Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespół na wesele?

zespół weselny wesele zespół kujawsko pomorskie

83 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 08:49:28

Olek-bend to znam trąbeczka pąpeczka i organeczki.

#62 ~saww~

~saww~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 11:41:23

Jak bym miała polecać to jedynie zespół Przyjaciele. Tydzień temu bawiłam się przy ich muzyce na weselu. Doskonały wokal i ciekawy repertuar zachwycił każdego gościa. A jak poprowadzili oczepiny to nawet wodzirej nie zaserwował by tak wyśmienitej zabawy. Wiem, że mają swoje konto na Facebooku więc możesz stamtąd wziąć ich namiary.

#63 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 20:39:03

polecam z czystym sumieniem zespół talar 

#64 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 18:40:51

Gorąco polecam zespół Disco Band! Długo szukałam odpowiedniego zespołu na wesele i znajoma poleciła mi właśnie ich. Zabawa była świetna, wiedzą jak rozkręcić imprezę.

#65 ~Joseph~

~Joseph~
  • Goście

Napisano 17 październik 2015 - 17:15:35

Przeglądając oferty zespołów weselnych zaciekawiają mnie opisy, w ktorych chwalą się ze grają w 100 % na żywo a w swoim składzie mają dwa keyboard-y lub keyboard plus jakiś inny instrument. Gdzie tu jest 100% na żywo? Warto o to zapytać przy rozmowie z potencjalnym zespołem na wasze wesele. Dużo zespołów bezpodstawnie chwali sie gra na żywo a tak na prawdę na żywo to wciskają tylko przycisk "play" ;) zwróćcie na to uwagę

#66 ~vvf~

~vvf~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 16:21:28

Ja wybrałem Milwalking i jestem więcej niż zadowolony. Przy ich wykonaniu nogi same rwą się do tańca. Grali na moim weselu: rozbujali całą salę a oczepiny urozmaicili zabawami. Nie znajdziecie lepszego zespołu!

#67 ~eweli~

~eweli~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 21:49:54

A na temat zespółu Integra dawniej Boniwex możecie coś powiedzieć?

#68 ~eweli~

~eweli~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 21:50:55

A na temat zespółu Integra dawniej Boniwex możecie coś powiedzieć?

#69 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 15:53:02

Zespół oktan band najlepsi na świecie. Świetnie się z nimi bawiliśmy

#70 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 15:54:22

A sprawdzałaś zespół format?

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2016 - 11:26:48

Niezły

#72 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 09:24:17

U nas grał Oktan Band. Super zespół i wspaniała muzyka. Potrafią rozkręcić każdą imprezę. Nikt nie siedział przy stole, a wiek gości był bardzo zróżnicowany 

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 14:55:41

tylko nie remix bo zabulisz a dostaniesz lipe

#74 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2016 - 12:32:34

Osobiście mogę polecić zespół reflex z rypina

#75 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 13:57:24

Może dla odróżnienia dj, ale lepiej wybrać sprawdzonego, możesz na stronie Playdjs zobaczyć filmiki z ich wesel, ważne, żeby wiedzieć jaką ktoś muzykę gra i czy rozmawia z gośćmi, czy zachęca ich i wg jak sie zachowuje, wiec lepiej wcześniej poczytac opinie.

#76 ~jess~

~jess~
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 10:02:40

Nasze wesele było już jakiś czas temu, ale zespół dobrze pamiętam, nazywają się All Star Band (najlepiej na Facebooku ich sobie wyszukać, są z Gdańska). Od razu mieliśmy do nich sporo próśb z mężem i wszystkie spełnili. Nasza świadkowa była bez pary i prosiliśmy żeby nie robili właśnie takich zabaw, gdzie trzeba pocałować drugą połówkę itp. krótko mówiąc – żeby mieli to na uwadze i faktycznie mieli. Poza tym – muzyka na żywo, świetny wokal dziewczyny, zabawa była udana, do białego rana.

#77 emiliaw

emiliaw

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 13 luty 2017 - 20:26:50

Najlepszy DJ TALAR!!!!! Zarówno my jak i nasi goście weselni jesteśmy zachwyceni osobą DJ TALARA jak i jego sposobem prowadzenia wesela!!!!!! Jego obecność na weselu, gwarantuje rewelacyjną zabawę!!! Dzięki niemu Para Młoda czuje się wyjątkowo!!!! A goście bawią się do samego   NUMER TEL JEGO;791010576 

#78 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 16:15:10

Jaki Dj na 18? Jednoosobowa ekipa

#79 ~panna mloda~

~panna mloda~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 17:07:58

Witam, chciałam ostrzec wszystkie Pary Młode przed Zespołem Quarto Band z Wagrowca (ul. Leśna). Miałam niedawno wesele lecz z powodu nawałnic jakie przeszły w województwie kujawsko-pomorskim od 22:00 nie miałam prądu a profesjonalny zespol jak o sobie mówia nie zrobił zupełnie nic, nie próbował nawet zorganizowac zadnych zabaw, podziekowan dla rodzicow zupelnie nic. Poszli sobie jesc i poza jedzeniem nic ich nie interesowało. Nie zycze tego zadnej innej Panni Mlodej i Panu Mlodemu zeby jej najpiekniejszy dzien w zyciu zamienil sie w wesele z niemą orkiestra. Orkiestra podobno gra na zywo a wokalistka potrzebuje specjalnego mikrofonu ktory moduluja glos. Mikrofon ulegl przepaleniu gdy prad"strzelil". Wtedy wokalistka oznajmila ze nie bedzie spiewac bez tego mikrofonu. Twierdzac ze nigdy tak nie spiewala. W krytycznych sytuacjach nie maja jako zespol zadnej alternatywy, np. w postaci gitary akustycznej. Podsumowujac orkiestra grala 4h z 8h a Pan perkusista podczas rozliczenia chcial cala kwote twierdzac ze oni jako orkiestra sa na sali mimo tego ze 4h bez pradu jedli,pili i chodzili po sali.

#80 ~panna mloda~

~panna mloda~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 22:33:05

Pomyliłam się to jest zespół Quattro Band z Wągrowca

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zespół weselny, wesele, zespół kujawsko pomorskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych