Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zero cellulitu do wiosny!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Agatha~

~Agatha~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 07:49:50

W sieci znajdziesz specjalne ćwiczenia na cellulit. Oczywiście to trochę za mało. Ja stosuję też maxi3venę, która zawiera w składzie ruszczyk. To skuteczna metoda. Oczywiście można dodatkowo smarować się kremami z ruszczykiem, ale ten dzialają cy od wewnątrz jest skuteczniejszy.

#22 ~Milita~

~Milita~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 16:42:33

Laski! przede wszystkim dużo wody pijcie codziennie i regularnie ćwiczcie wtedy efekty przyjdą same. Ja dorzucam do tego Super Koncentrat z linii Body Positive Bielendy i nie muszę czekać na efekty do wiosny ;p Serio, weźcie się w garść! A jeśli chodzi o ten kosmetyk to on przyspiesza redukcję vcellulitu i ujędrnia skórę, mogę poświadczyć po efektach na sobie.

#23 ~aLDonka~

~aLDonka~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 08:32:12

Ja zaczęłam akcję antycellulitową i regularnie wykonuję masaże, chodzę na basen, ćwiczę nogi itd., a do tego stosuję body wrapping. Do body wrappingu używam extra reduktora tkanki tłuszczowej AVA, zawijam folią na jakieś 20 min i zdejmuję. Zobaczymy, jakie będą efekty, ale bikini już kupiłam, bo liczę, że będzie super! :D

#24 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 17:40:25

Kilka miesięcy temu dostałam od znajomej w prezencie Super koncentrat ujędrniająco - wygładzający z efektem antycellulitowym Bielndy. Żaliłam się, że te wszystkei produkty drogerynje w ogóle nie działają, i że wydałam już na nie sporo a efektu żadnego. Teraz widzę, że przy systematycznym używaniu (takie dostałam zalecenie od znajomej :P) faktycznie efekty są super. Oczywiście nie usunął on cellulitu w 100%, ale znacznie przyspiesza jego redukcję. Dodatkowo super nawilża skórę i ma przyjemny zapach.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych