Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Całoroczny~

~Całoroczny~
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 06:52:41

Moja koleżanka mówi że woli bez gumy, czy jest się czego bać???

#2 ~emeryto~

~emeryto~
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 07:30:25

Proszę się nie nabierać na wymianę gumy juz teraz.  

Nigdy nie ma pospiechu z wymiana gumy letniej na zimową.

Spieszyć się jedynie należy aby zimowe wymienić na letnie aby  tej miekiej mieszanki gumy z opon zimowych  nie zniszczyć w ciepłe dni.

#3 ~granitowy~

~granitowy~
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 16:45:52

@emeryto Tyle że czekając w nieskończoność, w końcu śnieg Cię zaskoczy jak polskich drogowców i tyle. Już nie mówiąc o tym, że im bliżej zimy, tym zimówki będą droższe. A teraz jeszcze można promocję jakąś wyłapać, np. w ASO Forda.

#4 mała_natka

mała_natka

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 20 październik 2016 - 23:32:22

A jaki koszt opon u nich? Z wymianą? Opony w Galaxy wołają o wymianę.

#5 ~Marcel~

~Marcel~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 09:33:28

Przejeździłem sezon zimowy na czeskich oponach ze sklepu internetowego aaaopony i mogę stwierdzić, że mają dobrą przyczepność i nieźle się sprawują na oblodzonej powierzchni. Letnie tomkety też będę u nich zamawiał, bo wychodzi taniej niż w wulkanizacji nawet po uwzględnieniu kosztów wysyłki. Używek nie uznaję, bo starczały raptem na jeden sezon, a wcale tanie nie były.

#6 ~Kenobi~

~Kenobi~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 22:42:06

Bałbym się chyba kupować opony używane. Raczej też stawiam na nowe i zawsze wymieniam opony na zimowe. Niestety na letnich jazda zimą nie ma kompletnie sensu, bo jest inne panowanie nad autem. Teraz w ASO forda zmieniałem opony. Wyszlo tanio, bo teraz jeszcze maja spora promocę. Nie czekałem już na listopad. Wole spokojnie czekac na pogorszenie pogody które chyba nadciąga. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lato, zima, guma, zabawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych