Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zakłady Mięsne Viola - co tam się dzieje 2 ?

viola laniano zakłady mięsne

631 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~zachodniopomorskie~

~zachodniopomorskie~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 22:06:49

Tyle tych zakładów mięsnych w okolicy no to jeden musi odpaść.bywa

a wraz z nim setki ludzi. :(

#62 ~abcd~

~abcd~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 22:07:46

najgorsze jest ,że pewnie firma zbankrutuje , a ja mam dzieci na utrzymaniu i mąż także pracuje we violi.Na pracę w innej firmie nie ma szans.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 22:08:17

duda .sagiet . garmarzerka nowa wies

#64 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 22:45:56

Takie praktyki są naganne i należy to piętnować, ale zastanawia mnie deb***izm samych pracowników. Podcinacie sami gałąź, na której siedzicie :) Jakby (oby nie) zakład miał problemy finansowe i byłaby likwidacja, okolicę czeka "pracowa" katastrofa.
To w Waszym między innymi interesie jest to, by ta sprawa STAŁA SIĘ BODŹCEM DO ZMIAN I UKRÓCENIA TYCH PRAKTYK!
Patrząc na to z boku mam nadzieję, że ten program sprawi, że w zakładzie nastąpią fundamentalne zmiany i nastąpią działania, by przywrócić dobre imię tej firmy. Dna dotknęła dzisiaj, oby teraz było lepiej.

Najgorsze jest to, że akurat tę firmę udało się przyłapać na gorącym uczynku, a ile jest jeszcze takich, co dalej tak robi i kierownictwo nie widzi problemu? Pamiętam sławny Constar i prężne Morliny z Ostródy, które myły swoje salami :) Jak widać np. w przypadku Morlin wykrycie takiego czegoś przyczyniło się do zmian na lepsze. Naszego regionu nie stać na rzeszę kolejnych bezrobotnych.

#65 ~sam~

~sam~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 23:16:12

ciekawi mnie jedno-dlaczego ten ktoś nie ma odwagi pokazac twarzy? dlaczego dopiero teraz naglośnil sprawę? wczesniej jak mniemam przed zwolnieniem robil to samo co pokazał??? nie przeszkadzało jemu bo co? bo miał regularną marna ale pensję?
pracowałam tam i mnie rowniez źle potraktowano ktos taki jak "pseudo zbawca" oskarżył mnie o coś i co miałam iść do mediów bo duma?
Wstyd mi za takich co bruzdżą cudzym kosztem i boją sie ujawnić pokazac twarz:(
to nie firma zepsuła wszystko a ludzie, ktorzy nie moga pogodzic sie z tym że nie nadają się do niczego. nie chce ani bronić ani oskarżać ale czuje NIESMAK do takich jak ten ktos pokrzywdzony....

To uważasz że dla pracy można zrobić wszystko!
taki zawód np. "złodziej" może kraść!
ZAKŁAD TRUŁ LUDZI I ZE SWOJEGO DOŚWIADCZENIA POWIEM ŻE INNE PEWNIE ROBIĄ TO SAMO, ale to nie znaczy, że trzeba im na to pozwalać.

Powinni cię napaść i spuścić w........l a ja powiem że wszystko OK bo to nie ja dostałem.

Zastanówcie się co piszecie, a nie myślcie tylko o swojej du.ie. Takie sprawy trzeba nagłaśniać

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 23:53:13

Też tam pracowałam. Współczuję wszystkim zwykłym pracownikom bo to nie ich wina. Moim i nie tylko moim zdaniem "pseudo zbawca" przyszedł tylko dbac o swój interes i mydlić oczy wszystkim do okoła. Ludzie mówili głośno że źle się dzieje. A co do faceta bez twarzy to nie on robił (a być może i on sam) to co było pokazane na filmie tylko odpowiedzialne i świadome osoby z kierownictwa. Ilu ludzi w ostatnim czasie zatrudniano, a po krótkim czasie zwalniano albo sami się zwalniali? Jak się zatrudnia ludzi na stanowiska bez doświadczenia i wiedzy o tym jak się pracuje w zakładzie mięsnym co się potem dziwić.

Jak można na pierwszym spotkaniu z nowym klientem sugerować nie wiedząc kto to taki, że nie będzie problemu ze zwrotami i firma będzie "elastyczna"? Kto dopuścił do wejścia obcego człowieka faceta z telewizji na zakład? Jak fukncjonuje ochrona i sławny dyrektor ochrony? To amatorszczyzna w najgorszym wydaniu.

Nie można powierzać zarządzania tak dużą firmą ludziom którzy najwidoczniej się na tym nie znają i mają wątpliwą historię swoich dokonań. A przykładów takich jest w tej firmie ostatnio sporo. Za co daje im się wysokie pensje, nowe samochody, laptopy ...? Jest wielu doświadczonych ludzi którym firma pozwoliła odejść i tych co przyszliby za mniejsze pieniądze - znających się na pracy.
Zgadzam się z kimś kto wcześniej to już napisał, że za poprzednika taka sytuacja nie miała by miejsca (za Mariana nie byłoby to do pomyślenia).

To cios zadany nam wszystkim - obecnym i byłym pracownikom. Niektórzy ludzie poświecili wiele lat z życia by pomagać budować tę firmę. Ludzie ci ciężko pracowali, nie narzekali i nie zbijali kokosów wbrew powszechnej opinii. Naprawdę żal bezsilnie patrzeć na to jak można tak żle prowadzić firmę ponad pół roku i jeszcze doprowadzić do czegoś takiego.
Teraz jak zwykle będą obwiniani wszyscy tylko nie główni "aktorzy" tego widowiska.

To osoby "funkcyjne" (nie chodzi o zwykłych pracowników), które w kompromitujących sytuacjach pokazano powinny szybko same odejść dla dobra firmy. I to nie jest żadna złośliwość, tak w innych firmach przy okazji podobnych wydarzeń się postepuje.

Życzę jak najlepiej firmie i jej pracownikom, mam nadzieję, że przetrwa ten kryzys.

#67 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 09:04:30

Poprzednie forum zostało usunięte na naszą prośbę ponieważ pisano na nim w większości obraźliwe kłamstwa. Ujawniono też do publicznej wiadomości tajmenicę firmy, które mogłby narazić na szkodę nasz wizerunek Jeśli któryś z gości ma coś do powiedzenie to czekam codziennie w moim biurze od 7 do 15. Jeśli nadal będziecie pisać takie same brednie to też zamkniemy wam usta.

Ciekawe co teraz ma Pan do powiedzenia odnośnie reportażu Uwaga w TVN? ŻAŁOSNE, gratulacje !!

#68 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 09:10:45

ciekawi mnie jedno-dlaczego ten ktoś nie ma odwagi pokazac twarzy? dlaczego dopiero teraz naglośnil sprawę? wczesniej jak mniemam przed zwolnieniem robil to samo co pokazał??? nie przeszkadzało jemu bo co? bo miał regularną marna ale pensję?
pracowałam tam i mnie rowniez źle potraktowano ktos taki jak "pseudo zbawca" oskarżył mnie o coś i co miałam iść do mediów bo duma?
to nie firma zepsuła wszystko a ludzie, ktorzy nie moga pogodzic sie z tym że nie nadają się do niczego. nie chce ani bronić ani oskarżać ale czuje NIESMAK do takich jak ten ktos pokrzywdzony....

A dlaczego mial pokazac twarz? jakie to ma znaczenie.Sa nagrania,dowody na tym warto sie skupic.
Wiecej powagi proponuje!

#69 ~grzyb~

~grzyb~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 09:13:02

wiola skończona teraz sami beda musieli to wszystko zjesć.!!juz tego nikt nie ruszy.!!TVN znowu sie spisał.!!takich cwaniakow to pozamykac na wieki

Co z tego...
Wyroki jak beda to w zawieszeniu,czesc bedzie uniewinniona,sprawa bedzie sie ciagneła..
tak jak Constar
Smutne...

#70 ~Rob~

~Rob~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 09:21:19

czyli dla czesci ludzi tutaj My klienci jemy g****o ale wy macie prace. Prezes podjechal wypasionym Audi na spotkanie z dziennikarzami i jak zaklad p[adnie dalej bedzoe jezdzil a Wy rowerem. Wiedzieliscie ze sa takie praktyki w firmie? Mogliscie reagowac. Mieliscie przyklad Constaru.
Jak pokazali ile jednostek wojskowych zaopatrywala Viola a dzisiaj jeszcze w tvn24 ze byl eksport za granice to ojojoj grubo bedzie. za granice oprocz koniny zamiast wolowiny jeszcze zepsute mieso wysylamy. No pieknie

#71 ~Goya~

~Goya~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 09:24:55

Jak można na pierwszym spotkaniu z nowym klientem sugerować nie wiedząc kto to taki, że nie będzie problemu ze zwrotami i firma będzie "elastyczna"? Kto dopuścił do wejścia obcego człowieka faceta z telewizji na zakład? Jak fukncjonuje ochrona i sławny dyrektor ochrony? To amatorszczyzna w najgorszym wydaniu.

Nie można powierzać zarządzania tak dużą firmą ludziom którzy najwidoczniej się na tym nie znają i mają wątpliwą historię swoich dokonań.

Co za szumowina pisze takie rzeczy? Widzisz tam amatorszczyznę bo profesjonalny zakład to taki, który tego typu przekręty potrafi ukryć? Mam gdzieś to, że ktoś straci pracę jeśli przykłada się do narażenia zdrowia tych, którzy jedzą to świństwo, które wychodzi z tego zakładu. Tak nie można, koniec, kropka. Nie powinno być dyskusji, że zawinił ktoś, że wyszło to na jaw.

#72 ~megawolf~

~megawolf~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 09:45:58

od tego umarł moj brat, jad kiełbasiany w ich wyrobach, ale umorzyli bo lekarz wziął grubo w łapę.Także zarząd do odstrzału.7,62mm.

#73 ~den~

~den~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 09:47:40

życzę szybkiego bankructwa za takie praktyki!!!!!!!!!!

#74 ~hrabiadiogenes~

~hrabiadiogenes~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 10:10:28

Zdajecie sobie sprawę że wasze wpisy można sprawdzić po numerze IP? Za obelgi są odpowiednie paragrafy

Zdajemy sobie sprawę, że pleciesz bzdury, a spec z ciebie w tej materii jak z koziej doopy trąba...

#75 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 10:26:20

Poprzednie forum zostało usunięte na naszą prośbę ponieważ pisano na nim w większości obraźliwe kłamstwa. Ujawniono też do publicznej wiadomości tajmenicę firmy, które mogłby narazić na szkodę nasz wizerunek Jeśli któryś z gości ma coś do powiedzenie to czekam codziennie w moim biurze od 7 do 15. Jeśli nadal będziecie pisać takie same brednie to też zamkniemy wam usta.

Najlepiej proszę wszystkim zamknąć usta, ustawić pod ścianą, i kazać kupować wasze produkty:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/uwaga-tvn-ujawnia-afere-miesna-odswiezano-sliskie-,1,5439179,wiadomosc.html

#76 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 10:37:05

BARDZO PROSIMY O OBEJRZENIE PROGRAMU UWAGA TVN z 7 MARCA 2013 roku PRAWDA WYSZŁA NA WIERZCH

#77 ~mada~

~mada~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 10:52:45

zdaje się że wyszło szydło z worka, obraźliwe kłamstwa co ??? wasz wizerunek po materiale "uwagi" to szambo

#78 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 11:02:34

obejrzyjcie sobie filmik na stroni uwagi tvn. Wsrtyd dla was tacy pracownicy jak małek i piotrowski jak gryziecie rękę która was karmi. a ten podpakowany kapuś w kapturze co to wyglada jak trener kolejny z ekipy nie do ruszenia

nienormalny jesteś ??? wszystkich was do więzienia za współudział w truciu ludzi, a tym co wsypali takie miernoty jak wy, nagrody dać !

#79 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 12:10:02

|No to prawda wyszła na jaw. Teraz zjedz.g.. spod siebie.

#80 ~Ściana Wschodnia~

~Ściana Wschodnia~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 14:29:11

Więc ja klient mam WAM dupki żołędne współczuć, że teraz zakład padnie. A ja mogłem tylko zabić swoje dzieci waszą wędliną. Wychodzi z WAS prawdziwy polak Katolik w wersji Kalego. Kali ukraść krowę dobrze, Kalemu ukraść krowę to Sodoma i Gomora. Mieliście bliźniego w du*** to teraz bliźni ma tam was. W CV piszcie ...posiadam wiedzę na temat recyclingu żywności ...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: viola, laniano, zakłady mięsne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych