Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 18:55:49

I co Panie Osuch, i co Panie Bruski, i co dziennikarze ??? Gdzie są prawdziwi kibice, którzy mięli być na meczu? Widziałem całe klasy dzieciaków ze szkół podstawowych, które wchodziły na trybunę B ze swoimi nauczycielami. Szkoda słów, kiedy wyciągniecie wnioski ? To Wy zabijecie piłkę w Bydgoszczy, a nie Kibole. Zawisza to My, a nie Wy !!!! 

#2 ~Kibic prawdziwy z A~

~Kibic prawdziwy z A~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 19:28:38

Ile można słuchać gwizdów prawdziwych kibiców. A piłkarze to grają padakę. Dobrze, że nie poszedłem na ten cyrk. I jak tu wierzyć prasie. Jesteście śmieszni czytając waszą relację i oglądając mecz mam wrażenie że tylko wynik jest taki sam. Nie ma dopingu to i ja nie chodzę

#3 ~Rozczarowany~

~Rozczarowany~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 19:53:05

Osuch dziękujemy za mecz !!!! naprawdę kibole mieli rację . Panie prezydencie gonić Poznaniaka gdzie pieprz  rośnie. Taki wynik . Tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 ~sok~

~sok~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 19:55:05

Jesteś buc ,a nie Zawiszak

#5 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 19:56:24

Rozczarowany? chyba głupi,bo to sport własnie

#6 ~łysy- 48lat~

~łysy- 48lat~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 20:09:09

Trzeba zbadać czy ten Tuszyński nie był czasami w zmowie z tymi wstrętnymi kibolami. Oczywiście przeciw nieomylnemu panu Osuchowi. Pan Osuch powiedział że bramki strzelą Masłowski i Vasco to tak ma być, prezes nasz wielki jest przecierz nieomylny.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 20:13:20

W tym całym zamieszaniu szanuję tylko trenera Tarasiewicza, bo to jemu trzeba dziękować za dzisiejsze miejsce w tabeli. Osuch przeproś kibiców !!! Piłkarze nie wytrzymają ciśnienia bez dopingu u siebie i na wyjazdach !!!

#8 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 20:22:32

piłkarzyki zagrali na przekór osuchowi

jaki doping taka gra i co te biedne rodziny  z dziećmi miały zobaczyć

teraz będą musieli płacić żeby ktoś przyszedł bo za darmo było aż 2500 osób

#9 ~Sławek Bydgoszcz~

~Sławek Bydgoszcz~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 20:52:39

Byłem , zobaczyłem , nie płakałem.

1.Przygotowanie meczu tragedia.

2. Przed kasami kolejka jak zawsze a program nie działa -żeby kupić jak zawsze trzeba swoje odstać  byliśmy przed 15.00 , kibice zrezygnowali ze stania - kasy nieczynne AWARIA!

3. Przy kołowrotach tłok no i oczywiście czytniki nie działają .

4. Policji więcej niż kibiców 

5. Na stadionie w przerwie muzyka z przed 30 lat i magnetofon też  bo ciągle się zacinał  aż w końcu to zauważył i nie męczył naszych uszu 9 chyba że to wojna psychologiczna...?)

6.Krzesełka jak zawsze upieprzone .

7. O dopingi i meczu nie piszę bo nie warto 

#10 ~Rozczarowany kibic z A~

~Rozczarowany kibic z A~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 20:55:56

Co to był za teatr,doping jak z przedszkola,popcorn zimny,gra piłkarzy masakra,więcej nie przyjdę,zaufałem prezydentowi że przyjdą prawdziwi kibice,a tam większość to były dzieciaki z podstawówki które dostały bilety za darmo,Prawdziwy cyrk a nie mecz w Ekstraklasie

#11 ~dario~

~dario~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 21:03:04

Ty ktoś Ty sie znasz na kibicowaniu burku jeden.Ty idz do tych bandziorów  a nie na stadion.Czas najwyzszy ze was tam nie ma ćwoki jedne

#12 ~ZAWISZA~

~ZAWISZA~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 21:04:08

A może ten jegomość ``stara gwardia``wcieli się w rolę Małaszyńskiego z pewnego filmu o kibicach i za symboliczne wynagrodzenie od pinokia poduczy pikoli jak się dopinguję swoją ukochaną drużynę bo wyglądało to na reality show.No a promocja mediów i ratusza bez komentarza tylko nie zganiać na poniedziałek ale może więcej pikoli pojawi się w Lubinie.Do zobaczenia w Lubinie BOJKOT TRWA

#13 ~Adam 1946~

~Adam 1946~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 21:05:06

Tragedia,Osuch oddaj mi kasę za bilet,kibole jednak mieli rację,to przedstawienie to największa żenada jaką widziałem w ekstraklasie,to kibice z Pcimia,NIE Obrażając oczywiście mają lepszy doping.Więcej nie przyjdę na ten kiepski spektakl,

#14 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 21:12:44

Śmieszne media co teraz powiecie??? Zawisza To Kibole... Zawsze od dwóch lat na meczach była piękna atmosfera a teraz co??? Dzieciak z podstawówki z biletami za darmo tylko z opiekunem... 

#15 ~nsa~

~nsa~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 21:14:37

Nikt nikomu nie kaze chodzic na sile na mecze kazdego to jest wybor .A fakt zagrali bardzo slaby i kiepski mecz najgorszy w calym chyba sezonie ani skladu ani ladu. Ma trener co domyslenia bo taka gra to o 8 raczej zapomniec

#16 ~Bronisław~

~Bronisław~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 21:18:13

Kto oszukał Bydgoszczan. Zona mi łeb zmyła za widowisko. I co z tego ze za 1 grosz jak wiało nuda a jak ci z trybuny A śpiewali to maja połowica śmiała się z Zawiszy. Panie Bryski dziękuję za piękny wieczór. Teraz i za darmo nie przyjdę ani ja ani żona. Acha pomorska dalej blisko mułu. czego się dotknie to spierniczy

#17 ~antypikol~

~antypikol~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 21:19:45

Jesem ciekawy dlaczego tak skrzętnie ukrywane jest info o ilości widzów na meczu ...... jakos tak się zbieglo że w każdej gazecinie cisza jak makiem zasial..........

#18 ~Jancy~

~Jancy~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 21:21:22

Podobno nie mieliście chodzić na mecze. Ciekawość gorsza od..... Brawo dla tych którzy próbowali wspomóc piłkarzy. Za 2 - 3 kolejki trybuna B wypełni się sama i naturalnie. Więc Dumnym pseudo będzie trudno wrócić. Słyszałem że między nimi też jest rozłam. Więc ktoś inny przejmie doping od boksera a sama już dale się.....

Więc nie napinajcie się tylko swoją dumę schowajcie w........ 

#19 ~Wierny kibic Zawiszy~

~Wierny kibic Zawiszy~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 21:24:11

Nasza Zawisza jeszcze nie jeden mecz przegra, ale my będziemy dalej ją wspierać. Bo to my jesteśmy prawdziwymi kibicami. Zobaczycie, że Zawisza zdobędzie mistrzostwo i Puchar, a wtedy my razem z nią będziemy mogli świętować.

#20 ~Tete~

~Tete~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 21:28:24

Kto oszukał Bydgoszczan. Zona mi łeb zmyła za widowisko. I co z tego ze za 1 grosz jak wiało nuda a jak ci z trybuny A śpiewali to maja połowica śmiała się z Zawiszy. Panie Bryski dziękuję za piękny wieczór. Teraz i za darmo nie przyjdę ani ja ani żona. Acha pomorska dalej blisko mułu. czego się dotknie to spierniczy

Dziadku załącz radio maryja może tam znajdziesz swoje podniecenie albo idż na 4LIGĘ tam będziesz mógł wysłuchać Osucha to ku***, Tarasiewicz to ku*** itd.......życzę ci miłego odbioru razem z zoną!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych