Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zasponsoruje wakacje

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sponsor~

~Sponsor~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 15:17:35

Witam,
prowadzę własną działalność, co powoduje że nie mam czasu na stały związek. Planuję urlop i szukam towarzystwa. Brad Pitt ze mnie nie jest, ale wstydzić się nie powinnaś, wiek ok. 30. Ja ponosze koszta, a ty masz o mnie zadbać. Zapewniam anonimowosc i szacunek, ale też wymagam. Śpimy w jednym łóżku. Osoby zainteresowane proszę o maila wraz ze zdjęciem i ewentualnymi warunkami na adres zasponsorujewakacje@wp.pl. Jestem zdrowy, regularnie oddaje krew, więc to wiem. Oferta skierowana do normalnych dziewczyn,ktore z jakiś powodów są same i chcą przeżyć przygodę. Miejsce podróży możemy wybrać razem.
Pozdrawiam

#2 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 18:38:23

Wypierdlalaj zaboku.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 20:24:44

Brawo za odwagę ;) i tak trzeba bezpośrednio , życzę Ci żebyś kogos znalazł serio . Udanych wakacji

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 21:06:27

Witam,
prowadzę własną działalność, co powoduje że nie mam czasu na stały związek. Planuję urlop i szukam towarzystwa. Brad Pitt ze mnie nie jest, ale wstydzić się nie powinnaś, wiek ok. 30. Ja ponosze koszta, a ty masz o mnie zadbać. Zapewniam anonimowosc i szacunek, ale też wymagam. Śpimy w jednym łóżku. Osoby zainteresowane proszę o maila wraz ze zdjęciem i ewentualnymi warunkami na adres zasponsorujewakacje@wp.pl. Jestem zdrowy, regularnie oddaje krew, więc to wiem. Oferta skierowana do normalnych dziewczyn,ktore z jakiś powodów są same i chcą przeżyć przygodę. Miejsce podróży możemy wybrać razem.
Pozdrawiam

"Oferta skierowana do normalnych dziewczyn" Która normalna dziewczyna oddaje się za pieniądze ? Złapiesz trypla i tyle będziesz miał z wakacji. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 08:25:47

Zgwałci, zamorduje, zakopie a potem odkopie i jeszcze raz zgwałci.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 09:06:08

Zgwałci, zamorduje, zakopie a potem odkopie i jeszcze raz zgwałci.

Chyba Ciebie deb***u. Co za głąb.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 09:51:29

Mnie? To jakichś homo-niewiadomo?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych