Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

112 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Ksenia~

~Ksenia~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 19:55:08

no tak ale problem dotyczy zaparć w podróży, czyli pewnie czasem się zdarzają, a czasem nie. ja tam zawsze biorę czopki eva qu w podróż, ale nie zawsze z nich korzystam. Czasem podróż przebiega bezproblemowo, a czasem trzeba skorzystać z pomocy :)

#102 ~czapusia~

~czapusia~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 09:53:46

Jeśli chodzi o zaparcia czy ogólnie o wszelkie problemy trawienne to dla mnie zdecydowanie najlepiej sprawdza się Intesta z maślanem sodu. Nie raz już mnie praktycznie uratowała dlatego teraz zawsze mam ją w torebce 

#103 ~derbyy~

~derbyy~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 22:33:01

żeby wyregulować pracę żolądka zacząlem pić flostrum plus, problem z zaparciami minął, w ogóle czuję że jelita lepiej pracuja, rzadko się zdarzażeby mnie bolał brzuch

#104 Mikelo

Mikelo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 21:15:49

Z prostych metod można polecić olejek rycynowy. Sprawdza się bardzo dobrze. Wystarczy użyć łyżkę i odczekać kilka godzin. W razie potrzeby można powtórzyć. Dostępny jest bez recepty praktycznie w każdej aptece na świecie.

#105 ~waga~

~waga~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 11:29:43

Własnie dlatego, przy kłopotach z jelitami zabieram ze sobą debutir. Mam wrażliwe jelita i czasami potrafią się odezwać w najmniej odpowiednim momencie. Nie mam zamiaru cierpieć i dlatego dokładnie wiem, jakie działania mam zacząć, by wszystko dobrze się skończyło. 

#106 ~Benia~

~Benia~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 14:01:35

Ja zawsze zabieram ze sobą czopki evaqu. Mam je sprawdzone, wiem że zadziałają po ok 15 min od aplikacji, nie trzeba ich trzymać w lodówce, nie podrażniają , nie przeczyszczają. Same plusy :)

#107 ~luise~

~luise~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 12:38:03

Co do debutiru to stosuję go kilka miesięcy, bo dobrze łagodzi bóle brzucha, skurcze i różne rewolucje jelitowe. I mogę całkiem normalnie funkcjonować. A jeśli chodzi o doraźne działania na zaparcia to czopki glicerynowe - znane chyba każdemu i skuteczne.

#108 ~moj sposób na zaparcia~

~moj sposób na zaparcia~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 08:35:19

polecam nasiona konopne na zaparcia ....  Czy wiecie, że nasiona konopi wchodzą w skład mieszanek przeczyszczających stosowanych w tradycyjnej medycyny chińskiej (TCM)? 
Konopie łagodzą skurcze okrężnicy i bóle brzucha  polecam nasiona konopne hembroker ze strony konopiafarmacja pl

#109 ~Krzycho~

~Krzycho~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 11:25:59

Nasiona lnu są dobre. Kupuję takie z "Plan by DOZ, len mielony. Świetnie reguluje układ pokarmowy. Spokojnie można dodawać do zup czy sosów. Jak organizm dobrze wyregulowany to w podróży sobie poradzi, a znam ten problem, bo u mie bywalo różnie, jak nie zaparcia to biegunki.

#110 ~Roma~

~Roma~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 11:21:24

Semie lniane, otręby pszenne i lekkostrawna dieta. W trudniejszych przypadkach, z naprzemiennymi zaparciami i biegunką lepiej skupić się na leczeniu Debutirem. Efekt jest długotrwały. 

#111 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 17:10:40

Na zaparcia w podróży, doraźnie, bardzo skuteczne są wspomniane czopki. Dzialają miejscowo i w kilkanaście minut jest po sprawie.

#112 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 08:28:52

Ja te czopki w wersji dla dzieci zawsze zabieram na wyjazd. Córka ma czasami zaparcia na wakacjach. Piszecie że te czopki można używać tylko sporadycznie, ale to nie prawda. Te czopki podczas rozpuszczania wydzielają jedynie dwutlenek węgla i wodę , która rozmiękcza masy kałowe i nie ma tu żadnych substancji które mogły by być szkodliwe dla zdrowia. Następuje fizjologiczne wypróżnienie. To najbezpieczniejsze czopki jakie stosowałam, o wiele lepsze niż zwykłe.

#113 ~Grafka~

~Grafka~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 19:08:50

U mnie wakacje to zazwyczaj biegunki, choć w drugą stronę też bywa, że coś idzie nie tak. Regularnie dobry probiotyk pomoże. U mnie to flostrum. Dobra regulacja flory bakteryjnej pomaga. No i na ile możesz unikaj fastfoodów i czekolady.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zaparcia, zaparcia w podróży, problemy z trawieniem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych