Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

zakupy on line

zakupy

74 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~dusiowa~

~dusiowa~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 16:18:51

Ja też kupiłam swoje adidasy w sizeerze, w salonie stacjonarnym :), udało mi się upolować kolor który w sieci już jest niedostępny - vivid mint :)

#22 ~konsola~

~konsola~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 21:08:38

Ja lubię zakupy przez internet, sporo rzeczy kupuję online, ostatnio kupiłem sobie z sizeerze buty adidas superstar color, widzieliście, co o nich sądzicie?

bardzo fajne, słyszałam, ze powstały we współpracy z Pharellem Williamsem ;) zachorowałam na niebieskie, zamówię sobie po wypłacie :)

#23 zegarek - d

zegarek - d

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 51 postów

Napisano 18 maj 2015 - 17:48:48

Rzeczywiście korzystnie kupować w sieciówkach. Duża oszczędność czasu, liczne promocje i dobrej jakości produkty są zawsze warte uwagi.

#24 Luna32

Luna32

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 maj 2015 - 19:21:25

robicie zakupy odzieżowe w sklepach internetowych?

Ja często zamawiam przez internet. Najczęściej bluzy i buty, a to z 3 powodów. Po pierwsze można kupić taniej, po drugie jest większy wybór rozmiarów i produktów niż w zwykłym sklepie, a po trzecie można zaoszczędzić sporo czasu. Zamiast biegać po mieście wolę pić herbatkę i przegladać oferty produktów w internecie.

#25 ~iga~

~iga~
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 22:47:54

Przez net zdecydownaie wygodniej i szybciej ;) jak ktoś nie ma czasu , dobrze że teraz można wszytsko zwrócić bez podania przyczyny i wiele sklepów wydłuza czas na zwrot.

Chwilowo jestem mianiaczką naszych rodzimych ubran, nie wiem czy mieliście okazję, ale jakościowo to jest o wiele lepsze niż sieciówkowe , np mój ulubiony sklep Bialcon i Rabarbar- jakość pierwsza klasa, nie do zdarcia, naprawdę

#26 ~halszka~

~halszka~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 23:28:33

w quiosque  też można kupić bardzo łądne polskie- u nas produkowane ubrania w bardzo dobrych cenach

często jest info że produkt polski

#27 ~puffmonster~

~puffmonster~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 22:39:53

Hej! 

Jeśli szukacie pomysłów na wyjątkową biżuterie to polecam puffmonster.com, 
znajdziecie sporo ciekawych rzeczy, pełen indywidualizm, 
skupiamy blogerów z całej Polski,można nabyć kontakt z wieloma, zajmującymi się handmade, więc wszystko wedle Waszych życzeń i zachcianek! :)

#28 gracia

gracia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 18:41:44

Elektroniczne rzeczy nie raz kupiłam, bo są tańsze. Ale ubrania nigdy. To trzeba zmierzyć, zobaczyć na sobie

#29 temila

temila

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 13:52:49

Uważajcie. Zwłaszcza na ubrania. Opisy nie zawsze są zgodne z rzeczywistością.

#30 Gajak

Gajak

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 październik 2015 - 00:08:13

kupuję online większe rzeczy tzn. agd, jakiś sprzęt do domu, jest większy wybór i można coś taniej ustrzelić. Codzienne zakupy, jedzenie, kosmetyki w marketach i drogeriach.
Jednak zakupy on line dla mnie to wielka przyjemność i oczywiście ogromna wygoda zresztą chyba jak dla większości z nas. Wśród moich znajomych chyba wszyscy robią zakupy w taki własnie sposób początkowo przeszkadzały nam koszty przesyłki teraz jednka są one coraz tańsze to po pierwsze a po drugie i tak są raczej mniejsze niz koszty przejazdu do sklepu na zakupy szczególnie kiedy mieszka się daleko od miasta  

#31 ~edeme568~

~edeme568~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2015 - 12:10:41

A zamawiała któraś z Was z Nunu? :) Bo znalazłam świetną sukienkę na Sylwestra, tylko nie wiem jak z jakością. ;/

#32 ~dorka004~

~dorka004~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 18:18:16

ja zamawiałam właśnie szpileczki na wesele przyjaciółki - cudne są!!! i  naprawdę wygodne. :) ale przed Sylwestrem to pochodź w nich po domu. :)

#33 ~fori53~

~fori53~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 16:22:22

ja zamawiałam z Nunu buty na DZIŚ :D dam znać czy wygodne :)

#34 ~daria4~

~daria4~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 15:58:41

@fori53 - i jak, wygodne te buty? bo się czaję na jeden model. ;p

#35 ~fori53~

~fori53~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 23:04:40

@fori53 - i jak, wygodne te buty? bo się czaję na jeden model. ;p

jej, SUPER wygodne! :) ale przyznam, że przed Sylwestrem troche w nich po domu jednak połaziłam. ;p

#36 lena38z

lena38z

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 28 luty 2016 - 09:13:13

Sporo zakupów robię przez internet jakiś czas temu znalazłam fajny sklep Sneakr .pl, w którym często robię zakupy  mają ubrania i buty dobrych marek np. Nike. Nie lubię chodzić po galeriach, czekać w kolejce do przymierzalni, a najgorsze są wyprzedaże to jest po prostu istny horror, jak przymierzyć takie ubranie, które przed chwilą leżało sobie na podłodze zamiast wisieć na wieszaku.

#37 julia92

julia92

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 14:50:56

Witam, sklepy internetowe są super, można przeglądać wiele sklepów z różnymi towarami z kanapy. Dobra opcja dla zapracowanych.  :)  :)

#38 egoistka

egoistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 08:37:58

Czasem robię, choć bardzo rzadko, może przez wzgląd na to, że mimo wszystko wole najpierw przymierzyć ubranie zanim je kupię :)

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2016 - 15:33:18

X

#40 temila

temila

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 12:47:05

Przy zamawianiu butów trzeba zwrócić uwagę na rozmiary, czasem różnice w długości wkładki w obrębie tego samego rozmiaru są nawet ponad 1 cm.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zakupy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych