Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

553 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Dariusz~

~Dariusz~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 11:35:03

Co za chory świat. Żeby we własnym kraju nie można było kupić ziemi i wybudować domu! Jakoś długo im się schodzi. Inne ustawy potrafią w jedną noc przepchnac.

#82 ~Dariusz~

~Dariusz~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 11:35:19

Co za chory świat. Żeby we własnym kraju nie można było kupić ziemi i wybudować domu! Jakoś długo im się schodzi. Inne ustawy potrafią w jedną noc przepchnac.

#83 ~MHFGV~

~MHFGV~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 12:56:10

Zmiana tej ustawy przyniesie korzyści tylko tym, którzy mają działkę rolną w granicach MIAST! Inne grunty rolne będą nadal wymagały 10-letniego "leżakowania" pod ich zakupie. No i kto to od Was kupi drodzy rolnicy? Chyba tylko frajer... Jak chcecie żeby coś się ruszyło, to trzeba od podstaw zmienić całą tę chorą ustawę... sorry, zapomniałam, przecież Niemcy, Żydzi i Marsjanie już w blokach gotowi do osiedlenia się w tym kraju z najczystszym powietrzem na całym globie.. buhahahah!

#84 ~MHFGV~

~MHFGV~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 12:56:51

Zmiana tej ustawy przyniesie korzyści tylko tym, którzy mają działkę rolną w granicach MIAST! Inne grunty rolne będą nadal wymagały 10-letniego "leżakowania" pod ich zakupie. No i kto to od Was kupi drodzy rolnicy? Chyba tylko frajer... Jak chcecie żeby coś się ruszyło, to trzeba od podstaw zmienić całą tę chorą ustawę... sorry, zapomniałam, przecież Niemcy, Żydzi i Marsjanie już w blokach gotowi do osiedlenia się w tym kraju z najczystszym powietrzem na całym globie.. buhahahah!

#85 ~MHFGV~

~MHFGV~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 12:57:07

#86 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 12:59:00

Kolejny Pisuar się odezwał. I co z tego, chce sprzedać sobie ziemię komu chce, Niemcowi czy Arabowi!!!

#87 ~Pikabuu~

~Pikabuu~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 13:33:16

Z PIsoorami nie ma co dyskutować wogóle oni mają swój świat i nie przegadasz haha ale jeśli PiS będzie postępował dalej tak jak postępuje to może się pożegnać z głosami na kolejne latka. Brawoo

#88 ~jurek~

~jurek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 13:59:13

panuje u nas moda na włączanie okolicznych wsi na powiększanie miast, nazwy wsi zostają nazwami dzielnic, mnie to dotknęło, mieszkam teraz w mieście , a grunty mam na wsi i nie mogę dokupić kawałków przyległych do moich pól bo mieszkam w mieście, dotychczas należało mieszkać w tej lub sąsiedniej gminie i komu to przeszkadzało ???

#89 ~Dariusz~

~Dariusz~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 15:55:15

Moi drodzy! Bombardujmy ich telefonami!

#90 ~rencista~

~rencista~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:02:23

Na pisy nie trzeba głosować ! Jurgiel obiecywał 2 ha na wolnym rynku będzie można sprzedać- oszukał. Ardanowski obiecuje już tylko 1 ha ziemi rolnej pozwoli na sprzedaż na wolnym rynku-odciąga jak może aby nie zrobić nic. Sępy pisowskie zabronili sprzedaży ziemi rolnej, prywatnej dla Polaków. Kościoły, związki wyznaniowe, komornicy, banki-ustawa nie obowiązuje.  Bandycka ustawa spowodowała powstanie mafii wielkich rolników. To jest bandyctwo. Dla emerytów, rencistów płacą 330 zł/m-c-kwartalna i 880 zł/m-c, renta i emerytura pełna- należy nie mieć ziemi rolnej. Pisy rozkręcili spiralę podwyżek w sklepach, że teraz trudno to zatrzymać.  Tak to pisy porobili dziadów z rencistów i emerytów z KRUS. Wybory już blisko, jest nadzieja że dobrej zmiany nie będzie.

#91 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:48:27

Panie tadeuszu i osoby o podobnym podejściu;

Tak sprzedaj ziemię komu się da, idz do PO i  całą polskę sprzedaj, głównie na zachód a potem patrz jak twoje dzieci i wnuki, jako tania siła robocza dziadom z zagranicy 4 litery myją. Ale skoro to Ci nie przeszkadza to pogratulować, polaczku, przez takich ludzi jak ty polska jest właśnie w tym miejscu co jest, czyli w wielkiej czarnej ... . Wstyd

z ubolewaniem

pozdrawiam 

#92 ~rencista~

~rencista~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 19:03:32

Panie Obywatel ,trzeba było utrzymać wolny rynek ziemią rolną dla Polaków. Zakaz dla obcokrajowców-tylko za zgodą ministra i byłaby prosta, dobra ustawa.Już 3 lata obowiązuje bandycka ustawa, ale nie wszystkich, tylko  rolnika-renciste, emeryta obowiązuje, i nic się nie dzieje aby to poprawić.

#93 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 19:04:44

Mnie również ta ustawa blokuje !! No pięknie ! Jestem młody i chciałbym w końcu „iść na swoje „ a tutaj proszę ...!

#94 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 19:09:24

Może ktoś się orientuje i mi odpowie....
Mam do kupienia 86 arów i jaka mam gwarancje ze planowana ustawa wejdzie w takiej formie jak jest teraz (do 1ha)
Czy w ostatniej fazie nie zmienia np na 50 arów ???
Wiem jedno jeśli ta ustawa nie przejdzie dla mnie jest po PIS ie

#95 ~Do rafal~

~Do rafal~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 20:11:05

Chyba nie zmienia? W zapisie jest że do 1ha i w poprawkach nic nie poprawiali

#96 ~Arkadiusz~

~Arkadiusz~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 20:20:01

Już nie rozumiem. Czytam poprawki tej ustawy i serio... Jeśli posiadam 6400m2 działki rolnej, to po zmianie tej ustawy będę mógł ją sprzedać osobie, która nie jest rolnikiem?

#97 ~Eheee~

~Eheee~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 23:52:43

Arkadiusz. Tak będziesz mógł ja sprzedać praktycznie każdemu. Do 1ha będą te osoby wyłączone z ustawy.

#98 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 08:03:07

Wczoraj i dzisiaj odbywa się posiedzenie sejmu,mimo obiecanek ministra rolnictwa czytania zmian ustawy nie widać.

#99 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 08:09:55

Obrady sejmu odbyły się wczoraj trwają dzisiaj ,obiecane przez ministra czytanie zmiany ustawy brak.

#100 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 08:26:57

Coś mi się wydaje że z tej ustawy to wielkie g.... Będzie, specjalnie tak przeciągaja byle tego nie uchwalić! Idioci.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych