Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

112 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~hanna~

~hanna~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 17:30:12

Zaparcia w podróży naprawdę potrafią zepsuć nawet najfajniejszy wypoczynek. Co z tego, że środków na zaparcia jest na pęczki na rynku, skoro wiele z nich ma działanie przeczyszczające. Nie za bardzo wyobrażam sobie, że podróżuję na przykład pociągiem i kilka godzin mam spędzić w toalecie o wątpliwej higienie. Jakiś czas temu zaczęłam używać w takich sytuacjach czopków evaqu. Są wygodne, bo po 20 minutach od palikacji  mogę już pójść do kibelka, a więc jeśli to odpowiednio wcześniej zaplanuję, podróż mija mi bezproblemowo. 

#2 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 10:51:25

A może należy zmienić dietę? ja nie miałam nigdy zaparć w podróży.

http://www.strefarod...1478-dieta.html

#3 marika585

marika585

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 81 postów

Napisano 12 lipiec 2013 - 12:35:54

Polece koleżance te czopki, ostatnio jak byliśmy na wakacjach to się biedna męczyła prawie dwa tygodnie i nic nie pomagało!

#4 ~Maryśka~

~Maryśka~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 17:44:58

Hej. Skąd ja to znam... Po kilku godzinach jazdy brzuch mam jak piłka i muszę rozpinać guzik od spodni. Komplenta porażka. Ale znalazłam w aptece Jeliton, w sumie to babka mi doradziła - chyba widziała w moich oczach desperację:) Pomógł. Działa powoli i delikatnie, więc na podroż jest w sam raz.

#5 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 23:30:38

Lepiej nie brać jakiś sztucznych specyfików bo moga zadziałać gwałtownie. Najlepiej spożywać regularnie błonnik - moze być po postacią Jelitonu  ( tak szybciej :)

#6 kari_donsion667

kari_donsion667

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 10:44:28

Jadę niedługo na urlop ale nie cieszę się w nim w pełni ponieważ ostatnio mam ogromne wzdęcia i nie wiem jak sobie z nimi poradzić. Dowiedziałam się, że to może być nietolerancja laktozy  http://www.poradnikz...ucha_39809.html

Są tu fajne sposoby więc napewno skorzystasz z tych porad.

#7 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2013 - 17:42:35

Ostatnio na wakacjach miałam kłopoty z zaparciami. Bardzo pomogły mi rady na  stronie o leczeniu zaparć.

#8 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 16:53:44

Ja ma ten problem nie w podróży, a już na urlopie, mogę nawet cały tydzień tak sie męczyć, nie wiem czy to zmiana wody czy wogóle jedzenie, ale to bardzo męczące i zamiast cieszyć się urlopem to czuję się ciężka i mam nabrzmiały brzuch, myślałam, że zwykłe suszone śliwki pomogą, w domu zwykle pomagają, ale niestety nie, też w końcu zdecydowałam się na farmaceutyki, ale np. po xennie mam mdłości straszne i jak zacznie mnie czyścić to cały dzień latam, mimo mało przyjemnej aplikacji wolę te czopki evaqu, działają skutecznie, ale łagodnie.

#9 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 14:40:48

Witam serdecznie,

Wspomniane tu czopki Eva/qu, które działają lagodnie i nie przeczyszczają są bardzo wygodnym sposobem na zaparcia w trakcie podróżowania. Działają po 15 minutach od aplikacji a to niewątpliwa przewaga nad innymi dostępnymi środkami i spora oszczędność czasu i nerwów w trakcie urlopu. Co bardzo istotne, czopki są całkowicie naturalne, zalecane również kobietom w ciąży.

pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

E-rzecznik Eva/qu

#10 ~Lolusia~

~Lolusia~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 12:41:13

Ja od siebie spokojnie mogę polecić Jeliton czyli czysty błonnik. Działa tylko mechanicznie. Trzeba przy tym pamiętać o wodzie. u mnie działa bardzo, bardzo szybko i skutecznie,

#11 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 21:29:19

Widziałam, że była o tym mowa, ale ja na podróż też polecam eva/qu. Korzystałam z nich kiedy byłam w Egipcie. Zero stresu, że coś mnie zaskoczy podczas wycieczki czy na plaży. Rano aplikacja, po 15 minutach ulga.

#12 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 21:22:08

Ja w zeszłym roku miałam taką sytuację, w Turcji. Wycieczka fakultatywna wykupiona, wyjazd z hotelu o 8 rano, a mnie jak wzięło tak koniec. Mąż poszedł do rezydentki poprosić o chwilę cierpliwości i poczekali, ale niestety mnie się nie udało nic zrobić. Starałam się, ale po prostu w obcych miejscach tak mam. Pojechałam z wielkim bolącym brzuchem. Na następne wakacje też muszę sobie coś przygotować na zaparcia, w tym roku jeszcze nigdzie niestety nie byłam. A może i stety bo problem by się powtórzył.

#13 ~misiek~

~misiek~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 10:50:00

trochę czasu potrzebują takie środki na działanie. wątpię, żeby nagle dopadło Cię w podróży :P poza tym, zawsze możesz zacząć działać na miejscu. co do najlepszych środków, również polecę Ci jeliton. chemii tam brak, tylko czysta babka jajowata, czyli sama natura. wypróbować nie zaszkodzi.

#14 ~zuzanna~

~zuzanna~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 22:21:22

Jak długo można brać ten Jeliton? czy organizm się nie przyzwyczai?Próbowałam już rożnych proszków aleźlesiępo nich czuję , chciałabym coś naturalnego

#15 ~taka jestem~

~taka jestem~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 21:55:46

To jest naturalny produkt więc szkody ci nie zrobi, nie mażadnych dodatków  - sproszkowana roślina, przeczytaj sobie ulotke

#16 ~janicka~

~janicka~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 16:21:08

Musze w takim razie i ja spróbowac, bo jednak przyznam sie szczerze ze sama mam problemy z jelitami a nie zawsze sama dieta mozna to wszystko uregulować.

#17 drex201

drex201

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 09 grudzień 2013 - 19:58:41

Jako jeden z milionów pewnie mam ten sam problem. Leczenie samodzielne nie skutkowało. Lekarz rodzinny nie dał rady. Pomógł dietetyk - zmiana diety i złych nawyków żywieniowych więc warto bez brania kolejnych środków zbadać ten kierunek. 

#18 ~rofka~

~rofka~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 14:45:59

Ja ratuję się często błonnikiem. Mam go ze sobą gdzieś zawsze. a ostatnio narobiłam sobie batoników z błonnikiem jeliton :) pychaa

#19 ~albinka~

~albinka~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 15:16:44

Mnie równiez bardzo pomógł ten suplement i przyznam szczerze ze własnie nic tak pozytywnie nie wplynęło na moje jelita jak wspomniany juz tu Jeliton.

#20 barteek

barteek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 16:58:19

Zmiana diety powinna Ci pomóc.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zaparcia, zaparcia w podróży, problemy z trawieniem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych