Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

zakupy on line

zakupy

74 odpowiedzi w tym temacie

#41 lena38z

lena38z

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 13:16:45

Ja również nie cierpię tego całego harmidru jaki panuje w tych galeriach, w których w dodatku i tak niema nic ciekawego. Zdecydowanie popieram zakupy w sieci, mozna jak to się mówi upolować prawdziwe perełki w dodatku za nieduże pieniądze. Marka Manzana pl jest tego dosłownym przykładem ich rewelacyjne torebki i ubrania są wspaniałej jakości i dokładnie nie kosztują wiele, nic dodać, nic ująć.

#42 mariusz86

mariusz86

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 203 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 10:22:52

Lubię zakupy, ale jakoś zawsze się staram korzystać z promocji ;) Ostatnio dowiedziałem się o ciekawej aplikacji, którą można ściągnąć za darmo i działa zarówno na Androida jak i Windows Phone. NaSpółę pozwala szukać ludzi, z którymi można podzielić koszty za zakupy "na pół". Świetne rozwiązanie, pozwala sprytnie kupować to, co się lubi :D

#43 Karolineczka

Karolineczka

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 wrzesień 2016 - 20:38:21

Ja wolę wejść i przymierzyć coś osobiście :)

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 08:25:32

Tego nie znam.

#45 ~Patrycja51~

~Patrycja51~
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 15:10:30

Ja jednak wolę kupować sama i wybierać sklep, który mi odpowiada, a do takich zaliczam emanzana pl. Wspaniała polska marka, której oferta skierowana jest zarówno do kobiet dojrzałych jak i nastolatek, a ubrania są wspaniałe i niepowtarzalne co tylko dodaje smaczku w robieniu takich zakupów. Niema nic gorszego dla kobiety jak spotkać drugą ubraną w takie same ciuszki.

#46 kantarek

kantarek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 15:30:38

Czasem kupuję ubrania na Allegro, ale wolę jednak kupować w normalnym sklepie.

#47 WeronikaK

WeronikaK

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 25 listopad 2016 - 09:10:35

mam tak samo ;)

A dzisiaj w "Black friday" polujecie na jakieś promocje?

#48 ~nastka~

~nastka~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 23:38:52

jak ktos planuje zakup materaca to polecam zakup nie w sklepie tradycyjnym, tylko przez internet. Na stronie senny maja duzy wybór, fajne materace i co najważniejsze bardzo niskie ceny.

#49 ~monika9~

~monika9~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 20:30:17

Zdecydowanie kupuję w sieci. Lubię takie zakupy bo oszczedzam wtedy czas i pieniądze. Ja na tym portalu nie kupuję, ale lubię kupować na avans.pl, to też taki internetowy sklep tyle że z tylko nowymi rzeczami.Zawsze znajdę tam coś ciekawego.

#50 MagdaSasqa

MagdaSasqa

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 luty 2017 - 23:32:15

Może nie do końca męski ten sklep, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz coś dla siebie. Na pewno znajdziesz inspirację na prezent dla mamy, babci, cioci, dziewczyny, kochanki i żony :-) Duży wybór tanich torebek dobrej jakości.

#51 Ombre_Clothing

Ombre_Clothing

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 09:04:26

A jakieś męskie sklepy online mozecie polecić?

Jak męskie to my się z całą pewnością polecamy. Bo ubrania pierwsza klasa, za fajne pieniądze, a i asortyment jest tak duży, że można obkupić i męża i nastolatka.

Na pewno warto to ocenić i sprawdzić samemu, ale jakbyście drogie Panie miały pytania to piszcie śmiało, we wszystkim doradzimy :)

→  www.j.mp/Ombre__PL

:)  :)

#52 Kalinkaa

Kalinkaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 15:53:18

Tak, nawet bardzo często. Jednym z właśnie takich moich ulubionych sklepów jest MG shohlari, w którym nie ma ogromu rzeczy, co mnie bardzo cieszy, bo wszystko przejrzę i się nie znudzę, do tego wyłapuję nowości,a rzeczy są w takim stylu,że 3/4 mi się podoba za każdym razem kiedy wejdę  - i oczywiście zawsze coś zamówię.  :wub:  Do tego te ubrania są szyte w Polsce, więc jak jest napisane,że coś jest wełniane, to takie będzie, no i widać,że towarzyszy im staranność o detale. Ja bardzo lubię formę zamawiania rzeczy przez internet. Nie muszę się nachodzić, naszukać, wszystko widzę jak już wygląda po założeniu, a wymierzenie się zajmuje 5 minut, do tego wiadomo,że rzeczy można zwracać. 

#53 JureSchalat

JureSchalat

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 15:35:10

Podpowiedzcie dobre i pewne online sklepy odzieży

#54 jadziana102

jadziana102

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 12:26:10

Jeżeli znam rozmiarówkę danej firmy to zamawiam przez internet. Głównie właśnie wszystkie zakupy robię online. Nawet papierniczy księgarnie znalazłam internetową Sofia czy jakoś tak. 

#55 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 20:00:40

U nas też możecie zrobić odzieżowe zakupy online :) Mamy zbiór wielu promocji i przecen z różnych sklepów, więc często można ustrzelić prawdziwe perełki. Ania z mZakupy,com

#56 ~Bimbol~

~Bimbol~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2017 - 14:52:13

A kto nie robi teraz zakupów w sieci? ;) To proste i bezpieczne, jeśli o to bezpieczeństwo się dba – wystarczy poczytać jak to robić na klikaj bezpiecznie pl. Sam się stosuję do tych rad, mam dobry antywirus i jeszcze nie straciłem żadnych pieniędzy.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 21:38:28

Na poczatku grudnia 2017 kupiłam w necie parę rzeczy i do dziś po nastu interwencjach ich nie otrzymałam. Kupiłam w sklepie reklamującym się w necie. Porażka

#58 dejvson

dejvson

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 20:39:15

Ja to wolę przymierzyć na żywo, ale moja kobieta non stop jakieś ciuchy czy torebki zamawia tylko ona na aliexpress bo tak podobno się bardziej opłaca

#59 darekk321

darekk321

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 luty 2018 - 09:50:03

Tak, nie trzeba stać w kolejkach do przymierzani i można znaleźć naprawdę ciekawe oferty. Minusem jest to, że nie można dotknąć materiału ;/ Ale zazwyczaj jest przecież możliwość odesłania, jeżeli nie będzie nam dana rzecz pasowała.

#60 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 10:06:09

Mam podobnie, bo też nie lubię tych dzikich tłumów w galeriach handlowych i ubrania coraz częściej kupuję online. Teraz zamówiłam sobie spódnicę w sklepie iliada i juz nie mogę doczekać się wiosny, aż ją założę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zakupy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych