Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zielony zakątek Rydygiera

119 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 20:20:27

Dlaczego? - oto jest pytanie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 22:24:33

Kto pyta nie błądzi.

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 23:03:08

Czas podjąć właściwe kroki.

#4 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 10:06:39

Chamskie zachowanie jednej z mieszkanek bloku wspólnoty mieszkaniowej ul. Rydygiera 5 , Grudziądz - przepędzanie kierowców słowami : ale już, wypad stąd !
Zakaz parkowania , który stoi przed ich blokiem moim zdaniem nie obowiązuje i każdy kto jedzie do szpitala może tam parkować ! A to z tego względu, ze brak tam znaku drogowego zakaz wjazdu z dopiskiem nie dotyczy mieszkańców, a wiec ludzie, którzy jedziecie do szpitala w Grudziądzu serdecznie polecam parking przed wspólnotą. Na pewno nikt mandatu nie dostanie, bo zakazu nie złamał !

#5 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 19:14:57

Czemu ciągle brama wjazdowa na budowe jest zamknięta?

#6 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 11:30:59

Ta budowa wygląda gorzej jak w pierwszym odcinku Alternatywy 4

#7 ~Niewypał~

~Niewypał~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 22:06:56

Zbankrutowal czy co?

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 11:04:35

Nie musisz być taki złośliwy.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 15:02:54

No cóż sama prawda ,nie raz czytałem wpisy ludzi którzy kupili ,jak się wymadrzali ,a teraz dlaczego nie są tacy mądrzy ? Dobrze pamiętam jacy byli dumni z kupna i pisanie to z zazdrości (niewygodne kom.) To może i teraz dumnie opiszą jak dali siebie nabić w butelkę czy nie ma chętnych .Głupich ludzi i cwaniaków nigdy nie było mi żal to i teraz nie zamierzam żałować .Głupich czyli zaślepionych (nie bez wykształcenia ,pozycji , zarobków ) .Może i mnie ktoś kiedyś oszuka nie mówię że nie ,ale wiem że dup .....wyżej niż głowy się nie nosi ,co niektórzy szczęśliwi posiadacze mieszkań ,domów od tej firmy

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 15:03:07

No cóż sama prawda ,nie raz czytałem wpisy ludzi którzy kupili ,jak się wymadrzali ,a teraz dlaczego nie są tacy mądrzy ? Dobrze pamiętam jacy byli dumni z kupna i pisanie to z zazdrości (niewygodne kom.) To może i teraz dumnie opiszą jak dali siebie nabić w butelkę czy nie ma chętnych .Głupich ludzi i cwaniaków nigdy nie było mi żal to i teraz nie zamierzam żałować .Głupich czyli zaślepionych (nie bez wykształcenia ,pozycji , zarobków ) .Może i mnie ktoś kiedyś oszuka nie mówię że nie ,ale wiem że dup .....wyżej niż głowy się nie nosi ,co niektórzy szczęśliwi posiadacze mieszkań ,domów od tej firmy

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 17:24:19

No coż - każdy popełnia błedy . Niektore są kosztowne .

#12 ~ZŁY~

~ZŁY~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2017 - 15:40:33

Taka sama sytuacja jak w Świeciu na Laskowickiej,okłamuje mieszkańcow,ze nie może skończyć inwestycji,bo nie wszyscy wplacili pieniądze!!!!!kpiny i zarty jakieś sobie robi.Co słowo to kłamie,uważajcie i nie wierzcie temu Panu. Obiecuje i obiecuje i nic z tego !!!!Nie płaci ludziom za wykonaną pracę!!!

#13 ~Ortalion~

~Ortalion~
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 19:18:41

Ale ktos tu jest biednym polaczkiem robakiem z bolem d...

Jak mozna byc takim smieciem zeby nie kupic tam mieszkania i komentowac haha. Niestety taka mentalnosc biedakow co zarabiaja po 2-3 tys i ich na nic nie stac. Smacznej cebuli zycze

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 23:49:06

Ale ktos tu jest biednym polaczkiem robakiem z bolem d...
Jak mozna byc takim smieciem zeby nie kupic tam mieszkania i komentowac haha. Niestety taka mentalnosc biedakow co zarabiaja po 2-3 tys i ich na nic nie stac. Smacznej cebuli zycze

Super że jesteś bogaty ,pewnie dobrze wykształcony z pozycją zawodowa tylko wiesz trochę boli że taka osoba jak ty(na poziomie) a dała się nabić w butelkę jak zwykły prosty Polak z jakiejś sortowni śmieci .Czy to czasem niesprawiedliwe ? Może los pokazał Tobie że jednak niczym się nie różnisz od tych biednych .Bo powiedz jaka jest różnica między mną a tobą ? Ja nie mam tam domu ,bo mnie nie stać ale Ciebie oczywiście stać tylko czy masz tam dom ? Więc czego mam Tobie lub innym , zazdrościć ? Głupoty czy tego że was wydymali .I zapamiętaj zazdrościć to można już coś komuś co posiada a nie co może kiedyś w dalekiej przyszłości posiadać ,no chyba że twoje postępowanie chcesz mi przypisać to jesteś w błędzie

#15 ~close~

~close~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 15:09:40

Witam, ja jestem jedna z osob nabitych w butelke, ale dotyczaca inwestycji w Swieciu. Mam tez kontakt z innymi osobami ze Swiecia, ktore zawarly umowe z tym nieszczesnym deweloperem. Chetnie nawiazemy kontakt z osobami, ktore zapisaly sie na mieszkania w Grudziadzu.

prasze o kontakt 664172219

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 06:40:12

Nie 12 tylko 10 nie pisz glupot

Tym bardziej śmiać mi się chce z tych co wtopili.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 08:26:41

A tam jeszcze nie oddali tych mieszkan ?

Co tam sie takiego stało ?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 16:47:27

Oddali, dziś tam byłem, mieszkania gotowe, ludzie juz sobie wykanczaja w srodku

#19 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 16:54:57

Nie oddali proszę nie siać zamętu!

#20 ~Gość~