Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespół i wideofilmowanie na wesele

152 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~michu~

~michu~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 20:07:29

a waszym zdaniem który zespół wybrać welenca czy remixów ??. ponoć wokalistka od welenca w telewizji występowała niedawno,

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 13:18:55

"BEATKA Z URZĘDU" chyba odezwała się konkurencja :rolleyes: i ta dziwna zbieżność imion... oj nieładnie !!!!!! :P :P

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 13:23:21

"piosenkarka " raczej solistka śpiewa na żywo!! zespół fajnie bawi ludzi~~!! grają różnorodną muzykę zawsze dla każdego coś się znajdzie !!

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 13:37:43

"BEATKA Z URZĘDU" chyba odezwała się konkurencja :rolleyes: i ta dziwna zbieżność imion... oj nieładnie !!!!!! :P :P

Nie konkurencja. Nie wszyscy tolerują chamstwo. Ktoś cię zaprosi, a ty mu potem d... obrabiasz na forum. Może ci się to podoba. Mnie nie.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 14:16:26

MASZ RACJĘ, NIE "UMIĄ" BAWIĆ GOŚCI... NAWET NA TAKĄ GWIAZDĘ JAK TY NIE ZWRÓCILI UWAGI. JAKBY cie KTÓRYŚ Z CHŁOPAKÓW POPCHNĄŁ W PRZERWIE TO BYŁA BYŚ WNIEBOWZIĘTA... ALE TO NIE TEN ADRES, TEN ZESPÓŁ SWOJĄ PRACĘ TRAKTUJE PROFESJONALNIE I W MIĘDZY CZASIE NIE SERWUJE DODATKOWYCH USŁUG W POSTACI AGENCJI TOWARZYSKIEJ "BORDELLO BUM BUM"

No! Bo jak bawić gości jak ta pani, o poziomie Rowu Mariańskiego?

#26 ~pisar~

~pisar~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 16:49:17

Hej - witam wszystkich przypadkiem gram i śpiewam w tym zespole i miło czytać o swojej pracy tak miłe komentarze, a szczególnie miły jest komentarz Beatki K. z urzędu - która sprawuje tam niezwykle ważną funkcję sprzątaczki to dzięki tej gwiazdce możemy się udać do czystego i lśniącego miejsca aby załatwić tam nasze sprawy:) - jeszcze raz dziękuję. A co do wesela u Pana Marka to nasza gwiazdka tam nie była bo jej nikt nie zaprosił no chyba że stała z nosem przytkniętym do szyby i słuchała co straciła przez własną pazerność którą doprowadziła do rozpadu zespołu NOVIS. Komentarz Pani Beaty strasznie mnie podbudował - przejawia się w nim niezwykły strach przed upadkiem gwiazdy - upadkiem na brudną posadzkę w urzędzie hahaha. www.remix1.muzzo.pl - sami osądźcie czy warto :)

#27 ~michu~

~michu~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 17:26:42

a waszym zdaniem który zespół wybrać welenca czy remixów ??. ponoć wokalistka od welenca w telewizji występowała niedawno,

hallo jest tam kto ?? pomóżcie zdecydować

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 18:34:05

Hej - witam wszystkich przypadkiem gram i śpiewam w tym zespole i miło czytać o swojej pracy tak miłe komentarze, a szczególnie miły jest komentarz Beatki K. z urzędu - która sprawuje tam niezwykle ważną funkcję sprzątaczki to dzięki tej gwiazdce możemy się udać do czystego i lśniącego miejsca aby załatwić tam nasze sprawy:) - jeszcze raz dziękuję. A co do wesela u Pana Marka to nasza gwiazdka tam nie była bo jej nikt nie zaprosił no chyba że stała z nosem przytkniętym do szyby i słuchała co straciła przez własną pazerność którą doprowadziła do rozpadu zespołu NOVIS. Komentarz Pani Beaty strasznie mnie podbudował - przejawia się w nim niezwykły strach przed upadkiem gwiazdy - upadkiem na brudną posadzkę w urzędzie hahaha. www.remix1.muzzo.pl - sami osądźcie czy warto :)

Jej nie hańbi praca. Ale ty się tu zaprezentowałeś z jak najgorszej strony.Skąd się takie typy biorą?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 18:42:14

hallo jest tam kto ?? pomóżcie zdecydować

Musisz sam wybrać czy chcesz dobry zespół czy kogoś kto przemknął przez szklany ekran.Jak pisałem wcześniej jeden nawet bardzo dobry wokalista[tka]najczęściej sprawia,że po godzinie mam odruchy wymiotne.Na lokalnym rynku trafił nam się po wielu latach wokalista,którego mogę słuchać bez takich efektów ubocznych.Nazywa się KAMIL STASIAK z zespołu REMIX

#30 ~pisar~

~pisar~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 19:44:16

Jej nie hańbi praca. Ale ty się tu zaprezentowałeś z jak najgorszej strony.Skąd się takie typy biorą?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 19:47:13

Masz rację jej nie hańbi praca hańbi ją jej głupota. ps. to nie ja wypisuje bzdury na temat innych i nie ja obrabiam i du.. na forach więc jak chcesz jej bronić to znajdź lepsze argumenty

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 19:48:38

takie typy mieszkają w twoim sąsiedztwie ;)

#33 ~pisar~

~pisar~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 19:59:02

Masz rację jej nie hańbi praca hańbi ją jej głupota. ps. to nie ja wypisuje bzdury na temat innych i nie ja obrabiam i du.. na forach więc jak chcesz jej bronić to znajdź lepsze argumenty

przepraszam zapomniałem się przedstawić :)

#34 ~goofie~

~goofie~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 20:25:35

Dla mnie ktoś kto wie czym jest półplayback i słyszy różnicę gdzie leci playback a gdzie się śpiewa na żywo musi mieć styczność z muzyką, i pisząc takie bzdury że REMIX gra z playbacku chce im tylko zaszkodzić bo dobrze wie że tak nie jest - na bank to ktoś z konkurencji, nie ważne kto, ważne że zachowuje się jak zazdrosna świnia. Nie pozwolę powiedzieć na nich złego słowa bo nie zasługują na to, ciężko pracują na swoją renomę i robią kawał dobrej roboty - moje wesele było jak najbardziej ok

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 20:55:22

Beatka z urzędu?

#36 ~Bliźniak~

~Bliźniak~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2011 - 20:09:18

ZDECYDOWANIE WYBIERZ REMIXÓW! TO NAPRAWDĘ DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ ZARÓWNO POD WZGLĘDEM MUZYCZNYM JAK I ARTYSTYCZNYM... PROFESJONALNIE PROWADZĄ WESELE, ŚWIETNIE BRZMIĄ, SUPER ŚPIEWAJĄ...

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2011 - 20:12:29

ZDECYDOWANIE WYBIERZ REMIXÓW! TO NAPRAWDĘ DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ ZARÓWNO POD WZGLĘDEM MUZYCZNYM JAK I ARTYSTYCZNYM... PROFESJONALNIE PROWADZĄ WESELE, ŚWIETNIE BRZMIĄ, SUPER ŚPIEWAJĄ...

A CIEBIE SIĘ BRZYDZIŁ ?

#38 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2011 - 00:30:25

Dla mnie ktoś kto wie czym jest półplayback i słyszy różnicę gdzie leci playback a gdzie się śpiewa na żywo musi mieć styczność z muzyką, i pisząc takie bzdury że REMIX gra z playbacku chce im tylko zaszkodzić bo dobrze wie że tak nie jest - na bank to ktoś z konkurencji, nie ważne kto, ważne że zachowuje się jak zazdrosna świnia. Nie pozwolę powiedzieć na nich złego słowa bo nie zasługują na to, ciężko pracują na swoją renomę i robią kawał dobrej roboty - moje wesele było jak najbardziej ok

No i to jest najważniejsze, że jesteś zadowolony z zespołu.

Wszyscy w dzisiejszych czasach patrzą tylko na to, czy zespół czasami nie gra "z dyskietki". Kiedyś było tak, że jeden wziął trąbkę, drugi akordeon, a trzeci bęben, rżnęli całą noc na jedno kopyto aż huczało i było dobrze - nikt nie narzekał. Teraz towarzystwo zrobiło się bardzo wybredne i taki "skład" na sali weselnej uznaliby za niezły żart.
Są zespoły, które mają tylko keyboardy (lepszej klasy lub nieco niższej), są też i tacy, którzy opierają się na tzw. żywym składzie z sekcją rytmiczną (bębny i bas - jakby ktoś nie był w temacie), jakaś gitara, klawisze, (czasami także sax) i wokal - do wyboru, do koloru. W swoim życiu byłem na niejednym weselu i niejeden zespół słyszałem: jednym "szło" lepiej, innym nieco gorzej - tak to już po prostu jest.
W tym miejscu pozwolę sobie wyrazić pewną refleksję. Mianowicie żenujące jest to, kiedy głos zabierają zakompleksione cwaniaczki, co to niby już się na wszystkim znają, a tak naprawdę to w d...e byli i g...o widzieli. Nie jest wcale powiedziane, że zespół, który się "wspomaga" różnymi wynalazkami położy imprezę, natomiast grający "live" porwą gości do zabawy od pierwszej piosenki na weselu. Granie "live" to nie jest żaden wykładnik udanej imprezy. Właśnie bardzo często jest odwrotnie: uboga aranżacja zespołu grającego "live" oraz niejednokrotnie granie zorientowane na ilość decybeli, a nie na przejrzystość i klarowność brzmienia szybciej zmęczy biesiadników niż zespół korzystający z keyboardów, gdzie z reguły cała aranżacja danego utworu jest już jakoś w miarę poskładana "do kupy". Bardzo często można wykorzystać także style (czyli aranżację danego akompaniamentu przeznaczonego na dany instrument - w tym przypadku keyboard) robione pod konkretne piosenki - dzisiaj to nie Ameryka. Podczas gdy ja jestem gościem na jakiejkolwiek imprezie najbardziej będę uradowany, gdy zespół tak ustawi swoje nagłośnienie, aby tekst śpiewanej piosenki był zawsze "z przodu" i każde wyśpiewane słowo można było dokładnie zrozumieć, ponieważ to muzyka powinna stanowić tło dla tekstu, a nie odwrotnie. Gdy słyszę tylko łomot w postaci rozwalonego na full basu czy zestawu perkusyjnego zagłuszającego wszystkie inne instrumenty oraz przede wszystkim śpiewany tekst to po 30 minutach wymiękam. I wcale nie uważam, że jednego dobrego wokalisty nie można słuchać całą noc - tak twierdzą chyba tylko ignoranci.
Z punktu widzenia uczestnika jakiejś imprezy używanie podkładów uważam za dopuszczalne, natomiast gotowe playbacki pozostawiam bez komentarza.
Każdy ma swój gust oraz słuch i powinien kierować się własnymi odczuciami. Jeśli podoba mi się zespół X to go po prostu biorę na weselicho. Jeśli mi się nie podoba to biorę zespół Y - może zespół X spodoba się komuś innemu. I nie rezygnujcie z zespołu, o którym ktoś napisał albo powiedział nie wiadomo gdzie, że nie warto, bo są do bani. Najpierw umówcie się na spotkanie, posłuchajcie, a potem dopiero decydujcie. Miejcie po prostu własne zdanie. Dzisiaj wybór jest ogromny. Oczywiście pomijam niejednokrotnie potwierdzone w szerszych kręgach przypadki pijaństwa, chamstwa, gwiazdorzenia i związanej z tym arogancji. Ja osobiście wolałbym zespół, który może nie powala na kolana ilością super wokalistów czy jakością sprzętu, ale taki, który się przede wszystkim nie upije i kulturalnie poprowadzi imprezę od początku do końca. Tak nawiasem... Zespół "REMIX" uważam za dobrą kapelę, jednak takich równie dobrych i godnych polecenia znam co najmniej kilka.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2011 - 05:32:59

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2011 - 17:40:59

Moim zdaniem dobrze zrobili odchodząc z zespołu novis.Mogą spokojnie pracować nad własnymi projektami bez gwiazdorstwa itp.Czym innym jest estrada i predyspozycje jakie miała ta czarna wokalistka o super barwie jak napisałeś[aś]a co innego granie kilka lub kilkanaście godzin na imprezach takich jak bale,wesela itd.REMIX potrafi dostosować się do każdych warunków i moim zdaniem jest obecnie najlepszym zespołem na naszym lokaknym rynku i nie tylko.

Skad ta pewnośc ???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych