Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Żnińscy sklepikarze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 15:18:16

ja dam radę ponieważ żyję skromnie lecz ci bogole co stracą zabawki będą mieć miny nietęgie a może muszą tego doznać aby poznać życie większości społeczeństwa

żyjesz skromnie , bo nie stać cię na wysiłek intelektualny ,żeby swoje życie wziąć we własne ręce , tylko byś chciał ,żeby ci dawali ...a ja pytam - z jakiej racji ???? co wnosisz do społeczeństwa , co wnosisz w budowę gospodarki ??? tylko WYNOSISZ raczej i jeszcze ciągle mało !!!!!!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 15:19:16

A MOŻE BY TAK CI CO ŻYCZĄ TAK ŹLE BOGATSZYM OD SIEBIE WZIĘLI SIĘ WRESZCIE ZA UCZCIWĄ PRACĘ ....ŁATWO JEST ZŁORZECZYĆ , ALE GDYBY TEN "NOWOBOGACKI" ODDAŁ WAM NA CHWILĘ SWOJĄ FIRMĘ , TAK NA MIESIĄC NA PRZYKŁAD , TO PEWNIE BYŁOBY GORZEJ JAK PO EPIDEMII ....MIEJCIE TROCHĘ SZACUNKU DLA TYCH CO ZA WAS TAK NAPRAWDĘ MYŚLĄ ...BO WY TYLKO PRZYJŚĆ DO ROBOTY , ODBĘBNIĆ BYLE JAK I NIC WAS NIE INTERESUJE !!! TO BIZNESMENI , MALI I DUZI CIĄGNĄ TEN WÓZ PEŁEN BARANÓW !!!! 

dokładnie

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 15:21:59

i jeszcze jedno -nawet jeśli kupują drogie zabawki i wyjeżdżają na drogie wakacje --- to jest to również  napędzanie gospodarki ....ale ty oczywiście za głoopi jesteś ,żeby to pojąć 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 17:13:56

A w bidronce tłumy

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 18:18:27

A MOŻE BY TAK CI CO ŻYCZĄ TAK ŹLE BOGATSZYM OD SIEBIE WZIĘLI SIĘ WRESZCIE ZA UCZCIWĄ PRACĘ ....ŁATWO JEST ZŁORZECZYĆ , ALE GDYBY TEN "NOWOBOGACKI" ODDAŁ WAM NA CHWILĘ SWOJĄ FIRMĘ , TAK NA MIESIĄC NA PRZYKŁAD , TO PEWNIE BYŁOBY GORZEJ JAK PO EPIDEMII ....MIEJCIE TROCHĘ SZACUNKU DLA TYCH CO ZA WAS TAK NAPRAWDĘ MYŚLĄ ...BO WY TYLKO PRZYJŚĆ DO ROBOTY , ODBĘBNIĆ BYLE JAK I NIC WAS NIE INTERESUJE !!! TO BIZNESMENI , MALI I DUZI CIĄGNĄ TEN WÓZ PEŁEN BARANÓW !!!! 

podaj NIP Panie uczciwy a ja ci załatwię uczciwą kontrolę i zobaczymy ile majątku a ile podatku no i doliczymy ekskluzywny tryb życia

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 21:59:58

podaj NIP Panie uczciwy a ja ci załatwię uczciwą kontrolę i zobaczymy ile majątku a ile podatku no i doliczymy ekskluzywny tryb życia

wypowiedział sie najuczciwszy z najuczciwszych , nieskalany fałszem i obłudą , kochający bliźniego ....szkoda,że zło czuć aż zza monitora ...

.a tak nawiasem przedsiębiorstwo może być naprawdę uczciwe , ale jak taka łajza jak ty będzie chciała coś znaleźć to znajdzie ... choćby 50 gr nienabite w odpowiednim czasie na kasę ... taka prawda,że takich jak ty , czyli pełnych nienawiści do drugich jest pełno ..a wystarczy trochę zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości a żyłoby się wszystkim lepiej ...

#27 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 02:05:24

Dla mnie szczytem głupoty i nie wiedzy totalnej z karą od Sanepidu jest sprzedaż pieczywa w sklepie na Kościuszki.

Otóż Pani w tych samych rękawiczkach / szacun dla zachowania higieny dla siebie/  kroi i podaje pieczywo /chleb/ i tymi samymi rękawiczkami pobiera opłaty. Bleee fuuujjjjj. Zero wiedzy

#28 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 06:56:59

ja dam radę ponieważ żyję skromnie lecz ci bogole co stracą zabawki będą mieć miny nietęgie a może muszą tego doznać aby poznać życie większości społeczeństwa

skromne życie,życie z socjalu bo się robić nie chce nie napędzie gospodarki niestety.jeżeli ten któremu tak źle życzysz zbańczy to Ty zdechniesz z głodu.i dlatego z takim myśleniem nigdy nie poprowadzisz żadnej firmy i nigdy nie zarobisz większych pieniędzy.ale każdy ma co lubi.idź stań na rogu ulicy i pożal się podobnemu sobie.żal mi cię człowieku

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 08:34:36

najlepiej skontaktować się ze zwolnionymi pracownikami oni dużo wiedzą o "uczciwości szefa"

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 08:44:29

i jeszcze jedno -nawet jeśli kupują drogie zabawki i wyjeżdżają na drogie wakacje --- to jest to również  napędzanie gospodarki ....ale ty oczywiście za głoopi jesteś ,żeby to pojąć 

a może zamiast drogich wakacji czy drogich zabawek podnieść pensję pracownikom wykupić pakiet medyczny dać socjal  --- to jest to również  napędzanie gospodarki ....ale ty oczywiście za głoopi jesteś ,żeby to pojąć

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 09:01:28

Dla mnie szczytem głupoty i nie wiedzy totalnej z karą od Sanepidu jest sprzedaż pieczywa w sklepie na Kościuszki.
Otóż Pani w tych samych rękawiczkach / szacun dla zachowania higieny dla siebie/ kroi i podaje pieczywo /chleb/ i tymi samymi rękawiczkami pobiera opłaty. Bleee fuuujjjjj. Zero wiedzy

a w biedronce cie nie razi kiedy kazdy brudas je maca ?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 11:00:34

a może zamiast drogich wakacji czy drogich zabawek podnieść pensję pracownikom wykupić pakiet medyczny dać socjal  --- to jest to również  napędzanie gospodarki ....ale ty oczywiście za głoopi jesteś ,żeby to pojąć

jebłam .... nie wierzę w to co czytam !!!!   to ja mam harować , myśleć jak i co po to żeby tobie socjal dać ???? nie dość ,że Państwo wyciąga łapy po haracz -podatki ,vaty itp  to jeszcze tępy lud z mojej harówy chciałby socjal !!!! i tak robimy na wasze utrzymanie , bo sami nie jesteście w stanie ...i ten socjal na którym jesteś to wyobraź sobie -nie dary od dobrego Państwa , tylko od przedsiębiorców z "haraczu " PAŃSTWO NIE MA WŁASNYCH PIENIĘDZY !!!!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 11:14:34

TO JEDEN Z TYCH CO TO MYŚLĄ ,ŻE PAŃSTWO NA JEGO 500 + DRUKUJE SE PIENIĄŻKI :D , NIE DOCIERA DO PUSTEGO ŁEPKA ,ŻE TO MY WSZYSCY NA TO ROBIMY !!! A MOŻE TWÓJ PRACODAWCA ZAMIAST SOBIE PREZENT ZA CIĘŻKĄ PRACĘ W POSTACI AUTA TO TOBIE POWINIEN KUPIĆ ???? ŻENADA , JAKIE PUSTAKI SĄ I ŻE TO MY MUSIMY ZA NICH MYŚLEĆ ....

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 12:15:11

TO JEDEN Z TYCH CO TO MYŚLĄ ,ŻE PAŃSTWO NA JEGO 500 + DRUKUJE SE PIENIĄŻKI :D , NIE DOCIERA DO PUSTEGO ŁEPKA ,ŻE TO MY WSZYSCY NA TO ROBIMY !!! A MOŻE TWÓJ PRACODAWCA ZAMIAST SOBIE PREZENT ZA CIĘŻKĄ PRACĘ W POSTACI AUTA TO TOBIE POWINIEN KUPIĆ ???? ŻENADA , JAKIE PUSTAKI SĄ I ŻE TO MY MUSIMY ZA NICH MYŚLEĆ ....

to pewnie ten prostak i cham co do niego o pracę na kolanach za michę ryżu ale już nie długo zobaczymy jak rura ci zmięknie i komornik zapuka :o

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 12:19:16

jebłam .... nie wierzę w to co czytam !!!!   to ja mam harować , myśleć jak i co po to żeby tobie socjal dać ???? nie dość ,że Państwo wyciąga łapy po haracz -podatki ,vaty itp  to jeszcze tępy lud z mojej harówy chciałby socjal !!!! i tak robimy na wasze utrzymanie , bo sami nie jesteście w stanie ...i ten socjal na którym jesteś to wyobraź sobie -nie dary od dobrego Państwa , tylko od przedsiębiorców z "haraczu " PAŃSTWO NIE MA WŁASNYCH PIENIĘDZY !!!!

jebłam .... i zrób to jeszcze raz i to z rozpędu

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 12:22:00

Przyjdzie czas na skaknie do gardeł i wyjście na ulice. Zachowajcie spokój. Przyjdzie na to czas.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 14:11:11

jebłam .... i zrób to jeszcze raz i to z rozpędu

coś dociera jednak ?? bo widzę ,że argumentów brak :P :D tylko obrażanie zostało ...jak my zbankrutujemy to ty nawet chlebka nie kupisz , bo kto ci upiecze ? a sam dwie lewe rączki przecież masz , nie zapominaj i szanuj pracę innych 

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 15:36:01

coś dociera jednak ?? bo widzę ,że argumentów brak :P :D tylko obrażanie zostało ...jak my zbankrutujemy to ty nawet chlebka nie kupisz , bo kto ci upiecze ? a sam dwie lewe rączki przecież masz , nie zapominaj i szanuj pracę innych 

czekam na twoją bańkę a wtedy chcę zobaczyć twoją mordkę czy nadal będzie na niej buta czy błaganie o litość takich już w życiu kilku widziałam

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 17:42:12

czekam na twoją bańkę a wtedy chcę zobaczyć twoją mordkę czy nadal będzie na niej buta czy błaganie o litość takich już w życiu kilku widziałam

a ty tą nienawiścią  zioniesz do jakiegoś konkretnego , czy do wszystkich biznesów ??? tak  pytam ...bo się zastanawiam , czy ktoś ci kuku zrobił , czy tylko taki zryty łepek masz ...

#40 ~zawsze Nowak~

~zawsze Nowak~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 01:19:52

Tak czy owak, zawsze Nowak.

Pani która ma każde dziecko z innym ojcem, hasa sobie po mieście i wdoopie ma zakazy wychodzenia z domu. Patole są ponad prawem. Im się należy i mogą bardzo dużo!

Jak ja bardzo bym chciała być patolem i nie mieć mózgu. Tylko żyć, w uja walić i mieć alimenty na bachory.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych