Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ziomale-Lipnowianie i Dobrzynanie- głosujcie na Paną Joannę Borowiak , na Waszą kandydatkę; nauczycielkę Waszych dzieci i od 4 lat posłąnkę z Kujaw.

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~temida3~

~temida3~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 22:59:00

Jako apelu użyje mojej wiedzy o innym kandydacie, który już " raz wszedł do Waszej Mieni" i POZOSTAWIŁ " odór" z TW. Kubą 

A zatem POLECAM Uczyniłem wszystko, a nawet powyżej moich mocy; mocy dowodów jakie posiadłem i logiki -jaką mnie Stwórca obdarzył.

Dziś -przed ciszą wyborczą -jeszcze raz APELUJĘ do Was- Ziomale , Lipnowianie , patrioci i pół-patrioci(…) , ludzie Normalni --- 

NIE GŁOSUJCIE NA TEGO( obecnego kandydata z Listy PIS-u) , który już raz " wszedł do tej rzeki" i nie oczyściwszy jej ze " ZŁOGÓW TW." i powiązań ZOMOWSKO- ORMO-wskich (*) 

po raz KOLEJNY -pcha się na etacik tzw. z wyboru(!)

Wczoraj byłem na cmentarzach rodzinnych( Dzień Matki ) i to co widziałem w ilości plakatów tego kandydata dr historyka --- to po prostu porażą; jak On jest mały swoją małostkowością- licząc na Was , którzyście JUŻ raz doznali Jego małości i tzw zasadom -ale nie tym naszym - z Sierpnia 1980 r(SIC!) 

Macie do wyboru

- Waszą -Kujawiankę i b. dobrą nie tylko merytorycznie kandydatkę do Europarlamentu

GŁOSUJCIE NA PANIĄ

Joannę Borowiak (!) 

To ja Wam mówię -Wasz Ziomal i Solidaruch , a także absolutny przeciwnik TW i Sbeków(!) 

Wojciech R. temida3 ; Wy wiecie, że to ja miałęm (od 2006 r) rację ; a potem nie tylko ostrzegałem- 2009 r-po 

tym jak TW Kuba ze swoimi próbował " mościć gniazdko " dla ZWOLNIONEGO b. P.O. Komendanta Policji - PORUSZYŁEM - samego [????} 

Dziś - apeluję do Waszych sumień i póki nie minęła 24 zapisuję na TUM forum - jak dziesiątki apeli w tej OBRZYDLIWEJ sprawie matactw i osłon zwykłego TW się ujawniło!!!

Kochani, cytując optymistyczny apel -klasyka z Torunia o. Tadeusza ( a dlaczego o, nie wspiera P. doktora? -zapytajcie samego kandydata) 

" ALLELUJA I DO URN..."

A TAM ODDAJCIE GŁOS [ WAŻNY] 1 X JOANNĘ BOROWIAK!!! 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 21:22:35

sluga komuchow słuzy im wiernie dalej , za ten wpis przegrasz sprawe sądową klamco

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 23:04:16

sluga komuchow słuzy im wiernie dalej , za ten wpis przegrasz sprawe sądową klamco

I bardzo dobrze.

#4 temida3

temida3

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4992 postów

Napisano 27 maj 2019 - 05:13:05

Od 2006 r dobijałęm się ( nawet 2 razy przez pewnego o. dyrektora, aby prawdę o TW i więcej, przekazać Prezesowi. Jak wieśz " odważny- za podwójną gardą", nie dano mi szansy. Przed wyborami teraz zawiadomiłem " górę", że osoba , która ( etc. ) a obecnie kandydująca z naszej listy - jest zwyczajnie z zasadami jakie  MAMY PISANE NA SZTANDARACH( od powstania P.C.) niegodna reprezentowania nas- Solidaruchów i ludzi Normalnych , którzy zawsze bylismy po właściwej stronie( " sługą komuchów" i ich tajnym- to jak wiesz był zupełnie kto inny- ty wiesz i wszystkie Instance sądowe wiedzą , nie mówiąc o IPN-ie. A jak " takich "POGONILISMY z K.P. Policji w Lipnie w 2009 r - wszyscy nie tylko w Lipnie wiedzą; a co jednemu z kolesi prowadzacego TW ZAPROPONOWALI podobno PIS-owcy z TW Kubą na czele ? ). Gdybyś był prawy i odważny - nie krył byś się za " PODWÓJNĄ GARDĄ" a wdał np. ze mną w polemikę , jaką już przed wyborami samorządowymi - zainicjowałęm na Waszym forum ; DOKONUJĄC PRZEBUDZENIA  posród tych, którzy stali za TW. Kubą...

A zatem do zobaczenia...

Użytkownik temida3 edytował ten post 27 maj 2019 - 05:28:41

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 05:55:39

Czerwone kujawsko-pomorskie. ŻENADA

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 13:11:07

Warszawa zjeżdża smrodem z PRL. Komunisci wybrani do UE. Gdzie te sloiki mają rozum.

#7 ~Stary chłop z PSL~

~Stary chłop z PSL~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 21:45:46

Widzisz? Twoja babka :) nie dostała stołek brukselski.

#8 ~temida3~

~temida3~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 05:28:18

Widzisz? Twoja babka :) nie dostała stołek brukselski.

Nikt rozsądny na to nie liczył! Liczyły siię w tej kampanii { jak zawsze u mnie} :

- zasady ( równe dla wszystkich , a nie ten obrzydliwie dyskryminujący właśnie Jej kandydaturę  FESTIWAL Z PLAKATAMI- ZALEWEM ich w rejonie włóćławsko-lipnowsko-radziejowsko-aleksandrowskim.

- prawda o wybrańcach - a NIE MITY i " puszczanie oczek i ściubianie mordeczek - z plakatów...

- prawda o ich kręgosłupach- czytaj o wynikach Rentgena(SIC!) 

To tyle, gwoli przypomnienia o ZASADACH (!) 

#9 temida3

temida3

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4992 postów

Napisano 28 maj 2019 - 07:39:37

Nikt rozsądny na to nie liczył! Liczyły siię w tej kampanii { jak zawsze u mnie} :

- zasady ( równe dla wszystkich , a nie ten obrzydliwie dyskryminujący właśnie Jej kandydaturę 

FESTIWAL Z PLAKATAMI- ZALEWEM ich w rejonie włóćławsko-lipnowsko-radziejowsko-aleksandrowskim.

- prawda o wybrańcach - a NIE MITY i " puszczanie oczek i ściubianie mordeczek , z plakatów...

- prawda o ich kręgosłupach- czytaj o wynikach Rentgena koścca genetycznego (SIC!) 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 11:23:04

Czerwone kujawsko-pomorskie. ŻENADA

A jak ty byś chodził bez lewaj nogi. Żenada ?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 12:53:41

A jak ty byś chodził bez lewaj nogi. Żenada ?

Tiaaa...życie bez komuny to nie życie, co nie?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 16:57:03

- zasady ( równe dla wszystkich , a nie ten obrzydliwie dyskryminujący właśnie Jej kandydaturę 

FESTIWAL Z PLAKATAMI- ZALEWEM ich w rejonie włóćławsko-lipnowsko-radziejowsko-aleksandrowskim.

- prawda o wybrańcach - a NIE MITY i " puszczanie oczek i ściubianie mordeczek , z plakatów...

- prawda o ich kręgosłupach- czytaj o wynikach Rentgena koścca genetycznego (SIC!) 

Gościu, czy jesteś idiotą ?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 22:27:25

Ciiiiiiiiisza. ...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 05:35:45

Ciiiiiiiiisza. ...

? No. Pytanie, dla wywołanego raczej trudne, wymaga czasu. :) Spokojnie, ryknie.  :D

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 10:27:33

Nie odpisywać mu to zawodowy troll, jeszcze mu nabijasz licznik i rubelki i szekle trafiają na jego konto. Aha i nie jest żadnym naszym ''ziomalem''.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 10:30:17

Nie odpisywać mu to zawodowy troll, jeszcze mu nabijasz licznik i rubelki i szekle trafiają na jego konto. Aha i nie jest żadnym naszym ''ziomalem''.

Pochodzi z powiatu lipnowskiego. Z Grochowalska.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 11:17:12

Powojenna reforma rolna............

#18 ~REVOY i weredyk~

~REVOY i weredyk~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 11:32:45

Pochodzi z powiatu lipnowskiego. Z Grochowalska.

No i dlatego znam was( takich pupilkoów -jak tu miejscowi pewnego " bohatera" TW ...) , a znając żadna SIŁA mnie powstrzymała i nie pwostrzyma aby skutecznie stawiąc zapory " takim szczekającym kundelkom" i... złodziejom - także! 

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 11:56:11

Proszę Pana, to co jest z Panem, emeryturka czy dali jakieś stanowisko intratne ?

No i tak dla porządku, powinien Pan wiedzieć, że my to nie Kujawy tylko Ziemia Dobrzyńska...

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 12:34:47

No i dlatego znam was( takich pupilkoów -jak tu miejscowi pewnego " bohatera" TW ...) , a znając żadna SIŁA mnie powstrzymała i nie pwostrzyma aby skutecznie stawiąc zapory " takim szczekającym kundelkom" i... złodziejom - także! 

Daj spokój, pieniaczu. Ciągle obrażasz ludzi, którym do pięt nie dorastasz. PiSowi bardziej szkodzisz niż pomagasz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych