli nawiązać jeszcze lepsze relacje z nauczycielami, potańczyć,ale nie. Trzeba pokazać, że coś podobno było nie tak, że ktoś gdzieś komuś podobno coś zrobił /powiedział czy Bóg wie co jeszcze. Ogarnijcie się

#40 ~uczennica ZSP~

~uczennica ZSP~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 08:32:04

Nie wiem co państwo uczepili się tych wszystkich osób, oczywiście nie zabrakło mi odwagi, lecz stwierdziłam fakt. Nie wstydze się tego co pisze, wiem wszystko na temat organizacji studniówki wiec w razie pytań proszę kierować się do mnie prywatnie. Propaganda, serio? Bronie tej studniówki, ponieważ atakują ją osoby, których ona nie dotyczy, o kwoty sierają się osoby które nie płaciły lub osoby których w ogóle nie było. To jest dopiero propaganda. Tak jak wspominałam wyżej, proszę o pomoc przyszłemu rocznikowi, może wyjdzie chociaż raz bez żadnych oszczerstw.
Pozdrawiam Martyna Rezmer.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zsp, studniówka, bardzo, droga

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych