Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zarobki nauczycieli

718 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 14:05:00

Nie !!!! Pracujący na normalnym etacie czyli 40 godzinami tygodniowo za 2300 na miesiąc . I jak to się ma do waszych 60 godzin na miesiąc za 1750 !!!! Może trochę pokory nauczycielskie pracusie

Zatrudnij się jako nauczyciel to będziesz pracował te 60 godzin. Zobaczysz ile to miodu z tego zawodu.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 17:35:42

Zatrudnij się jako nauczyciel to będziesz pracował te 60 godzin. Zobaczysz ile to miodu z tego zawodu.

Jak tak tobie źle to zmień a nie w godzinach pracy na forum siedzisz - zapracowany nauczycielu

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 18:34:35

Jak tak tobie źle to zmień a nie w godzinach pracy na forum siedzisz - zapracowany nauczycielu

Ty wiesz to najlepiej, czy jestem w pracy.
Żyj w tym przekonaniu.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 19:53:06

Znam wiele osób które chciało by uczyć w szkole mają kursy i odpowiednie wykształcenie. W której szkole są wolne wakaty?

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 20:37:12

Jak to wolne wakaty?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 23:29:48

Ty wiesz to najlepiej, czy jestem w pracy.
Żyj w tym przekonaniu.

Czyli wolne no tak 12 godzin się wypracowało to luz. A może by tak przygotować się do zajęć żeby dzieciakom urozmaicić lekcje !!!!

#47 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:38:02

Czyli wolne no tak 12 godzin się wypracowało to luz. A może by tak przygotować się do zajęć żeby dzieciakom urozmaicić lekcje !!!!

Jako nauczyciel przedmiotu „Wiedza o społeczeństwie” korzystam dużo z komputera. Teraz dużo rozmawiamy o hejcie i mowie nienawiści. Twoje wpisy są dla mnie właśnie idealnym przykładem ciekawej lekcji.

#48 ~Skrobosz~

~Skrobosz~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 12:33:40

ta  cała  wiedza  o społeczeństwie , to  część schedy po prl ,niema  się czym chwalić .Wpisy przykładem ciekawej lekcji ,...............

#49 ~kolopolo~

~kolopolo~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 09:53:39

ta  cała  wiedza  o społeczeństwie , to  część schedy po prl ,niema  się czym chwalić .Wpisy przykładem ciekawej lekcji ,...............

I takie właśnie nauczanie dzieciaki teraz siedzą przy lekcjach do wieczora sami rodzice muszą uczyć i na dodatek za korki płacić.A  w  szkole tylko sprawdziany klasówki sprawdzają czego nauczyli się w domu ale zarabiać by chcieli krocie zwolnić sie jak nie pasuje a inni na pewno się znajdą

#50 ~Dziadek~

~Dziadek~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 13:03:04

Dzieci,młodzież to bez przerwy chodzą w ręku z komórkami

,przykład idzie od rodziców,bez przerwy szukają coś w internecie,

piszą,grają,komentują,lajkują,Nie rozmawiają z dziećmi,ze sobą

..Nie ma czasu na nic innego.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 23:05:08

Do roboty nieroby!!!!!

#52 ~Dziadek~

~Dziadek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 05:13:31

Zająć się dziećmi w domu Patologio,nie tylko sobą 500+ odebrać,

i siedzieć w internecie,gościć się,lub do Mc,,Niech dzieci nie biegają ,po ulicach samopas z papierosami,piwkiem,,do późna,od małego do gimbazy.Zainteresować się gdzie z kim przebywają.

#53 ~młody~

~młody~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 05:55:33

Bodaj byś,cudze dzieci uczył!

Jaką rolę w takiej edukacji odgrywa nauczyciel wiedzy o społeczeństwie?

To właśnie ten przedmiot – jak pisze MEN – ma zgodnie z nową podstawą programową dla liceów kształcić umiejętność rozumienia roli mediów. „Uczeń po ukończeniu edukacji na tym etapie powinien wykorzystywać multimedialne źródła informacji oraz dokonywać ich krytycznej oceny, korzystać z zasobów multimedialnych oraz krytycznie oceniać ich zawartość" – głoszą zapisy. 

#54 ~kulululu~

~kulululu~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 10:52:58

Zająć się dziećmi w domu Patologio,nie tylko sobą 500+ odebrać,

i siedzieć w internecie,gościć się,lub do Mc,,Niech dzieci nie biegają ,po ulicach samopas z papierosami,piwkiem,,do późna,od małego do gimbazy.Zainteresować się gdzie z kim przebywają.

napiszesz że nie ale zapewne po login dziadek nauczyciel siedzi hehehehe oj boli boli co ludzie myślą

#55 ~mąż~

~mąż~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 20:53:40

Żona jest nauczycielką. Żebym wiedział wcześniej na co się piszę.

Czas dla mnie ma tylko podczas wakacji. Jeszcze musiałem wyposażyć jej  stanowisko pracy i dokładam do różnych jej szkolnych pomysłów. Mamy wspólne konto więc wiem ile zarabia. Ona to lubi robić bo ma we mnie oparcie ale współczuję pozostałym nauczycielom, za ten hejt właśnie.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 21:07:58

Żona jest nauczycielką. Żebym wiedział wcześniej na co się piszę.

Czas dla mnie ma tylko podczas wakacji. Jeszcze musiałem wyposażyć jej  stanowisko pracy i dokładam do różnych jej szkolnych pomysłów. Mamy wspólne konto więc wiem ile zarabia. Ona to lubi robić bo ma we mnie oparcie ale współczuję pozostałym nauczycielom, za ten hejt właśnie.

Ile twoja żona pracuje w ciągu tygodnia? 

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 21:54:01

Nauczyciele chca byc traktowani jak Bogowie ciagle krytykuja rodzicow i na nich zganiaja jak nie radza sb nie sa obiektywni wyrozniaja dzieci lekarzy a dzieci z biedwmej rodziny traktuja gorzej a czemu dziecko ma cierpiec ze akurat ma nieporadnych rodzicow albo chnrych? Takim zachowaniem daja zezwolenie by uczniowie te dzieci gnebily! Na glos nie raz potrafia ublizyc publicźmie to nasi bogowie takich ich pamietam

#58 ~mąż~

~mąż~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 22:17:06

Ile twoja żona pracuje w ciągu tygodnia? 

Obiad ugotowała. Zgadnij co robi popołudniami i wieczorami.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 22:50:25

Jak wam nieroby mało to do biedry na kasę . Przesrane państwo . Ledwo magistra zrobili a mniemanie jak profesorowie . Tfuuuu

#60 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 01:48:02

Ja się zastanawiam, komu tak zależy, żeby dokonać tym, co dzieci uczą?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych