Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZSP robi studnówkę za 370zł

zsp studniówka bardzo droga

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tata S~

~Tata S~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 18:53:00

Dobry Wieczór.

Mój syn jest w 4 klasie i idzie na studniówkę w Zespole Szkół do Hali Sportowej, wydaje mi się bardzo drogo, musi zapłacić 370zł za kolację i kilka godzin tańczenia na hali gimnastycznej, na co idą te pieniążki? U nas tylko ja pracuję, za granicą, przyjechałem na świeta a tu taka niespodzianka, nawet dla mnie wydaje mi się dużo.

Sprawdziłem i podobne imprezy w okolicy są tańsze, np.Sylwestry 

evitahotel.pl

poledno.pl

z noclegiem od pary i z alkoholem są tańsze niż ta Studnówka.

Nie chodzi o to,że ja chcę alkohol dla syna, albo nocleg, ale skoro jest bez alkoholu i nie w hotelu tylko na hali gimnastycznej, to kto na tym zarabia?

Łatwo policzyć 30 uczniów w klasie x 8 klas x 370zł = około 88tyś. zł

88.000 to góra pieniędzy

Zabroniłem synowi się dopytywać, jest słabym uczniem i nie chcę mu zaszkodzić. Naczytałem się już tu o nauczycielach z tej szkoły.

Co tyle kosztuje?

Może ktoś napisać koszty?

Chyba, że to wielka tajemnica?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 20:17:17

Wynajęcie sali, kwiaty, jedzenie. Można wyliczać bez końca i oczywiście uczniowie zapraszają nauczycieli którzy ich uczyli. Myślę że cena jest niewygórowana.

#3 ~Zorientowany~

~Zorientowany~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 20:26:58

evitahotel.pl - 600 zł od pary, bez noclegu, 850 zł od pary z noclegiem

poledno.pl - 700 zł od pary

Tato S warto rzetelnie sprawdzić.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 22:44:30

To raj dla belfrów. Nabijanie kasy wistuli która ma najgorsze jedzenie w Świeciu. Porcje malutkie jedzenie ziemne

#5 ~Mać~

~Mać~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 23:37:55

To fakt, od mojej studniówki minęło 5 lat, też była na hali, jedzenie z Vistuli- mało, niedobre i zimne.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 16:07:44

polecam stylową

#7 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 16:22:50

pamiętajcie tylko o opłacie zaiks inaczej sami się upomną

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2016 - 18:48:25

Polecam sale gimnastyczną w zsp

#9 ~Tata S.~

~Tata S.~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2016 - 18:01:08

A gdzie zniknął główny post w tym temacie?

Jaki ma sens odpowiadanie na forum, jeśli usunięto główny post?

A pytanie dotyczyło dlaczego studniówka na Hali Gimnastycznej jest po 370zł kolacja+kilka godzin tańca

jeżeli okoliczne luksusowe nawet hotele robią zabawy sylwestrowe razem z noclegiem taniej od pary.

#10 ~Tata S.~

~Tata S.~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2016 - 18:04:51

370zł x 8 klas x 30 uczniów w klasie = około 80.000zł

chyba dużo na studniówkę na hali od sportu

dla mnie ojca jedynego zarabiającego na rodzinę i to zagranicą,

to bardzo dużo, a dla was mało czy dużo?

#11 ~Piotr_2~

~Piotr_2~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 00:33:36

370zł x 8 klas x 30 uczniów w klasie = około 80.000zł

chyba dużo na studniówkę na hali od sportu

dla mnie ojca jedynego zarabiającego na rodzinę i to zagranicą,

to bardzo dużo, a dla was mało czy dużo?

Ale wy jesteście wszyscy naiwni. Studniówka jest organizowana na Hali Widowiskowo-Sportowej, bo taki prikaz mają dyrektorzy szkół z magistratu. 

Hala była budowana dla Polpaku i od kiedy Pan Medeński z niego zrezygnował, to Hala jest nierentowna, dlatego nawet szkoły, które mają własną salę gimnastyczną wynajmują za pieniążki Halę na lekcje WF, studniówki itd... i płacą za to słono, niestosownie do jakości. Ponieważ jak wszyscy wiedzą Pani dyrektor ZSP jest radną z opcji burmistrza, to wynajmuje Halę. Nie piszcie, że to rodzice organizują studniówkę, wiadomo jak jest i żaden rodzic z komitetu nie chce podpaść dyrektorce swojej córki, ani łysemu nauczycielowi.  

#12 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 08:49:15

Polecam sale gimnastyczną w zsp

Miałam nie pisać bo w końcu chodzi o dobrą zabawę dziecka

ale sprawy zaszły chyba za daleko.

Na spotkanie komitetu organizacyjnego rodziców przyszedł pan nauczyciel chyba od historii no taki duży

i powiedział że studniówka ma być tak jak zawsze i tam gdzie zawsze. 

Piszę bo rodzice byli zdecydowani na hotel Evita, oferował zabawę taniej niż hala bo 80% uczniów i tak jest dojezdna.

#13 ~adjf~

~adjf~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 09:37:04

duzy i lysy - Kojak ?

#14 ~Kij w oko zazdrosniku~

~Kij w oko zazdrosniku~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 18:45:32

Przecież pani dyrektor jest z opozycji a nie z koalicji wiec co za bzdury opowiadasz ze to mus narzucony... Po drugie hala jest wynajmowana dodatkowo z powodu braku miejsca na " za małej sali ZSP" co do wielkości szkoły i zapotrzebowania... Szczęśliwego nowego roku a pana łysego zostawcie w spokoju bo akurat on robi dużo dobrego...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 20:28:04

Pan kuzyna podoba mi ze względu na swoje poglądy polityczne antylewackie.

#16 ~kolega po fachu~

~kolega po fachu~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 07:29:30

Pan kuzyna podoba mi ze względu na swoje poglądy polityczne antylewackie.

Chyba skrajnie nacjonalistyczne.

Antysemickie i prawicowe, na lekcji historii obraził i wyśmiał już każdą mniejszość.

Wiadomo czyj to klakier, a tak naprawdę ksenofob, który nigdy nie powinien uczyć w szkole.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 17:44:52

Wszystko to okropne kłamstwo i pomówienia. Śmieszne zarzuty. Pan Artur to świetny nauczyciel który ma szerokie horyzonty. Świetnie uczy i naprawdę jest autorytetem dla młodzieży

#18 ~Piotr_2~

~Piotr_2~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2016 - 01:14:07

Przecież pani dyrektor jest z opozycji a nie

W opozycji do kogo, chyba swoich wyborców, bo popiera wszystkie projekty burmistrza i zawsze głosuje za nimi. Tak jak za basenem w strefie przemysłowej, żeby prywatny hotel utrzymał gwiazdkę. Miał być tylko remont a postawili nowy basen i drożej niż planowali.

Pani radna, dyrektor, głosowała przeciw obywatelskiemu projektowi budowy basenu na Mariankach, a podpisy zbierali nie tylko rodzice ale i uczniowie.

Żenada

#19 ~Bąk~

~Bąk~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 17:51:14

PROSZĘ NIE USUWAĆ MOJEGO WPISU, PONIEWAŻ PISZĘ PRAWDĘ, KTÓRĄ MOŻNA ZWERYFIKOWAĆ Z PROTOKOŁAMI Z RADY GMINY I NIE WSTYDZĘ SIĘ SWOICH POGLĄDÓW, WIĘC PODPISUJĘ NAZWISKIEM

Przecież pani dyrektor jest z opozycji a nie z...

Pani dyrektor nie jest w opozycji do burmistrza, bo głosuje za wszystkimi projektami burmistrza, łatwo to sprawdzić w protokołach. Głosowała też za basenem w strefie przemysłowej przy prywatnym hotelu, miał być tani remont basenu a faktycznie wybudowano nowy basen, drożej niż zakładano.

W tym samym czasie pani dyrektor głosowała przeciwko obywatelskiemu projektowi budowy basenu na Mariankach, też łatwo sprawdzić protokół z posiedzenia rady, głosy za basenem wśród mieszkańców zbierali uczniowie i rodzice.

Jeżeli pani dyrektor wstydzi się tego jak głosuje i usunęła mój wpis na forum, to po prostu niech głosuje inaczej, tak, żeby potem się nie wstydzić i nie usuwać wpisu.

Bąk

#20 ~G.A.~

~G.A.~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 11:07:41

Moim zdaniem najgorsza studniówka, jedzenie zimne i barowe, ciasto sam cukier, muzyka weselna, damska toaleta zarzy...

i wystrój wszędzie widać same tandetne porozwieszane reklamy, nie dało się zrobić zdjęcia zawsze w tle się znalazły

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zsp, studniówka, bardzo, droga

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych