Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Żnin - superpole dla wieśmaków

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Prinz~

~Prinz~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2008 - 17:30:50

na tym forum wieśniactwo się podjarało jakby zyło w Njujorku. Jedź do Poznania to zobaczysz trochę świata. Zobaczysz że Żnin to prowincja gdzie tzw "bizmesmeni" kręcą swoje lody, urzędniczki na państwówce są łaskawe dać ci papierek, u lekarza możesz sobie obstukac 3 dni wolnego a w knajpach leje się tani alkohol. Można zdechnąć z nudów.

#2 ~Marko~

~Marko~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2008 - 05:39:06

Żnin mi się podoba taki jak jest i nie zdycham tu z nudów. Patrzę dalej i widzę co potrzebuję. Jak chcę się rozerwać to coś znajdę albo tu albo w Gnieźnie, w Bydzi lub Poznaniu. Prinz to jakiś lepszy gość i musi w powiatowym mieście czuć się światowo.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2008 - 09:33:54

Pronc coś ty taki swięty. Jedź do pyrusowa, napij się czegoś drogiego to może zdechniesz na wysokim poziomie.

#4 ~i już~

~i już~
  • Goście

Napisano 05 październik 2008 - 15:58:03

Wieś dla wieśmaków.

#5 ~Zez~

~Zez~
  • Goście

Napisano 08 październik 2008 - 19:04:33

Wielce mi "miastowe" towarzystwo że już nie tylko z butów ale i z wpisów słoma wystaje.

#6 ~zygi~

~zygi~
  • Goście

Napisano 09 październik 2008 - 07:42:49

A mnie jakoś nie uśmiecha się "życie na kupie" czyli ciągłe stanie w korkach,przepychanka w tramwaju, wyścig szczurów po pracę... To że ktos mieszka w Poznaniu nie czyni go kimś wyjątkowym... Zdecydowanie wolę mieszkać w małym spokojnym miasteczku, a pracować w dużym mieście... Jak chce się rozerwać to wyjeżdzam do Bydgoszczy, Torunia lub Poznania... żyje w małym miescie, pracuje w dużym - to mi odpowiada! Zresztom 5 lat mieszkałem w Poznaniu, pierwszy rok, potem z roku na rok, życie mnie coraz bardziej męczyło... A najbogatsi ludzie Poznania, mieszkają tuż za Poznaniem, na prowincji - im też nie usmiecha się "życie na kupie"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych