Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

166 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 10:19:54

Ale jedno chcę wiedzieć czy wpuszczając gościa na suwak i ten spowoduje kolizje czy jest to traktowane jak zmiana pasa?

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 10:22:31

Ale jedno chcę wiedzieć czy wpuszczając gościa na suwak i ten spowoduje kolizje czy jest to traktowane jak zmiana pasa?

#3 ~Burak~

~Burak~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 12:58:17

Niech wbiją tlukom że jazda na suwak to jazda jeden na jeden anie jeden na pięciu

#4 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:07:15

Szeryf to nie ten który nie pozwala zmyć pasa. On w obecnym stanie prawnym jedzie prawidłowo. Szeryf to ten, który dużo wcześniej blokuje wolny pas. Jestem za jazdą na suwak, ale nie jestem za stosowaniem jej z"uznaniowością" czy "kulturą". Niech reguluje to przepis. Jeżeli to jest tak jak teraz, to dwie strony "mają rację". Jeden jedzie prawidłowo i ma rację że nie musi nikogo wpuścić, drugi jedzie do końca kończącym się pasem i również na rację (choć nie zgodna ze stanem prawnym) że to usprawnia ruch i tu jest problem.

#5 ~mrD~

~mrD~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 13:50:26

Artykuł mało precyzyjny.
1. Tzw "szeryf" nie blokuje możliwość zmiany pasa kończącego się lecz utrzymuje równią prędkość z pasem drugim. Zjawisko to powstaje ponieważ w większości przypadków lewym pasem przemieszcza się więcej pojazdów następnie wciskających się na sąsiedni pas. Jazda na suwak w tym przypadku miała by sens gdyby żadne auto wcześniej (w korku) nie zmieniało pasa i dopiero na końcu oba pasy połączyły by się naprzemiennie. Niestety przed końcem pasa znaczną część aut przejeżdża na pas sąsiedni. Efekt: zamiast 1:1 proporcje wynoszą wiele aut do jednego.
2. Jazda na suwak w innych krajach Europy wcale nie jest tak kolorowa jak ją malują.
Osobiście mam własny pomysł na usprawnienie jazdy przed zwężeniem ale... kogo to obchodzi?

#6 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 17:33:54

A ja poproszę o wprowadzenie zmian polegających na zniesieniu immunitetu posłom, senatorom, prokuratorom, sędziom i innym osobom które unikają płacenia mandatow.

#7 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 17:34:13

A ja poproszę o wprowadzenie zmian polegających na zniesieniu immunitetu posłom, senatorom, prokuratorom, sędziom i innym osobom które unikają płacenia mandatow.

#8 ~Nosacz polski~

~Nosacz polski~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 20:46:20

Czy musimy malować wszystko od zachodu jak jakieś pawiany?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 22:00:18

W zachodnich krajach nie ma czegoś takiego jak jazda na suwak jest za to 3 km wcześniej znak zakaz wyprzedzania wszelkich pojazdów i wysoka kultura jazdy

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 22:14:58

Kretynizm ja jak jadę to widzę znak zwężenie zlewego do prawego i trzymam się na prawym pasie to jeśli ja widzę to inni też to czemu ja mam tych baranów wpuszczać to oni blokują i przez nich się korkuje a na zachodzie tak nie ma chyba że w skrajnych przypadkach. Ja bym proponował więcej autostrad i lepszych rozwiązań

#11 ~Pwn~

~Pwn~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 23:19:56

Polacy nie umieją jeździć nigdy nie umieli i nigdy umieć nie będą. Mówimy o wszystkich innych że są beznadziejnym i kierowcami a sami nie jesteśmy lepsi. W Norwegii jazda na suwak jest jak poranne puszczenie bąka w toalecie. Nie trzeba do tego wprowadzania przepisów, wszyscy to robią i jazda idzie bardzo sprawnie., Ale po co ja to piszę? zaraz i tak mnie zalejecie chamskimi komentarzami.

#12 ~Zomo~

~Zomo~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 23:20:08

Mandat,Mandat,mandat,trzeba wprowadzić mandaty za samo wsiadanie do samochodu i nie czepiać już na drodze

#13 ~ML~

~ML~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 03:03:52

Tak zwany "szeryf drogowy" to nie ktoś, kto nie pozwala włączyć sie do ruchu temu z zanikającego pasa, tylko ten, co nie wpuszcza ciołków, co to prują do samego końca, często lecą do samych barierek, martwym polem lub poboczem, aby tylko jak najwięcej aut przeskoczyć...

#14 ~Bocian~

~Bocian~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 06:14:43

Zaczyna się udeologiczna walka z Kościołem w każdym poście jest jakaś men...a ktòra się go czepia.Naruszają nasze wartości -wisdom że szatan nie lubi kościoła skomasowany atak -piorą po latach wraca pamięć. ..śmieszne Kto to robi -chyba ci niezdolni do miłości zgodnej z odwiecznym prawem natury -czyli wszyscy dewianci. ..

#15 ~Bocian~

~Bocian~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 06:21:45

Zaczyna się udeologiczna walka z Kościołem w każdym poście jest jakaś men...a ktòra się go czepia.Naruszają nasze wartości -wiadomo że szatan nie lubi kościoła skomasowany atak -piorą po latach jakieś brudy o molestowaniach(kto w to unwieldy, Co niby wraca pamięć. ..śmieszne Kto to robi -chyba ci niezdolni do miłości zgodnej z odwiecznym prawem natury -czyli wszyscy dewianci. ..

#16 ~neo123~

~neo123~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 06:42:36

Mandat za blokowanie pasa ruchu powinien zaczynać się od 500zł. A za celowe blokownie dodatkowo 5000 grzywny.

#17 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 06:54:47

Moze na koncu kazdej zwezki zamontowac kamere, ktora na koncu zwezki monitorowala przebieg zdarzenia,

#18 ~Szyms~

~Szyms~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 06:58:01

Ale tu jadu... Masakra, a wystarczy trochę opanowania i wzajemnego szacunku na drodze nie każdy jest mistrzem kierownicy, niektórzy dopiero nabierają wprawy a inni przesadzają w drugą stronę ale ilu ich jest? Niepotrzebnie się denerwuje cię i tylko sobie zdrowie rujnujecie

#19 ~vert~

~vert~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 07:09:25

a tych frajerów cwaniaków którzy specjalnie zjeżdżają na zanikający pas by być pierwszym to kto będzie kontrolował?!?!?!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 07:38:27

Wystarczy nie być chamem na drodze i jazda na suwak sama się robi. Ale większość Polaczków to katolicy więc równa się z chamem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych