Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

560 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 19:32:38

Jesli wolno spytac, to skad masz takie informacje?
Czy to pewne info?

#62 ~Paluła~

~Paluła~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 20:44:18

Dzwoniłam do ministerstwa rolnictwa i taka informacje przekazała mi Pani która coś na ten temat wie. Prosze znaleźć numer w internecie i zadzwonić jutro z ciekawości i zobaczymy czy taka sama informacje podadzą i proszę tu napisać.

#63 ~Wiesia~

~Wiesia~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 08:30:57

Mąż dzwonił dzisiaj rano do ministerstwa rolnicta i udzielono mu informacji że ustawa jest na etapie komitetu rady ministrów potem ma trafić na obrady sejmu. Spekulują że w życie ma wejść ok połowy roku

#64 ~Pikabuu~

~Pikabuu~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 08:40:32

Też dzwoniłam i powiedzieli mi że do wyborów musi to wejsc bo inaczej ludzie zjedzą PIS i nikt nie będzie na nich głosował. Dlatego liczę że w czerwcu już będzie można sprzedać działkę rolna większą niz 3000mk.

#65 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 11:50:20

Czy dobrze rozumiem ten projekt? Jako nierolnik będę mógł kupić do 1ha ziemi ornej ale będę musiał ją uprawiać przez okres 5 lat?

#66 ~Pikabuu~

~Pikabuu~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 13:20:22

Jakieś warzywka pewnie tak ale ja mam kupca na działkę rolna nie żeby coś tam uprawiać a raczej Pan chce ją Przekształcić na budowlana i się tam budować. ZTEGO co mówił to jakieś warzywka chce sobie uprawiać ale..

#67 ~Lol~

~Lol~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 15:29:34

Tomasz - nie do 1ha będzie wyłączone z ustawy. Możesz kupić i robić co chcesz.

#68 ~Lol~

~Lol~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 15:31:31

Ja tez dziś dzwonilem do Ministerstwa. Powiedziano mi że jak wszystko teraz klepną na jakiejś Radzie to powinno się udać do końca marca ogarnąć.

#69 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 16:20:03

Zaglosowalam na PiS, bo obiecali, że zmienia ta ustawę i co? W październiku kolejne wybory i jeśli tego jak najszybciej nie zrobią to mam nadzieję, że ludzie na nich nie zaglosuja!

#70 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 16:26:26

Widzę, że w ministerstwie sprzeczne informacje można dostać! Jednym mówią, ze do końca marca, innym, że w maju a jeszcze innym, że w czerwcu. Pewnie w rzeczywistości tego wcale nie zmienia! Jeśli tak będzie, to nie oddam głosu na PiS w wyborach! Obiecywali co innego!

#71 ~Lol~

~Lol~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 07:02:36

No

#72 ~Lol~

~Lol~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 07:09:08

Cuda. Ale na pewno czują nacisk społeczeństwa bo problem jest dość powszechny i dużo ludzi ma dziś przez tą ustawę problem. Dlatego twierdze ze wprowadza to czym prędzej a jako dowód można poczytać ostatnią zmianę z legislacji gdzie Minister Rolnictwa pisze że wszystko już ustalone i prosi żeby Rada się tym projektem zajęła,, czytaj. klepnęła celem wysłania do sejmu.
Link: legislacja. rcl. gov. pl/ projekt / 12304900
Uważam że nawet jeśli nie koniec maja to klepną to do połowy roku na bank,bo to jest już na finiszu

#73 ~Paluła~

~Paluła~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 08:15:18

Koniec maja są jakieś wybory pierwsze. Więc ja mam nadzieję że już do tych pierwszych wyborów to wjedzie w życie no chyba że chcą żeby społeczeństwo się odwrócił i głosowało inaczej. Liczę na to ze w maju już będę miała działkę sprzedana na nowych przepisach :)

#74 ~Paluła~

~Paluła~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 08:15:47

Koniec maja są jakieś wybory pierwsze. Więc ja mam nadzieję że już do tych pierwszych wyborów to wjedzie w życie no chyba że chcą żeby społeczeństwo się odwrócił i głosowało inaczej. Liczę na to ze w maju już będę miała działkę sprzedana na nowych przepisach :)

#75 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 12:07:13

Dzisiaj dzwoniłam do Ministerstwa i także powiedziano mi że jest na finiszu mówiłam ze mam okazje kupić działkę i kazali czekać bo niedługo będzie wprowadzone także czekamy :) oby jak najszybciej

#76 ~Władek~

~Władek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 05:31:08

Tak za każdym razem mówią już ostatnia prosta A ustawy jak niema to nie ma

#77 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 07:22:32

Kiedy ta zmiana ustawy, bo oni tylko obiecuja i nic nie robia jak nie mają interesu.

CZEKAMY

#78 ~Pikabuu~

~Pikabuu~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 08:00:02

Najlepiej to dzwonić do ministerstwa i pytać i pytać i pytać jak będzie większe ciśnienie ludzi może w końcu się wezmą!

#79 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 08:14:57

Jedno jest pewne. Jak nie wprowadza tej ustawy, to tracą poparcie setek tysięcy ludzi. Chcę kupić działkę, bo chcę zacząć budowę domu a nie mogę! Muszę się gniesc w bloku z 4 dzieci

#80 ~Pikabuu~

~Pikabuu~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 09:06:15

Zobaczymy. Na koniec marca maja mieć posiedzenie i zobaczymy co wymyśla!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych