Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zarobki nauczycieli

624 odpowiedzi w tym temacie

#621 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 06:09:38

Jestem ateistą, nie trafiłeś. Znów pokazałeś typowy tok myślenia i wypowiedzi suwerena. Mój wpis nie dotyczył obrony oświaty tylko  kultury twojej wypowiedzi a raczej jej braku.  Zajmij  się swoją  biedą  , jeśli nie materialną to może tą co masz w głowie a przypisujesz innym.  No i nie każdy starszy ma w głowie siano jak ci się wydaje.

Starszy obrońco oświaty - poczytaj Konfucjusza: " kto zdobytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez ustanku zdobywa, ten może być nauczycielem innych" -

to przesłanie winno przyświecać "uczycielom nygusom z bożej łaski" .

A czy tak jest to rzecz dyskusyjna...

#622 ~młody~

~młody~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 08:50:24

W pewnej szkole szukali nauczyciela. Wymagania: po politechnice (inżynier), magister z przygotowaniem pedagogicznym. Nie musi mieć doświadczenia. Zaproponowali: ok 1800 zł !!!!  bo podobno takie są stawki w tym zawodzie. Śmiech na sali. Niech szukają dalej. Może żule w parku się skuszą. Podpasują młodzieży i ich rodzicom.

#623 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 13:13:53

W pewnej szkole szukali nauczyciela. Wymagania: po politechnice (inżynier), magister z przygotowaniem pedagogicznym. Nie musi mieć doświadczenia. Zaproponowali: ok 1800 zł !!!! bo podobno takie są stawki w tym zawodzie. Śmiech na sali. Niech szukają dalej. Może żule w parku się skuszą. Podpasują młodzieży i ich rodzicom.

A co to byla za szkoła i czego ten inzynier ma tam uczyć? Pozatym jesli uwazasz ze za samo posiadanie tytulu inzyniera w pracy nalezy ci sie z minimum 5000 na reke to sie mylisz. Inzyniera inzynierowi nie rowny.

#624 ~Weteran~

~Weteran~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 21:58:24

Ja tam nie narzekam jestem emerytem pracuje w czasie strajku jeszcze wincy0 wpłynęło na konto bo byłem w komisjach egzaminacyjnych i na strajku można zarobić hej.

#625 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 08:49:48

Ja tam nie narzekam jestem emerytem pracuje w czasie strajku jeszcze wincy0 wpłynęło na konto bo byłem w komisjach egzaminacyjnych i na strajku można zarobić hej.

Prawidłowa postawa weterana -  nieroby strajkują , weteran - wręcz przeciwnie, kasa dodatkowa we wrześniu się przyda ....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych