Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Żłobek

Żłobek

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 10:52:24

Czy ktoś wie o jakiej Pani piszą na radiu Żnin ? Co niby znęcała się nad dziećmi

#2 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 14:59:36

Chodzi o dwie panie.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 15:23:59

Żnin epicentrum przemocy wobec dzieci. To pasuje idealnie w konfrontacji z ostatnimi doniesieniami.

#4 ~Epicentrum przemocy~

~Epicentrum przemocy~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 15:25:04

Najfajniejsze, ze maja takie zarzuty i umowa rozwiązana za porozumieniem stron! To jest hit!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 15:35:41

Ktoś kto zrobił za porozumieniem stron chciał lub ktoś mu narzucił żeby to wszystko po cichu się rozeszło. Trzeba wysłać informacje do Elbląga. Dobranoc.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 16:06:16

Chodzi o dwie panie.

Łatwo wyłapać które. Wystarczy prześledzić zdjęcia z zeszłego roku i z tego. Kogo brakuje ?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 06:42:01

W TYM ŻŁOBKU DUSZĄ !!! A MIAŁAM TAM POSŁAĆ MOJE DZIECKO. SKANDAL !!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 07:29:48

Skandal za porozumieniem stron!!!!

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 07:53:55

Pan Darek rozpracuje to na sesji i wszyscy się dowiedzą kto to zrobił po co i dlaczego jedyny profesjonalny radny brawo Panie Darku przyszły Burmistrzu mam nadzieję że to już niedługo 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 08:27:17

Co chcecie od Burmistrza chce dobrze on zatrudnia właśnie dyrektorów odpowiedzialnych za prace i to oni powinni monitorować porządek w takich placówkach I osoby które zatrudniają i to oni powinni o to dbać by było dobrze A jak nie to czas na zmiany bo to już nie jedna taka straszna sytuacja w żłobku.Sprawdzanie kadry teraz to trochę dziwne robi się to przy zatrudnianiu .

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 09:33:44

Pan Darek rozpracuje to na sesji i wszyscy się dowiedzą kto to zrobił po co i dlaczego jedyny profesjonalny radny brawo Panie Darku przyszły Burmistrzu mam nadzieję że to już niedługo

mam nadzieję że nie zostanie burmistrzem, bo źle patrzy mu z oczu

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 09:58:08

Człowieku jakie niedługo ? Wybory są dopiero w 2023 r. Liczyć nie umiesz?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 10:25:49

Darek nie obrażaj się ale ludzie Cię nie lubią. Parzy ich porshe, stacja, myjnie etc. Taka jest prawda. Ale rób swoje w radzie, kibicuję

#14 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 10:31:46

Człowieku jakie niedługo ? Wybory są dopiero w 2023 r. Liczyć nie umiesz?

ktos liczy na to ,że ktos bedzie mial wyrok

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 19:13:20

człowieku to się dopiero zdziwisz ja doskonale umiem liczyć ty się ciesz że to 2023 r. a to będzie 2020 r. ha ha ha

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 20:20:40

Dlaczego media nie uczestniczyły w spotkaniu rodziców w żłobku?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 20:29:07

TVN zainteresował się sprawą!

#18 ~MALIniok~

~MALIniok~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 07:36:42

Taaaaaa akurat....Według połowy opozycji władzy tutaj na forum TV ciągle jest czymś zainteresowana, tylko że nigdy nie widziałem reportażu o żninie w mediach (hahahahahhaaah) taaaaacy jesteście skuteczni jak cholera.

Co do przemocy- w domu nie wymierzacie dzieciom kar? Jakie wg Was są odpowiednie? Czy wyciszenie pod kluczem robi komuś krzywde? Przypomne, ze metody te stosowała SUPERNIANIA W TVN i wszyscy byli zachwyceni.

Szarpanie- zgoda, nie powinno mieć miejsca. Ale dziś chyba połowie ludzkości, bezstresowe wychowanie uderzyło do głowy, a Panie opiekunki (żadne ciocie, ciocia to matka siostry lub brata) to osoby po wyższych studiach, SFRUSTROWANE niską płacą po tak wielu latach nauki.

Rozumiem że żadna matka w domu nigdy nie potrzęsie dzieckiem?

Troche zrozumienia dla obu stron Panowie.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 07:44:03

Taaaaaa akurat....Według połowy opozycji władzy tutaj na forum TV ciągle jest czymś zainteresowana, tylko że nigdy nie widziałem reportażu o żninie w mediach (hahahahahhaaah) taaaaacy jesteście skuteczni jak cholera.
Co do przemocy- w domu nie wymierzacie dzieciom kar? Jakie wg Was są odpowiednie? Czy wyciszenie pod kluczem robi komuś krzywde? Przypomne, ze metody te stosowała SUPERNIANIA W TVN i wszyscy byli zachwyceni.
Szarpanie- zgoda, nie powinno mieć miejsca. Ale dziś chyba połowie ludzkości, bezstresowe wychowanie uderzyło do głowy, a Panie opiekunki (żadne ciocie, ciocia to matka siostry lub brata) to osoby po wyższych studiach, SFRUSTROWANE niską płacą po tak wielu latach nauki.
Rozumiem że żadna matka w domu nigdy nie potrzęsie dzieckiem?
Troche zrozumienia dla obu stron Panowie.

wkrótce zobaczysz ten reportaż w TV.

#20 ~Maliniok~

~Maliniok~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 07:53:33

wkrótce zobaczysz ten reportaż w TV.

Czekam i czekam.... doczekać się nie mogę.

OD kilku lat czekam na aferę która miała WYPŁYNĄĆ w UM, czekam na reportaże i dziennikarski owoc, czekam i czekam,

doczekać nie mogę ...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Żłobek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych