Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Żona szefa sztabu PO: Nie ma leku dla córki! Internauta: jest w aptece tuż obok Pani


25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 11:40:25

Piąta strona, mała wzmianka i "błędny rachunek". Tak "Fakt" przeprasza Beatę Szydło ...

Tabloid "Fakt" przeprosił byłą premier Beatę Szydło za nieprawdziwą informację, jaka zamieszczona została we wczorajszym wydaniu gazety. Na duży fake news gazetę było stać, na podobnego rozmiaru przeprosiny - już nie. Dziś "Fakt" postanowił przeprosić byłą premier. Styl pozostawia jednak wiele do życzenia. Wzmianka o przeprosinach zamieszczona została na piątej stronie, jest mało widoczna...

"WYJAŚNIENIE: Przepraszamy panią premier Beatę Szydło za tytuł i publikację w piątkowym wydaniu Faktu „Jacy oni zalatani! A Szydło najbardziej”. Stwierdzenie, że średnio latała najwięcej ze wszystkich premierów wynikało z błędnego rachunku, że była szefową rządu 13 miesięcy, choć była dokładnie o rok dłużej. REDAKCJA"

- napisano.

 #22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 15:10:55

pistrollne wklejki

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 08:51:35

/.../Na duży fake news gazetę było stać, na podobnego rozmiaru przeprosiny - już nie. Dziś "Fakt" postanowił przeprosić byłą premier. Styl pozostawia jednak wiele do życzenia. Wzmianka o przeprosinach zamieszczona została na piątej stronie, jest mało widoczna...
/.../

Premierka z piątego rzędu to i przeprosiny na adekwatnym poziomie :lol: :lol: :lol:#24 ~HIT~

~HIT~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 11:38:56

Dietetyczno-medyczny program wyborczy Wenderlicha. Internet pęka ze śmiechu ...

Jerzy Wenderlich przedstawił swoje postulaty wyborcze i wyjaśnił dlaczego nie warto głosować na PiS. Argumentacja lewicowego polityka wzbudziła w sieci burzę śmiechu, a nawet złośliwości...

Wenderlich, który przyjął zaproszenie od Grzegorza Schetyny do startu z list KO do senatu ostro wszedł w kampanijne tony. W radiu TOK FM polityk SLD przedstawił swoje kluczowe postulaty wyborcze.

"Polacy zaczęli się gorzej odżywiać za rządów PiS-u. To powoduje skrócenie długości życia. Przerażająco trudny dostęp do służby zdrowia i do dobrych lekarstw. Od długiego czasu jakość żywności jest przerażająca. Więc ci, którzy rządzą chcą podsłuchiwać, chcą wiedzieć, chcą kontrolować, a nie potrafią skontrolować żywności, która jest trzecim elementem z tych przerażających rzeczy o których mówiłem, które powodują skracanie się życia Polaków"

- mówił Wenderlich w radiu TOK FM.

"Proszę państwa, trzeba żyć dłużej, bo taka jest europejska tendencja. Ale żeby żyć dłużej, nie można słuchać dłużej już politycznych blagierów"

- dodał.

Dietetyczno-medyczna wypowiedź Wenderlicha była komentowana w tonie na jaki chyba zasługuje, czyli żartobliwie i prześmiewczo.

 #25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 12:42:17

Zastąpił godnie Stefka od mirabelek i szczawiu!!

 #26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 17:06:21

Brejza nie jest nr 1 w Bydgoszczy heheh tak dobry jak całe POKODodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych