Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Znów awantury-kiedy koniec?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~KO~

~KO~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 01:40:04

Co roku to samo, kupe policji i awantury. Nie można normalnie pójść na miasto bo na kroku cyganie i policja. Na dodatek awantury. Jak długo miasto będzie dawało przyzwolenie na ten festiwal? Czas z tym skończyć drodzy rządzący

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 07:29:10

To tak jak dzikusom odda się miasto. Jakość muzyki zero, do tegobtowarzystwo agresywne. Jazda po mieście w stylu Kubicy . A policja tylko się przygląda . I oczywiście na dokładkę muasto do tegovwszystkuego dorzuciło kasę ciapatym

#3 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 08:16:42

Co ty piszesz człowieku za bzdury siedź w domu i tam gnij

#4 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 08:16:59

Co ty piszesz człowieku za bzdury siedź w domu i tam gnij

#5 ~Don Don~

~Don Don~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 21:50:15

Oj tam, oj tam... Raz w roku tylko.

#6 ~set~

~set~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 05:24:36

Ten festiwal jest za drogi i w kólko ta sama rąbanaka. Niestety dawny zespól don vasyla zmienił skład na przestrzeni ostatnich 2 lat i mozna powiedziec ze nie istnieje. A nozy to już nie to. My więcej  nie przyjedziemy .Cóz wnuki dopiero sie ucza śpiewać i maja prawo bo sa młodzi. Ale dlaczego my otrzymójąc ich występ musimy za bilety festiwalowe płacić jak bysmy szli na koncert światowej sławy zespołu. Bilety na wnuki powinny kosztować 20 zł to jest uczciwa cena.

#7 ~Jasnowidz Aleksander~

~Jasnowidz Aleksander~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 05:35:23

KIedy koniec? A ja wam powiem. I na pewno wróżki cygańskie się zdziwią że ktoś z taką precyzją potrafi przewidywać przyszłość. W ciągu najbliższych pięciu lat dojdzie do ostatniego festiwalu i ten cały tabor cygański odjedzie w siną dal. Proces upadku tego przedsięwzięcia rozpoczął się rok temu...ja jestem jasnowidzem, który widzi przyszłosć na podstawie logicznych ciągów zdarzen z których ludzie nawet nie zdają sobie sprawę. Np. Kolejnym etapem stało sie odejście Pani Carmen z zespołu. Ma ona również rozwinięty bardzo wysoko isntynkt samozachowaczy z czego nawet  nie zdaje sobie sprawę  dlatego wyszła po za ognisko .Tak więc 5 lat i festiwale odejda w niepamieć. Szkoda bo ja osobiście lubiłem je.Zapamiętajcie moją przepowiednię. lat i koniec

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 05:40:34

To tak jak dzikusom odda się miasto. Jakość muzyki zero, do tegobtowarzystwo agresywne. Jazda po mieście w stylu Kubicy . A policja tylko się przygląda . I oczywiście na dokładkę muasto do tegovwszystkuego dorzuciło kasę ciapatym

Tak to prawda poziom festiwalu jest załamujący. gdyby nie Czeskie gwiazdy to była by porażka. Skandalem jest fakt ze telewizja nie pokazała Jana Bendiga. Jedynynymi artystami ,którzy pokazują międzynarodowy poziom sa Czesi a właściwie czescy Romowie od których nasi cygańscy bracia mogli by się nauczyć spiewać

#9 ~alekxander~

~alekxander~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 05:45:25

Co roku to samo, kupe policji i awantury. Nie można normalnie pójść na miasto bo na kroku cyganie i policja. Na dodatek awantury. Jak długo miasto będzie dawało przyzwolenie na ten festiwal? Czas z tym skończyć drodzy rządzący

Proszę się nie martwić w ciągu 5 lat ta impreza się rozpadnie. Już wszystko jest na drodze do upadku. Pięć lat wytrzymacie. To już powoli koniec tej imprezy. Odwracaja się od tego festiwalu nawet najwięksi zwolennicy.Nie da się już słuchać tej rąbanki w kólko powtarzanej. I mowimy niestey to z żalem. Wspominając pierwsze festiwale które zaczynały się  w muszli. Przykro nam ale to już końcowy proces upadku tego wspaniałego przedsięwziecia..

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 07:21:56

oby

#11 ~srek śląski~

~srek śląski~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 08:13:38

Nie oby. Po prostu Don Vasyl nie ma następców. Utalentowanych twórców. Tekściarzy. Ludzi od teledysków itd.Wszyscy tam producenci itd to tzw chilówki. Na łubu dubu. Ma bardzo miłe i sympatyczne wnuki. Ale żeby na scenami wystapić przed kamerami telewizji to chyba trzeba zasłużyć osiągnięciami. A to że ludzie im klaszczą na razie? No cóż raczej z sympatii dla Vasyla.Powiem tak w porównaniu z Czeskimi wykonawcami macie bardzo słabą ekipę od krecenia teledysków itd. tu jest problem. To wygląda tak jakby zespól ludzi nastawiony był na robienie szybkiej forsy. Po prostu trzeba wymienić tych producentów są masakryczni. Teksciarze też. Kto napisał piosenkę Blękitna radość. Słuchałem ją 20 razy i nie pamiętam ani słowa. Co za hłam tekściarski. Ja ja słuchem ktoryś raz i nie i nie wiem o czym jest ta piosenka. Ktoś Vasyla w h..a tam robi. Mówiąc że to jest dobre. to co dzieje się na festiwalu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych