Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zostań Harcerzem ZHR, (PATRIOTYZM, SŁUŻBA, SURVIVAL, WSPINACZKA...)

zhr zhp harcerstwo harcerze inowrocław wędrownicy paintball survival wspinaczka służba

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ZHRinowrocław~

~ZHRinowrocław~
  • Goście

Napisano 19 maj 2014 - 18:52:25

Zbiórka organizacyjna odbędzie się 24.05.2014 (SOBOTA) o godzinie 11:30. 

#2 ~Druh Ćwik~

~Druh Ćwik~
  • Goście

Napisano 19 maj 2014 - 19:30:02

Należeliśmy zawsze z żoną do ZHP i teraz nie będę się przefarbowywał ani moje dzieci !!!

#3 ~Bartek~~

~Bartek~~
  • Goście

Napisano 19 maj 2014 - 20:09:20

ja bylem w ZHP i ZHR,

ZHP troszkę w moim odczuciu straciło, zaprzestano przestrzegania wartości, to się stała tylko bardziej organizacja społeczna aniżeli harcerstwo.

ZHR jest tak naprawdę organizacją z większymi tradycjami, to ta organizacja jest połączeniem niezależnych środowisk harcerskich walczących z komuną 'ZHP.1918, Niezależnych Skautów etc.'

szkoda, że młodzieńcze czasy przeminęły :(, wszystkim chłopakom polecam bardziej ZHR, to taka organizacja paramilitarna ;p  Kto tam u Was jest teraz drużynowym?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2014 - 21:17:32

Polska to dziwny kraj, nawet harcerstwo mamy podzielone...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 21:45:02

:DD

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 09:12:19

ja bylem w ZHP i ZHR,

ZHP troszkę w moim odczuciu straciło, zaprzestano przestrzegania wartości, to się stała tylko bardziej organizacja społeczna aniżeli harcerstwo.

ZHR jest tak naprawdę organizacją z większymi tradycjami, to ta organizacja jest połączeniem niezależnych środowisk harcerskich walczących z komuną 'ZHP.1918, Niezależnych Skautów etc.'

szkoda, że młodzieńcze czasy przeminęły :(, wszystkim chłopakom polecam bardziej ZHR, to taka organizacja paramilitarna ;p  Kto tam u Was jest teraz drużynowym?

druch Szota

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 20:55:48

link nie dziala

#8 ~Endriu~

~Endriu~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 18:20:56

mi działa ;p

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 13:02:52

Należałem do ZHP i to były najpiękniejsze lata mojego życia!Uważam , że harcerz, to po prostu harcerz.Tam gdzie polityka, tam nie ma prawdziwego harcerstwa.Bóg Honor Ojczyzna -to hasła , których nie przyćmiła tzw. komuna. Po co dziś tworzyć dwa odłamy harcerstwa?

Nie niszczcie kolorowych wspomnień tysięcy dzisiejszych emerytów!

#10 ~Harcerz ZHP~

~Harcerz ZHP~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 12:21:33

Należałem do ZHP i to były najpiękniejsze lata mojego życia!Uważam , że harcerz, to po prostu harcerz.Tam gdzie polityka, tam nie ma prawdziwego harcerstwa.Bóg Honor Ojczyzna -to hasła , których nie przyćmiła tzw. komuna. Po co dziś tworzyć dwa odłamy harcerstwa?

Nie niszczcie kolorowych wspomnień tysięcy dzisiejszych emerytów!

Harcerz kiedyś to był ktoś, kto przestrzegał zasad, a nie ''działacz''jak niektórzy obecnie. Znałem harcerzy , którzy w wytartych mundurach jeżdzili z młodzieżą na obozy- ONI nie myśleli o ścieżce własnej kariery...

#11 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2014 - 18:21:10

Harcerz kiedyś to był ktoś, kto przestrzegał zasad, a nie ''działacz''jak niektórzy obecnie. Znałem harcerzy , którzy w wytartych mundurach jeżdzili z młodzieżą na obozy- ONI nie myśleli o ścieżce własnej kariery...

Dziś każdy sposób jest dobry , żeby się ''ustawić''- kompletny zanik wartości, a to prowadzi do nikąd, niestety[mam na myśli ''działaczy''ZHR]Jaka Rzeczypospolita , takie harcerstwo!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zhr, zhp, harcerstwo, harcerze, inowrocław, wędrownicy, paintball, survival, wspinaczka, służba

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych