Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

480 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 22:00:10

A co z wymogiem meldunkowym ? Ja jestem rolnikiem prowadzę gospodarstwo zameldowany jestem teraz u córki w mieszkaniu w mieście i teraz w świetle ustawy nie jestem rolnikiem. DOOSTAJE DOPŁATY.
To nieważne że mieszkam na wsi i gospodarze. NIE JESTEM JEDYNY Z TAKIM PROBLEMEM
ALE NIC SIĘ NIE MÓWI O ZMIANIE TEGO.

#2 ~ert~

~ert~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 18:44:29

zmiana miała być na jesieni a tu ani śladu

#3 ~fgh~

~fgh~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 19:00:21

obiecanki cacanki miało być na jesieni a tu zima i nic

#4 ~aaaaaaa~

~aaaaaaa~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 12:26:51

i gdzie ta ustaw3a?

#5 ~WŚCIEKŁA~

~WŚCIEKŁA~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 23:22:43

Kiedy w końcu wejdzie w z=życie ta ustawa! Ciągle tylko obiecanki a ludzie nie mogą sprzedać siedliska bo ma 90a a żaden rolnik tego nie chce!

#6 ~Der~

~Der~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 04:35:12

I nadal czekamy i nic

#7 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 05:51:33

Kiedy ta ustawa wejdzie w życie?? Chciałabym kupić ziemię która ma powierznię 36 arów i mam związane ręcę. Jak długo jeszcze mamy czekać???

#8 ~Krzu~

~Krzu~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 12:33:03

Ludzie czekają ale rząd ma pilniejsze sprawy...

#9 ~TYM~

~TYM~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 19:05:44

KIEDY WRESZCIE TA OBIECANA NOWELIZACJA PANIE MINISTRZE??

#10 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 15:04:34

Kupiłam w 2018 roku 0,44 ha. Procedury z KOWR trwały 4 miesiące! Chcę dokupić jeszcze 0,90 ha e na samą myśl o wszczęciu postępowania od nowa odechciewa się wszystkiego! Tony bezsensownych papierów, jeżdżenia załatwiania! Także ZDECYDOWANIE z zakupem czekam na zmianę przepisów

#11 ~rotty~

~rotty~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 15:19:50

A rządzący dalej mają rolników w d.....

Dalej obrót ziemią jest zamrożony i tylko słupy z niby rolniczym wykształceniem skupują. Nieźle zaplanowana akcja.

#12 ~Lukasz~

~Lukasz~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 17:29:38

Rząd obiecuje to już od kilku miesięcy. Ja chcę kupić równo 0,3 ha i też nie mogę. Rolnik od którego chciałbym kupić już myśli, że nic z tego nie będzie, a ja czekam na tę obiecaną nowelizację. Czekam i czekam... Kiedy wreszcie wejdzie to w życie??? Zajmijcie się wreszcie czymś dla ludzi, chyba po to tam siedzicie, nie???

#13 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 20:48:45

Wcześniej PO-niemiecka agenda w Polsce , teraz bogobojni chłopcy , w każdej decyzji kątem oka patrzący na "uśmiech " wodza , ob...ni po pachy , wymyślają  i szybko wprowadzają głupoty , ale zmiana na normalność to już wielki problem !!!

Można ręce załamać , q...a mać  !!!!   / to tak dla rymu !

#14 ~Jerzy Machut~

~Jerzy Machut~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 22:22:54

Wstępując do Unii Europejskiej, Polska wynegocjowała 12-letni okres przejściowy dla zagranicznych nabywców ziemi rolnej.W traktacie akcesyjnym zobowiązała się jednak także do tego, że po tym okresie „w żadnym przypadku” obywatele Unii nie będą traktowani w sposób mniej korzystny w zakresie nabywania ziemi, niż byli w dniu podpisania traktatu o przystąpieniu w 2003r. Chodzi o wszystkich włącznie z polskimi ludzmi którzy chcą kupić i sprzedać swoją działkę.Zyjemy w Państwie demokratycznym chyba....Także można pójść z tym do Sądu i oczywiście Polski Sąd uchyli sprawę bo wiadomo jest taka ustawa ale dalej można do Trybunału na unijnych warunkach o odszkodowania za poniesione straty jak np.,prowadzenie działalności w zakresie obrotu nieruchomościami

#15 ~iii~

~iii~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 23:31:34

TO wszystko idzie jak krew z nosa.A co jeśli całe państwo wlecze się tak jak ta nowelizacja???

Przecież można by w nocy przegłosować i dać ludziom wolność zakupu upragnionej działki.

#16 ~Jan bez ziemi~

~Jan bez ziemi~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 09:09:02

W projekcie nowelizacji co jest gdzieś tam teraz konsultowany - nie ma NIC na temat zmiany na 1 ha (ma to być niby zgłoszone jako poprawka w trakcie uchwalania). Obietnica ministra może być "pusta" tym bardziej, że obecnie trwa wojna z dzikami (którą może przegrać sam minister). Zapowiedzi zmian już od wiosny 2018 były, że niby w sierpniu, potem przed wyborami, potem na pewno na jesień 2018, itd

#17 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 22:24:00

Mam działke rolną 4976m kwadrotowego i nie moge sprzedać nie moge sie wybudować bo nie jestem rolnikiem . Minister obiecuje uchylenia i na tym koniec obiecanki cacanki i nic wiecej . Chory kraj chore przepisny banda rządzi moim kawałkiem ziemi a ja płace podatek .

#18 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 22:49:55

Więc kiedy głosowania? Ziemia stoi chętnych brak bo nie są rolnikami. Urząd miasta ma przepis a ja w czarnej du...e.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 22:14:40

Kiedy to wejdzie ?????? Czekamy !!!!!

#20 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 02:56:29

Ani widu ani słuchu ustawa poszła spać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0