Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zlotniki Kujawskie

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Mieszkaniec~~

~~Mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2010 - 13:53:10

Co myślicie o naszych drogach na osiedlu tzw "TOMCZEWSKICH" istne bagno nie można dojechać do własnych domów brak nazw ulic nikt nie może trafić do nas a wójt ma to wszystko gdzieś, bo go to nie dotyczy, bo on ma asfalt do siebie i nie musi sie martwic czy dojedzie do pracy albo dzieci dojdą do szkoły czyste a nie cale w błocie? Pewnie poczekamy jeszcze z 20 lat jak to mówi pewna pani w wydziale dróg w gminie jak ona nie miała to, czemu my mamy mieć drogi chociaż utwardzone . A ZGK też ma wszystko gdzieś zgłaszałem kilka krotnie o zapadniętych studzienkach ze nie wiadomo gdzie są zawory od wody to kierownik mówi tak zrobimy ale jak będą wolni ludzie, ale jakoś od 2 lat nikt się nie pojawił .A jeśli by nawet był jakiś gruz na utwardzenie, co bardzo nikłe szanse są to i tak nic z tego, bo są studzienki zapadnięte i nie można ich zasypać . To, co sie wyrabia w naszej gminie to tylko do mediów sie nadaje.

#2 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 07:02:15

i tu sie zgodze z twoja opinia tego nawet nie mozna nazwac drogami jest fatalnie ja juz kilka razy utchnolem w tym bagnie . Pamietam jak w tamtym roku bylo troche gruzu na utwardzenie to gdzie byla jako pierwsza droga utwardzona do corki wojta i jeszcze sam kierownik zgk rownal droge i zaraz wszystkie studzienki podniosl na tej drodze . Szkoda ze na mojej ulicy nik nie mieszka z rodziny wujta to napewno bym mial utwardzona droge i moglbym normalnie dojechac do domu.

#3 ~~xxx~~

~~xxx~~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 08:17:42

i tu sie zgodze z twoja opinia tego nawet nie mozna nazwac drogami jest fatalnie ja juz kilka razy utchnolem w tym bagnie . Pamietam jak w tamtym roku bylo troche gruzu na utwardzenie to gdzie byla jako pierwsza droga utwardzona do corki wojta i jeszcze sam kierownik zgk rownal droge i zaraz wszystkie studzienki podniosl na tej drodze . Szkoda ze na mojej ulicy nik nie mieszka z rodziny wujta to napewno bym mial utwardzona droge i moglbym normalnie dojechac do domu.

było referendum.to teraz nie płaczcie.w gab.prezydenta stanów zjednoczonych był napis "gospodarka głupcze"u naszego wójta"rodzina głupcze"

pozdrawiam

#4 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 10:07:58

I BYLEM NA REFERENDUM I NIE UDALO SIE WIELKA SZKODA A TERAZ PLACZ

#5 ~lisek~

~lisek~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 10:38:52

Co myślicie o naszych drogach na osiedlu tzw "TOMCZEWSKICH" istne bagno nie można dojechać do własnych domów brak nazw ulic nikt nie może trafić do nas a wójt ma to wszystko gdzieś, bo go to nie dotyczy, bo on ma asfalt do siebie i nie musi sie martwic czy dojedzie do pracy albo dzieci dojdą do szkoły czyste a nie cale w błocie? Pewnie poczekamy jeszcze z 20 lat jak to mówi pewna pani w wydziale dróg w gminie jak ona nie miała to, czemu my mamy mieć drogi chociaż utwardzone . A ZGK też ma wszystko gdzieś zgłaszałem kilka krotnie o zapadniętych studzienkach ze nie wiadomo gdzie są zawory od wody to kierownik mówi tak zrobimy ale jak będą wolni ludzie, ale jakoś od 2 lat nikt się nie pojawił .A jeśli by nawet był jakiś gruz na utwardzenie, co bardzo nikłe szanse są to i tak nic z tego, bo są studzienki zapadnięte i nie można ich zasypać . To, co sie wyrabia w naszej gminie to tylko do mediów sie nadaje.

z drogami na tym osiedlu nie zmieniło się od wielu lat - czemu - bo wójtowi nie po drodze z waszym sprzedawcą gruntów

pytanie czy nie warto pomyśleć o innym wyborze - nie zamieszkania a wójta

ja jednak nie jestem przekonany czy ktoś inny może wygrać w waszej / jeszcze mojej wsi
za dużo tu układów i zawiści

niestety :(

#6 ~luki~

~luki~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 10:57:26

z drogami na tym osiedlu nie zmieniło się od wielu lat - czemu - bo wójtowi nie po drodze z waszym sprzedawcą gruntów

pytanie czy nie warto pomyśleć o innym wyborze - nie zamieszkania a wójta

ja jednak nie jestem przekonany czy ktoś inny może wygrać w waszej / jeszcze mojej wsi
za dużo tu układów i zawiści

niestety :(

i tu jest racja sa tylko uklady i ukladziki a jesli ktos jest niewygodny to wszystko mu na zlosc juz niemoge sie doczekac wyborow juz czas zmienic pewne osoby z cieplych posadek

#7 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 11:29:27

Jest jeszcze takie powiedzenie "Z pustego w próżne nikt nie nasypie"!
Waszym zdaniem kto na wójta - ALL CAPONE czy Janosik?
Taki wybór jest gwarancją sukcesu. Z tego co wiem, ciąglke coś się dzieje na tym "waszym" osiedlu, to budują wodę, to kanalizację, utwardzają drogi (pewnie nie wszystkie tylko część), ale co roku temat się przewija.
Widzę, że zawsze będzie wam źle. Przeanalizujcie budżet gminy. Ile idzie na jekie rzeczy. Jakie dochody ma ta gmina? Mizerne!!!
Nie bronię wójta, ale gmina to nie tylko "wasze" osiedle, są jeszcze inne miejscowości bez dróg, kanalizacji, świetlic itp. ...
Nie sądzę, że o braku inwestycji w drogi decyduje "rzut kostką". Pamiętajmy, że obok wójta są jeszcze radni (i ci pro wójt i ci z lewicy), oni takrze nasz wszystkich reprezentują.
Pozdrawiam wszystkie "gorące "głowy.
A błoto jest wszędzie nie tylko na drogach gminnych w Złotnikach Kujawskich - taka pora roku.

#8 ~luki~

~luki~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 13:26:50

Taki wybór jest gwarancją sukcesu. Z tego co wiem, ciąglke coś się dzieje na tym "waszym" osiedlu, to budują wodę, to kanalizację, utwardzają drogi (pewnie nie wszystkie tylko część), ale co roku temat się przewija.
Widzę, że zawsze będzie wam źle. Przeanalizujcie budżet gminy. Ile idzie na jekie rzeczy. Jakie dochody ma ta gmina? Mizerne!!!
Nie bronię wójta, ale gmina to nie tylko "wasze" osiedle, są jeszcze inne miejscowości bez dróg, kanalizacji, świetlic itp. ...
Nie sądzę, że o braku inwestycji w drogi decyduje "rzut kostką". Pamiętajmy, że obok wójta są jeszcze radni (i ci pro wójt i ci z lewicy), oni takrze nasz wszystkich reprezentują.
A błoto jest wszędzie nie tylko na drogach gminnych w Złotnikach Kujawskich - taka pora roku.

widze ze masz jakies bardzo stare informacje skoro tak twierdzisz ze stale cos sie dzieje na naszym osiedlu z tego co wiem to projekty na powstanie tego osiedla sa od kilkunastu lat a co takiego gmina zrobila do tego osiedla kanalizacje i wode taki ma obowiazeg i my tez za to placilismy duze pieniadze i w wiekszosci to UE dotowala no i nie zapominaj ze mamy XXI wiek a nie sredniowiecze zeby srac przez drag a drogi gdzie twierdzisz ze sa utwardzane to tylko na wlasny koszt jak ktos sobie zakupi gruz czy cokolwiek to przestan tu wypisywac takie bzdury tylko najpierw sie dowiedz jak jest faktycznie

#9 ~ościenny~

~ościenny~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 15:54:43

"A błoto jest wszędzie nie tylko na drogach gminnych w Złotnikach Kujawskich - taka pora roku."

Przejedź się zatem,drogi gościu,po drogach GMINY Złotniki, a zobaczysz, że błoto to jedno,a koleiny po 40 cm to drugie.Jedni mają asfalty i systematycznie utwardzane drogi,a inni demolują samochody, żeby dostać się do domu (o chodzeniu na pieszo nie ma mowy,bo kalosze zostają w błotku):)) I tak całą wiosnę, całą jesień, czasami część zimy...I na nikim to nie robi wrażenia

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 19:48:46

Tak tak pan wójt jeździ swym nowiutkim,czyściutkim samochodzikiem po asfalcie i nie obchodzi go jak ludzie mają się przeprawiać przez drogi,które zamieniły się w błotne rzeki. Kierowcy autobusów szkolnych nie chcą jeździć po takiej wodzie, bo im przewody zamarzają. Rodzice muszą dowozić dzieci własnymi samochodami i nikt się nie martwi, że rozwalają swoje auta. Obowiązkiem gminy jest zepewnienie dowozu dzieci do szkoły to dlaczego tego nie robi?

#11 ~sąsiadka~

~sąsiadka~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 20:50:40

A po to było referendum, żeby sobie życie poprawić. Nauczcie się na błędach i weźcie trochę odpowiedzialności w swoje ręce, już niedługo na wyborach. Lepszy zły wybór niż brak inicjatywy społeczeństwa, z którego to potem się szydzi, że my to taka hołota i ciemnota, lenie i bezrobotni (zaczerpnięte, choć nie dosłownie z wypowiedzi H. Styrny z artykułu w Gazecie Pomorskiej ok. dwa lata temu).

#12 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 21:03:47

A po to było referendum, żeby sobie życie poprawić. Nauczcie się na błędach i weźcie trochę odpowiedzialności w swoje ręce, już niedługo na wyborach. Lepszy zły wybór niż brak inicjatywy społeczeństwa, z którego to potem się szydzi, że my to taka hołota i ciemnota, lenie i bezrobotni (zaczerpnięte, choć nie dosłownie z wypowiedzi H. Styrny z artykułu w Gazecie Pomorskiej ok. dwa lata temu).

I tu pan wójt ma rację , to prawda. że wybrała go hołota i ciemnota, lenie i bezrobotni na ale kto go wybierze jak ich zabraknie dlatego nic nie robi żeby to zmieni.

#13 ~RYŚ~

~RYŚ~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 21:04:11

Szkoda gadać!
Sam widzisz, że większość nie rozumie co to jest samorząd.
Taką mamy władzę jakich mamy wyborców.

#14 ~Gośćccc~

~Gośćccc~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 21:12:55

W naszej gminie przesadzili chyba z inwestycjami, bo teraz oszczędzają na oświetleniu wszystkich wiosek .

#15 ~sąsiadka~

~sąsiadka~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 21:16:03

Do jesieni wszyscy zapomnicie o błocie i będziecie mu klaskać. On to wie i nie stara się, bo po co, jak i tak go wybiorą.

#16 ~sąsiadka~

~sąsiadka~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 21:18:29

Musi starczyć dla wójta, bo w październiku dostanie odprawę - jego trzy pensje, czyli pewnie ok 40 tys.

#17 ~Gośćccc~

~Gośćccc~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 21:21:32

aaa, to dlatego gasną światła o 24.

#18 ~RYŚ~

~RYŚ~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 21:30:44

Musi starczyć dla wójta, bo w październiku dostanie odprawę - jego trzy pensje, czyli pewnie ok 40 tys.

Nie ma takiej obcji.
Wójt zostaje i się zmienia jeden radny na pięciu.

#19 ~sąsiadka~

~sąsiadka~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 21:39:06

A niech sobie kandyduje, ale czy dożyje? Bo jakiś ostatnio zielono - biały jest.

#20 ~~ktoś~~

~~ktoś~~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 08:23:11

Tzw. osiedle Tomczewskich istnieje od kilku lat. Wiem doskonale jakie tam sa drogi, widać to po samochodach mieszkańców. Ale drodzy mieszkańcy, proszę nie narzekać! Ja mieszkam na siedlu, na któym kilkanaście lat nie było ani kanalizy , ani porządnej, utwardzonej drogi! kiedy w końcu podjeto decyzje, że nasza ulica będzie wyłozona kostką, okazało sie, że musimy za to dopłacić!!! Wy natomiast chcecie mieć od zaraz wszystko w jak najlepszej jakości. Trochę cierpliwości, nie od razu Kraków zbudowano! Nie bronię wójta! W żadnym wypadku! Ale nie jesteście pępkiem swiata! A jezeli komuś to nie odpowiada to do Niemcza! Tam domy na sprzedaż od ręki na osiedlu nie tylko z pięknymi drogami, ale i ogrodzone i chronione! My mieszkamy tylko w Złotnikach Kujawskich!
Pozdrawiam! Byle do wiosny!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych