Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zimno w blokach

1545 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~GOŚĆ2~

~GOŚĆ2~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 21:14:36

Zgadza sie to mieszkaniec decyduje czy odkreci grzejnik itp.
Ludzie z pecu dostali info ze na forum ich opisują ze nie grzeja to włączyli bo nie chcieli robić zamieszania przed wyborami.

Na pewno nie włączyli ze względu na to że ktoś tu anonimowo sobie pisze , tylko dzięki temu , że mieszkańcy zaczęli osobiście w administracji się tego domagać .

#42 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 21:17:09

Przecież tu tez lidze pisali OSOBIŚCIE nikt za nich nie pisał.
Poza tym w internecie nikt nie jest anonimowy.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 13:43:53

Ja sie ciesze ze mieszkańcy na forum wzięli sprawy w swoje ręce i mamy ciepło.
Sam nie mogłem brać udziału w tym temacie ale cieszę sie ze mam ciepło w bloku

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 14:52:23

Skoro forum ma moc zmieniania świata to może zagłosujmy też za rozwiązaniem ZUSu, zlikwidowaniu globalnego ocieplania, eksporcie patologii do kamieniołomów :)

#45 ~gość 8~

~gość 8~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 15:13:52

Przecież tu tez lidze pisali OSOBIŚCIE nikt za nich nie pisał.
Poza tym w internecie nikt nie jest anonimowy.

Dla waszej administracji mieszkaniowej wpisy na tym forum są wszystkie anonimowe , tutaj każdy może byle co pisać , nawet z innego miasta , ciepło tylko dlatego wam włączyli , że mieszkańcy osobiście w administracji tego się domagali .

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 15:45:14

Dla waszej administracji mieszkaniowej wpisy na tym forum są wszystkie anonimowe , tutaj każdy może byle co pisać , nawet z innego miasta , ciepło tylko dlatego wam włączyli , że mieszkańcy osobiście w administracji tego się domagali .

Dokładnie, ludzie zgłaszali się do spółdzielni i do pecu bezpośrednio.
Jakoś na całą masę wpisów, że chodniki i ulice wymagają remontów nikt nie reaguje, można by więcej takich spraw przytoczyć.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 16:56:46

Dokładnie, ludzie zgłaszali się do spółdzielni i do pecu bezpośrednio.
Jakoś na całą masę wpisów, że chodniki i ulice wymagają remontów nikt nie reaguje, można by więcej takich spraw przytoczyć.

a co ty myślisz że ktoś czyta to forum, na pewno nie ma nikt takiego obowiązku. To nie jest żadna oficjalna strona żadnej instytucji. Jak sie ma problem to zgłaszasz bezpośrednio do źródła. Tyle że tu możesz pisać anonimowo a jak trzeba oficjalnie coś ruszyć, skrytykować to już chętnych brak.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 18:17:53

a co ty myślisz że ktoś czyta to forum, na pewno nie ma nikt takiego obowiązku. To nie jest żadna oficjalna strona żadnej instytucji. Jak sie ma problem to zgłaszasz bezpośrednio do źródła. Tyle że tu możesz pisać anonimowo a jak trzeba oficjalnie coś ruszyć, skrytykować to już chętnych brak.

Ludzie mają tutaj zdecydowanie problem w czytaniu ze zrozumieniem. Właśnie o tym jest post w który uderzasz, o tym, że nie ma w żadnej instytucji osoby która by siedziała i czytała wypociny ludzi na mediach społecznościowych i forum pomorskiej.

#49 ~Hela~

~Hela~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 18:52:43

Ludzie mają tutaj zdecydowanie problem w czytaniu ze zrozumieniem. Właśnie o tym jest post w który uderzasz, o tym, że nie ma w żadnej instytucji osoby która by siedziała i czytała wypociny ludzi na mediach społecznościowych i forum pomorskiej.

bo nie musi być ktoś taki

#50 ~Tak jest~

~Tak jest~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 19:08:20

Jak by tak było to nie potrzebne by były żadne portale społecznościowe typu fb gdzie mieszkańcy piszą co zrobic w mieście pokazują np dziury w drogach itp.
To nie te czasy ze trzeba iść i osobiście zgłaszać problem, teraz mamy cyfryzacje i meila można napisać.

#51 ~gość5~

~gość5~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 19:20:32

Jak by tak było to nie potrzebne by były żadne portale społecznościowe typu fb gdzie mieszkańcy piszą co zrobic w mieście pokazują np dziury w drogach itp.
To nie te czasy ze trzeba iść i osobiście zgłaszać problem, teraz mamy cyfryzacje i meila można napisać.

Chyba tylko wtedy jeżeli spółdzielnia ma swoją stronę internetową do przyjmowania takich zgłoszeń ,ale nie na tym forum gazety .

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 19:31:37

to pisz na maila do danej informacji, kto ci broni. Ale forum nie jest oficjalną stroną żadnej instytucji!

#53 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 20:41:16

Dziękuje wszystkim osobom które pisały na forum i przyczyniły się ze mamy ciepło w mieszkaniach.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 21:33:49

Dziękuje wszystkim osobom które pisały na forum i przyczyniły się ze mamy ciepło w mieszkaniach.

haha jasne, forum działa cuda. Proszę zjeść na ziemię

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 21:34:08

Ha ha ha ha  :D magiczne moce forum

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 21:37:16

to pisz na maila do danej informacji, kto ci broni. Ale forum nie jest oficjalną stroną żadnej instytucji!

A fb jest?
Tam tez ludzie piszą co w mieście zmienić. I wytykają władzą błędy...
Wydaje mi sie ze tu jedna i ta sama osoba pisze ciągle. Używając słów.
Osobiście, oficjalna itp

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 21:37:18

A fb jest?
Osobiście, oficjalna itp

#58 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 00:43:00

Wszelkie sprawy łatwię osobiście w administracji , i przynajmniej wiem , źe sprawa będzie załatwiona lub nie , i z jakiej przyczyny ,a nie przez jakieś Facebooki lub gazety internetowe .

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 07:43:53

A fb jest?
Osobiście, oficjalna itp

nie wiem kto pisze z osobiście, ja napisałem raz z oficjalna w wpisie który komentujesz. Użyłem tego sformułowania "oficjalna", ponieważ tak to sie nazywa. Sorry ale nie mam tyle czasu żeby co chwilę wchodzić tu i pisać non stop, mam swoje życie. A ty?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 09:17:34

Wszelkie sprawy łatwię osobiście w administracji , i przynajmniej wiem , źe sprawa będzie załatwiona lub nie , i z jakiej przyczyny ,a nie przez jakieś Facebooki lub gazety internetowe .

Teraz to sie pisze na adres e-mail

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych