Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Żnińscy sklepikarze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 09:36:51

Sens zalozenia wątku byl inny niz wylewanie na siebie pomyj ,chodzi mi o to ze w marketach tlumy zadnych durnych obostrzen ( no moze teraz troche ograniczaja) a nasi sklepikarze zachowują sie tak jakby w ich sklepach panowala conajmniej dżuma. Odpychaja od siebie klientow ktorzy chcą zrobic zakupy

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 09:40:17

Sens zalozenia wątku byl inny niz wylewanie na siebie pomyj ,chodzi mi o to ze w marketach tlumy zadnych durnych obostrzen ( no moze teraz troche ograniczaja) a nasi sklepikarze zachowują sie tak jakby w ich sklepach panowala conajmniej dżuma. Odpychaja od siebie klientow ktorzy chcą zrobic zakupy

Ja się nie dziwię. Markety liczą na hajs, a małe sklepiki dbają o pracowników bo większość klientów i piszę to równiez jako klient - to brudasy i tępaki. Ręce brudne , dotykają wszystkiego, prychają etc. A nikt nie bedzie ryzykował.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 10:00:29

Ja się nie dziwię. Markety liczą na hajs, a małe sklepiki dbają o pracowników bo większość klientów i piszę to równiez jako klient - to brudasy i tępaki. Ręce brudne , dotykają wszystkiego, prychają etc. A nikt nie bedzie ryzykował.

napisał sklepikarz

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 10:46:22

tak dbają odpychając klientow ,brawo wy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych