Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Żnińscy sklepikarze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 12:14:00

Wprowadzają nakazy , zakazy sa nadgorliwi odpychają klientów zamykając sklepy , za to w marketach jakby wirusa nie było. Żadnych nakazów , zakazow jedynie prośba o utrzymanie odległosci. Tniecie gałąź na ktorej siedzicie

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 13:28:51

może wreszcie żnińskim cwaniakom wyzyskiwaczom bieda do oczu zajrzy , przydałoby się paru bankrutów z tych co teraz dużo cwaniakują :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 13:37:07

może wreszcie żnińskim cwaniakom wyzyskiwaczom bieda do oczu zajrzy , przydałoby się paru bankrutów z tych co teraz dużo cwaniakują :)

a na czym polega cwaniactwo ?

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 15:26:40

lepsze pytanie brzmiałoby - kto ze żnińskich byznesmenów nie wyzyskuje

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 17:50:50

no pewnie !! masz rację !! niech zbankrutują !!! najlepiej wszyscy !!! ty pewnie za 500+ żyjesz i inne dodatki z opieki , to o robotę się nie martwisz , bo i tak żyjesz na skarb państwa ...gratulacje  tylko wiedz ,że przedsiębiorcy -tak -właśnie oni robią na te twoje 500+ i inne dodatki ...co za ludzie !! nawet w takich okolicznościach wyłazi z was żółć ...żenada !!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 17:53:22

widać kto w przewadze siedzi na forum --beneficjenci dodatków państwowych , co to za małe główki mają ,żeby swój interes poprowadzić i z zazdrości cieszą się, że gospodarka w niebezpieczeństwie -mówię o tej lokalnej , też ważnej ...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 17:59:14

lepsze pytanie brzmiałoby - kto ze żnińskich byznesmenów nie wyzyskuje

podaj przykłady obnarzymy wyzyskiwaczy

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 19:11:20

no pewnie !! masz rację !! niech zbankrutują !!! najlepiej wszyscy !!! ty pewnie za 500+ żyjesz i inne dodatki z opieki , to o robotę się nie martwisz , bo i tak żyjesz na skarb państwa ...gratulacje  tylko wiedz ,że przedsiębiorcy -tak -właśnie oni robią na te twoje 500+ i inne dodatki ...co za ludzie !! nawet w takich okolicznościach wyłazi z was żółć ...żenada !!!

mercedesy co roku i wczasy na hulagula  foty na fb  ale to se newrati żegnajcie nowobogaccy i nauczcie się żyć za dwa koła tak jak płacicie

a ja osobiście czekam na bańkę tego co obiecywał że za michę ryżu przyjdę do niego na kolanach błagać o pracę

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 19:21:14

mercedesy co roku i wczasy na hulagula foty na fb ale to se newrati żegnajcie nowobogaccy i nauczcie się żyć za dwa koła tak jak płacicie
a ja osobiście czekam na bańkę tego co obiecywał że za michę ryżu przyjdę do niego na kolanach błagać o pracę

a to znowu ty

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 19:53:17

mercedesy co roku i wczasy na hulagula  foty na fb  ale to se newrati żegnajcie nowobogaccy i nauczcie się żyć za dwa koła tak jak płacicie

żółć wylała ???? już pisałam -jak sam za głoopi jesteś na swój własny interes to pewnie i twoja praca michę ryżu warta :D :P weź wreszcie pogódź się z faktem ,że nie każdy może mieć swoje własne przedsiębiorstwo ;P

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 20:26:04

podaj przykłady obnarzymy wyzyskiwaczy

Taki z Dworcowej

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 08:21:03

a tobie mamusia i tatuś pewnie dali i cwaniakujesz.

oczywiście napiszesz że jestes och i ach ale i tak każdy prawdę zna

żółć wylała ???? już pisałam -jak sam za głoopi jesteś na swój własny interes to pewnie i twoja praca michę ryżu warta :D :P weź wreszcie pogódź się z faktem ,że nie każdy może mieć swoje własne przedsiębiorstwo ;P

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 11:34:33

z niecierpliwością czekam kiedy nowobogackie łajzy zaczną bańczyć a  mercedeski leasing pozabiera

#14 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 12:40:01

jak oni zbankrutują to z Tobą,wtedy na 500 nie starczy

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 12:55:48

jak oni zbankrutują to z Tobą,wtedy na 500 nie starczy

ja dam radę ponieważ żyję skromnie lecz ci bogole co stracą zabawki będą mieć miny nietęgie a może muszą tego doznać aby poznać życie większości społeczeństwa

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 13:15:26

z niecierpliwością czekam kiedy nowobogackie łajzy zaczną bańczyć a mercedeski leasing pozabiera

co z ciebie za charakter , nie życz drugiemu bo karma wraca

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 13:29:33

rzygam tymi chwaleniem się zdjęciami na fejsie co kupiliśmy gdzie byliśmy ile kasy przejebaliśmy a pracowników jak traktują jak na plantacjach bawełny sto lat temu

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 13:34:44

I ty fortuny sku***synu,
Gówniarzu uperfumowany,
Co splendor oraz spleen Londynu
Nosisz na gębie zakazanej,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na ikacu
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 13:44:20

I ty fortuny sku***synu,
Gówniarzu uperfumowany,
Co splendor oraz spleen Londynu
Nosisz na gębie zakazanej,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na ikacu
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

TUWIM DLA DOROSŁYCH

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 15:14:44

A MOŻE BY TAK CI CO ŻYCZĄ TAK ŹLE BOGATSZYM OD SIEBIE WZIĘLI SIĘ WRESZCIE ZA UCZCIWĄ PRACĘ ....ŁATWO JEST ZŁORZECZYĆ , ALE GDYBY TEN "NOWOBOGACKI" ODDAŁ WAM NA CHWILĘ SWOJĄ FIRMĘ , TAK NA MIESIĄC NA PRZYKŁAD , TO PEWNIE BYŁOBY GORZEJ JAK PO EPIDEMII ....MIEJCIE TROCHĘ SZACUNKU DLA TYCH CO ZA WAS TAK NAPRAWDĘ MYŚLĄ ...BO WY TYLKO PRZYJŚĆ DO ROBOTY , ODBĘBNIĆ BYLE JAK I NIC WAS NIE INTERESUJE !!! TO BIZNESMENI , MALI I DUZI CIĄGNĄ TEN WÓZ PEŁEN BARANÓW !!!! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych