Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zmiany personalne w gminie Włocławek

14938 odpowiedzi w tym temacie

#14921 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 15:11:24

Ale kociokwiku dostała władza, ale kociokwik. Słoma wychodzi z butow, tej aktualnej władzy, odbierach, wychodzi. 

#14922 ~Lonia~

~Lonia~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:57:25

Namościłasz jamę słomą i umyłaś zęby przed snem? Tylko nie chrap!!!!!!!!

#14923 ~Ale~

~Ale~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 06:24:22

Apel!
Szanowni Mieszkańcy,
przy kościele w Kruszynie, na końcu parkingu, w pasie drogowych odsłonięto, do tej pory przykryte, kamienne fundamenty starego kościoła kruszyńskiego, prawdopodobnie z XVII wieku. Archeolodzy będa badać wykopaliska.
Wczoraj, na mój wniosek aby zabezpieczyć, wyeksponować fundamenty, wójtowa, zaskoczona, okazało się, że nie ma zdania w sprawie. 
Ja ze swej strony postawiłam wniosek: wyeksponowania, wystawy, osiągnięć kulturowych naszych przodków. Osobiście, widzę, to tak, aby odkopane fundamenty zostawić jak są, odpowiednio obudować, tak, aby na obudowie ustawić kratę, kratę oszklić hartowanym szkłem, tak, aby wystawa nie przeszkadzała w parkowaniu, i aby chętni mogli zajrzeć i obejrzeć, co to było. Proponuję ponadto umieśćić informacyjną tablicę, o treści ustalonej przez archeologów, księdza itp. gremia.
Ze strony władz województwa nie usłyszałam sprzeciwu, wiadomo, że bedą czekać na wniosek gminy, bo zabytki, ochrona dziedzictwa to zadanie gminy. Zaznaczam, że ksiądz nie ma sprzeciwu, podnosi, że znalezisko jest w schyłku pasa drogowego, w parkowaniu przeszkadzać nie będzie.
Ponieważ mamy taką wyjątkową okazję, urządzenia wystawy w naszym Kruszynie, proszę o wsparcie mego wniosku, i to wsparcie we wszystkich dostepnych formach, wnioski do radnych, wójtowej, itd. itp.

#14924 ~Ale~

~Ale~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 06:24:40

Apel!
Szanowni Mieszkańcy,
przy kościele w Kruszynie, na końcu parkingu, w pasie drogowych odsłonięto, do tej pory przykryte, kamienne fundamenty starego kościoła kruszyńskiego, prawdopodobnie z XVII wieku. Archeolodzy będa badać wykopaliska.
Wczoraj, na mój wniosek aby zabezpieczyć, wyeksponować fundamenty, wójtowa, zaskoczona, okazało się, że nie ma zdania w sprawie. 
Ja ze swej strony postawiłam wniosek: wyeksponowania, wystawy, osiągnięć kulturowych naszych przodków. Osobiście, widzę, to tak, aby odkopane fundamenty zostawić jak są, odpowiednio obudować, tak, aby na obudowie ustawić kratę, kratę oszklić hartowanym szkłem, tak, aby wystawa nie przeszkadzała w parkowaniu, i aby chętni mogli zajrzeć i obejrzeć, co to było. Proponuję ponadto umieśćić informacyjną tablicę, o treści ustalonej przez archeologów, księdza itp. gremia.
Ze strony władz województwa nie usłyszałam sprzeciwu, wiadomo, że bedą czekać na wniosek gminy, bo zabytki, ochrona dziedzictwa to zadanie gminy. Zaznaczam, że ksiądz nie ma sprzeciwu, podnosi, że znalezisko jest w schyłku pasa drogowego, w parkowaniu przeszkadzać nie będzie.
Ponieważ mamy taką wyjątkową okazję, urządzenia wystawy w naszym Kruszynie, proszę o wsparcie mego wniosku, i to wsparcie we wszystkich dostepnych formach, wnioski do radnych, wójtowej, itd. itp.

#14925 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 09:22:12

A czy w miejsce starego nie został wzniesiony nwy kościół, przecież to są rzeczy normalne, no nie ?

#14926 ~Sumsiod~

~Sumsiod~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 16:13:19

Niech se kobita piszę co chce na forum. Nie ma z kim pogadac to tu tworzy.

#14927 ~Karta "WPR" ELi~

~Karta "WPR" ELi~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 18:36:59

Będzie skansen w jamie urządzać to się wyciszy. Może sedes z neolitu zamontuje. 

#14928 ~Renek~

~Renek~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 01:39:43

Nie chrapać mi w tej jamie na cały regulator!!!!!W neolicie nie chrapali.

#14929 ~Lolek~

~Lolek~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 05:28:57

O co chodzi z tą szybą ? Po co ona ? Jeszcze pęknie i ktoś wpadnie. Co to za pomysły jakieś??????

#14930 ~Lubieniak~

~Lubieniak~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 06:15:42

jest nadzieja, jak widzę i czytam, to odbieram, zakocikwuje się ta aktualna, zakocikwuje.

#14931 ~Troskliwi~

~Troskliwi~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 20:02:04

Ela , mamy prośbę. Jaka jest twoja opinia o nowym wzorze " Karty Wypróżnień " . Ludzie się liczą z twoim zdaniem!!!!! Prosimy o opinię!!!!!!!!!

#14932 ~Józiu~

~Józiu~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 20:44:24

Co ja tu czytam , liczba mnoga, seks uprawia i naprzemiennie pisze, pomyliło się

#14933 ~Drukarz~

~Drukarz~
  • Goście

Napisano wczoraj, 05:32:26

No i co z tą kartą?

#14934 ~Ale~

~Ale~
  • Goście

Napisano wczoraj, 06:43:14

wydrukowano, o oooo

#14935 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:28:05

Tyle krzyczą o hejcie. A przypominam, w naszej gminie, to hejtowali, stanowisko , stanowiskiem poganiało. Co teraz powiedza hejterzy, w tym główna hejterka gminna????

#14936 ~Ale~

~Ale~
  • Goście

Napisano dziś, 06:55:46

GIODO decyzję w indywidualnej sprawie wydał, dane osobowe podlegają ochronie. 

Na nic wyjaśnienia, że to, że tamto, bo GIODO napisać usuwać i koniec.

A radcowie prawni z wykształcenia, mają się z pełna????. Czy dla nich to była taktyka, dokopać i tyle.

Ale karma wraca ....

#14937 ~Drukarze~

~Drukarze~
  • Goście

Napisano dziś, 08:03:00

Mimo wszystko prosimy o opinię w temacie karty , ponieważ wszystko czeka do druku. Ludzie czekają na kartę a opinii Pani nie dała!!!!!!!!!!!!!!

#14938 ~Ale~

~Ale~
  • Goście

Napisano dziś, 08:19:02

Karta dotarła, przyjęta, potwierdzenia nie wymaga, terminowa, to termin odpowiedź da.

#14939 ~Ale~

~Ale~
  • Goście

Napisano dziś, 08:34:11

Drogę w Kruszynie budują, o wystawie fundamentów proszę nie zapominać, wystąpić do drogówki musi gmina, a wystarczy napisać i wystawka będzie. W chodniku obok chodnika . Wystąpić aby drogówka wystąpiła do archeologów o wskazanie, jak to zrobić.To ważna sprawa, bo odróżnia Kruszyn od innych małych kościółków.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych