Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zauważcie ...

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~IP~

~IP~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 22:51:18

Szanowni Czytelnicy forum jak duża jest tu aktywność znanego Wam glazurnika - hejtera totalnej opozycji. Na 20 tematów z 1-ej strony aż 16 jest jego autorstwa. On pracuje tu za całą "farmę" trolli.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 23:00:18

Szanowni Czytelnicy forum jak duża jest tu aktywność znanego Wam glazurnika - hejtera totalnej opozycji. Na 20 tematów z 1-ej strony aż 16 jest jego autorstwa. On pracuje tu za całą "farmę" trolli.

Niektórzy mówią, że idiotów nie sieją, sami się rodzą.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:26:13

Niektórzy mówią, że idiotów nie sieją, sami się rodzą.

Wina Tuska. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:59:34

nie da się ukryć, herr tfussk całkiem sPOro idiotów nienawidzących pis-u razem z TVałszNazi24 wyedukował

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 09:07:34

zwolennicy dobroci zmian mają raczej wąskie horyzonty wierzą w jeden prosty przekaz który ma odcinać myślenie to widocznie w zupełności wystarcza, zbyt ciężko jest spojrzeć czasem z innej strony na pewne tematy ,a może to strach ,że jednak rzeczywistość może okazać się całkiem inna niż zostało to zapisane w podświadomości , z drugiej strony przeciwnicy dobroci zmian  nic godnego uwagi nie prezentują ,poza krytyką i huczkami w postaci pseudo afer,na równi z poprzednikami sterowani przez sygnał płynący z góry,polityka tak głęboko weszła w nasze codzienne życie ,że ludzie utożsamiając się z jedną bądź drugą stroną zaczynają się nienawidzić ,skąd to wiadomo ? ,wystarczy poczytać to forum ,czy można mieć różne poglądy i nie opluwać się ?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 10:00:51

zwolennicy dobroci zmian mają raczej wąskie horyzonty wierzą w jeden prosty przekaz który ma odcinać myślenie to widocznie w zupełności wystarcza, zbyt ciężko jest spojrzeć czasem z innej strony na pewne tematy ,a może to strach ,że jednak rzeczywistość może okazać się całkiem inna niż zostało to zapisane w podświadomości , z drugiej strony przeciwnicy dobroci zmian  nic godnego uwagi nie prezentują ,poza krytyką i huczkami w postaci pseudo afer,na równi z poprzednikami sterowani przez sygnał płynący z góry,polityka tak głęboko weszła w nasze codzienne życie ,że ludzie utożsamiając się z jedną bądź drugą stroną zaczynają się nienawidzić ,skąd to wiadomo ? ,wystarczy poczytać to forum ,czy można mieć różne poglądy i nie opluwać się ?

naleze do" zwolennikow dobroci zmian", ale z tymi zawezonymi weddlug ciebie horyzontami, jednak pozwole sie nie zgodzic, jestem bacznym obserwatorem, potrafie samodzielnie myslec, wyciagac wnioski, odrozniac dobro od zla, prawde od klamstwa i manipulacji,totez zaden "oswiecony, wyksztalcony i z szerokimi horyzontami", nie jest w stanie mnie przerobic i zmanipulowac, ja wiem czego chce, czego oczekuje i na czym mi zalezy oraz co jest dla mnie najlepsze,a zdrugiej strony mozna miec dyplomy przeroznych uniwersytetow, a w efekcie perfidnym prostakiem, czego przykladem jest to miejsce( forum) i wpisy , a raczej przedruczki tego powiedzmy, cwiercinteligenta; czlowiek o wysokiej kulturze,znajacy swoja wartosc, czlowiek o wysokim morale i wielka klasa,nie odwazylby sie uszczesliwiac innych natarczywie,obelzywie i obrazliwie; to wlasnie domena chamstwa i skrajnego prostactwa

#7 ~emeryt~

~emeryt~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 10:01:34

Przykładem są po-wcy plujący na obecnie rządzących nieustannie, sami nie POtrafili rządzić i nie chcą dać innym rządzić, naród wie, że wybranie ich do rządzenia to wybranie biedy i uPOkorzenia...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 10:13:48

naleze do" zwolennikow dobroci zmian", ale z tymi zawezonymi weddlug ciebie horyzontami, jednak pozwole sie nie zgodzic, jestem bacznym obserwatorem, potrafie samodzielnie myslec, wyciagac wnioski, odrozniac dobro od zla, prawde od klamstwa i manipulacji,totez zaden "oswiecony, wyksztalcony i z szerokimi horyzontami", nie jest w stanie mnie przerobic i zmanipulowac, ja wiem czego chce, czego oczekuje i na czym mi zalezy oraz co jest dla mnie najlepsze,a zdrugiej strony mozna miec dyplomy przeroznych uniwersytetow, a w efekcie perfidnym prostakiem, czego przykladem jest to miejsce( forum) i wpisy , a raczej przedruczki tego powiedzmy, cwiercinteligenta; czlowiek o wysokiej kulturze,znajacy swoja wartosc, czlowiek o wysokim morale i wielka klasa,nie odwazylby sie uszczesliwiac innych natarczywie,obelzywie i obrazliwie; to wlasnie domena chamstwa i skrajnego prostactwa

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 11:08:04

ten wpis pokazuje, że jednak jesteś słabym obserwatorem i słabo wyciągasz wnioski z otaczającej nas rzeczywistości. Tylko ci się wydaje, że samodzielnie myślisz.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 11:09:05

Przykładem są po-wcy plujący na obecnie rządzących nieustannie, sami nie POtrafili rządzić i nie chcą dać innym rządzić, naród wie, że wybranie ich do rządzenia to wybranie biedy i uPOkorzenia...

Racja. W ciągłych atakach na PIS i wymyślaniu coraz to nowych "afer" totalni są tak OBRZYDLIWIE perfidni, obłudni, natarczywi i nudni, że już słuchać się ich nie da.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 11:29:34

Czy możesz przekonać mnie, żebym głosował na PiS? Jestem na rozdrożu. Nie wiem na kogo głosować. Widzę wady i zalety obu stron.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 11:55:28

ten wpis pokazuje, że jednak jesteś słabym obserwatorem i słabo wyciągasz wnioski z otaczającej nas rzeczywistości. Tylko ci się wydaje, że samodzielnie myślisz.

Inteligentem nie można stać się z dnia na dzień . Trzeba jeszcze mieć wrażliwość i dużo innych cech . Lewactwu (również pełowskiemu ) wydaje się że przynależność ,czytanie gazwyb ich oświeca a to tylko "obkopca rzeczywistość " .Wszystkich co inaczej myślą się animalizuje lub ośmiesza . W tym wszystkim chodzi tylko i wyłącznie o koryto ( tęsknota za eldorado )Nie pisz głupot .

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 11:59:42

Czy możesz przekonać mnie, żebym głosował na PiS? Jestem na rozdrożu. Nie wiem na kogo głosować. Widzę wady i zalety obu stron.

Od kiedy powstało Kukiz' 15 głosowałem z rodziną na nich z tego powodu,ze nie chciałem głosować na PIS i PO, teraz też jestem na rozdrożu ale nie zagłosuję na partię tego, który powiedział "panowie, policzmy głosy", podczas puczu dokonanego na rządzie Jana Olszewskiego. Premier Olszewski chciał zlikwidować mafie w Polsce, niestety stało się odwrotnie....

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 22:46:00

Przed momentem skończył "robotę" pod ksywami 'Rychu z Mniszka'/gość na forum Grudziądza. RozPOczął na naszym. "Pracowite" jest to indywiduum POzbawione rozumu. KUPA śmiechu.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 23:25:27

a Ziemia jest okragla, tez mi sie wydaje? - prymitywna istoto, pantofelek jest organizmem bardziej skomplikowanym od ciebie, ty jedynie jestes podpantofelkiem brejziaka

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 11:12:31

a Ziemia jest okragla, tez mi sie wydaje? - prymitywna istoto, pantofelek jest organizmem bardziej skomplikowanym od ciebie, ty jedynie jestes podpantofelkiem brejziaka

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 11:57:22

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 15:10:14

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych