Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Żiniacy chcą poznać treść raportu dr w sprawie nieprawidłowości w spółce komunalnej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~idę po ciebie~

~idę po ciebie~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 08:38:27

wyrzuciłeś go z pracy i jego żonę chcemy poznać treść raportu za który zapłacili bezrobociem Państwo doktorostwo

#2 ~top sikret~

~top sikret~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 09:32:08

Czy to przypadek że po sporządzeniu raportu w sprawie nieprawidłowości w spółce pracę tracą osoby które ten raport podpisały ?

-  dr M.G.

- mec M.N.

- radny P.O.

Mieszańcy Żnina chcą poznać treść raportu w sprawie nieprawidłowości w WIK

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 09:44:36

jeśli w tle tej sprawy pobito doktora i pracę stracili w/w bardzo inteligentni ludzie i w sprawie jest Olsztyn to ja się pytam czy radny policjant zna sprawę czy jest nie świadomy  a może celowo i świadomie w tym uczestniczy ?

przecież pracując od wielu lat w Policji ma  podstawy w wydobywaniu prawdy i co ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 09:56:43

Czy Pani też Ewa straciła pracę za ujawnienie nieprawidłowości w raporcie dr ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:00:19

słyszałam że cygon nadał klauzulę tajne i nikt nie może tego przeczytać tylko dla czego i kto ma z tego interes ?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:17:00

czy prezes spółki ma zarzuty prokuratorskie ?

czy pracownicy mają zarzuty prokuratorskie - działania na nie korzyść spółki i nadal pracują ?

czy zwolniono około 1/3 załogi mieszkańców uczciwych Żnina a ci z zarzutami mają się dobrze i dostają nagrody ?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:51:28

mieliśmy się "ubawić" w Ciechocinku i zapomnieć o sprawie lecz żli ludzie hejterzy ii ci wszyscy którzy przegrali  ze mną wybory rzucają nam kłody pod nogi

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 10:58:14

sztucznie pompujecie temat tam nic nie ma prezes jest czysty jak łza tak samo rada nadzorcza a ten rzekomy raport to nawet autor go nie ma czyli  nie istnieje

pozdrawiam serdecznie i zapraszam na jesień na pałukach

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 11:01:37

czy tam będzie ten polityk który ma mieć korzystny  wpływ na śledztwo ?

podobno zwiedzicie halę

#10 ~dobra rada~

~dobra rada~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 11:03:58

przestań  o źle skończysz

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 12:06:09

Kur... ile można czytac o tym raporcie ? Ile ? To juz jest tak czerstwe jak 3 miesięczny chleb. Gówno w tym raporcie jest a używacie go w walce nie wiadomo z kim. I ja jako żniniak z krwi i kości mam w du*** ten raport.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 13:06:09

to bardzo źle „żniniaku”. Pozwalasz się rolować, a potem pierwszy do narzekania, że woda podrożeje. Ale oczywiste jest, że parzy cię ten raport. Mam napisać dlaczego? Czy wystarczy podać twoje nazwisko tutaj?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 13:14:34

to bardzo źle „żniniaku”. Pozwalasz się rolować, a potem pierwszy do narzekania, że woda podrożeje. Ale oczywiste jest, że parzy cię ten raport. Mam napisać dlaczego? Czy wystarczy podać twoje nazwisko tutaj?

Podaj nazwisko bardzo proszę. Ale ty cwaniak tylko jesteś za komputerkiem i nic z tego nie wynika. Czytam o tym raporcie już trzeci rok i guzik z tego wynika na moje sztuczne pompowanie się. Nie wiem co ci jest ale wysycha Ci mózg. I powtórzę podaj nazwisko jak jesteś pewby swego. Czekam

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:04:10

Będzie w gazetach i radiu wkrótce. Czekamy na Olsztyn :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:14:05

No tak Pałuki i radio nie zapomniałeś również o Olsztynie dzbanie. O tym też wszyscy słyszeli od 8 miesięcy. Żniniacy czekajcie to osranej śmierci takie powinno być twoje hasło przewodnie. Ryczysz , ryczysz ale mało mleka dajesz to twoja pięta achillesowa od zawsze. Pieniacz ? Tak to jest odpowiednie słowo które Cię opisuje w skrócie. NA CZOLE SOBIE FLAMASTREM NAPISZ OLSZTYN HAHAHA

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:28:00

Pieniacz? Kto się boi to się boi. Uczciwi śpią spokojnie, Tik tak tik tak. Ja się nikogo nie boję. Trzeba mieć jaja, a nie wydmuszki. Sprawa w toku. Nowe wątki przebadane. UCZCIWI ŚPIĄ SPOKOJNIE. NIE MAJA ALERGII NA OLSZTYN :)

#17 ~RZK~

~RZK~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:16:31

A nie ELBLONK?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:19:43

Gdyby sprawa była czysta już dawno by to umożyli. A tu jednak wydłużenie postępowania, czyli coś mają. Oficjalnie prokuratura o tym mówi ze badają tez inne wątki.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:55:00

dla czego nie można przeprowadzić audytu finansów w WIK ?

komu na tym zależy ?

kto i co tam ukrywa ?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 18:00:06

Czy to przypadek że po sporządzeniu raportu w sprawie nieprawidłowości w spółce pracę tracą osoby które ten raport podpisały ?

-  dr M.G.

- mec M.N.

- radny P.O.

Mieszańcy Żnina chcą poznać treść raportu w sprawie nieprawidłowości w WIK

tam musi być grubo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych