Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zapraszamy do CNiB Żak w Inowrocławiu

szkoła policealna szkoła dla dorosłych szkoła za darmo żak

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ŻakInowrocław

ŻakInowrocław

    Znajomy

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 03 luty 2015 - 13:13:15

Drodzy Mieszkańcy Mogilna i okolic,

trudna sytuacja na lokalnym rynku pracy powoduje, że znalezienie dobrze płatnej pracy wiąże się z koniecznością nieustannego podnoszenia kwalifikacji zawodowych lub wyjazdem za granicę. Ciekawą alternatywą dla płatnych studiów zaocznych jest możliwość nauki w DARMOWYCH szkołach  policealnych, w których w rok lub w dwa lata można uzyskać tytuł zawodowy technika danego zawodu. Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” w Inowrocławiu proponuje naukę na DARMOWYCH kierunkach dwuletnich, m.in.: technik BHP, technik administracji, technik rachunkowości oraz opiekun osoby starszej. W ofercie jest również florysta, technik usług kosmetycznych , czy technik turystyki wiejskiej.

Prowadzimy także nabór do Jednorocznych Szkół Policealnych na kierunkach: instruktor fitness (całkowita nowość na inowrocławskim rynku), wizażystka/stylistka, instruktor odnowy biologicznej (daje perspektywy pracy w uzdrowiskowym Inowrocławiu), specjalista ds. dietetyki,  konsultant ds. pozyskiwania funduszy unijnych.

Zarówno w szkołach jednorocznych jak i dwuletnich nie wymagamy matury, wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej. Nauka odbywa się w trybie zaocznym - w sobotę i niedzielę. Pozwala to połączyć naukę w ŻAK-u z pracą zawodową oraz  nauką w szkole dziennej np. na studiach.

Ponadto, słuchacze otrzymują legitymację uprawniającą do zniżek w komunikacji miejskiej MPK, PKP, a także bezpłatne zaświadczenia m.in. do ZUS, KRUS, MOPS. Dzięki ogólnopolskiemu programowi partnerskiemu, nasi słuchacze mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów u kilkuset partnerów na terenie całego kraju – również w lokalnych firmach.

Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” daje możliwość podniesienia lub zdobycia nowych kwalifikacji, dzięki temu jesteśmy najbardziej atrakcyjną propozycją na rynku edukacyjnym. 

 

 Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkoła policealna, szkoła dla dorosłych, szkoła za darmo, żak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych