Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zakłady Mięsne Viola - co tam się dzieje 2 ?

viola laniano zakłady mięsne

628 odpowiedzi w tym temacie

#381 ~viper~

~viper~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 21:03:37

obejrzałem i konsumpcji nie zmienie

#382 ~viper~

~viper~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 21:17:51

zawsze jest szereg bardzo głodnych konsumpcji nie mających nic do spożycia, nawet mając pod nosem, karmę zwierzęcą, nie sądzicie że to za wcześnie, o tym mówić?

#383 ~makarena~

~makarena~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 21:28:46

To forum jest głupie i nie ma nic wspólnego z wolnością słowa, tu się wylewa pomyje i żale których nie można powiedzieć otwarcie. Chodzież to jakiś wentyl złych emocji. Czyli Wy czyli pracownicy zacnej Violi wiecie kto wam się przysłużył w rozp.... zakładu pracy? przecież od stycznia czy nawet wcześniej wygrażaliście jeden drugiemu, wyobrażam was sobie..Szkoda słów. Przerabianie świństwa i staroci to jedno.....Chociaż nigdy ani teraz ani przedtem nie czułam zagrożenia z takich wędlin. Jakoś cały czas miałam świadomość że tak się robi i robiło.

#384 ~fantomas~

~fantomas~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 21:29:49

fantom to nie fantomas, fantomas to był gość nie używał palca do kierowania, miał spluwe Louis de Funès

#385 ~viper~

~viper~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 21:35:04

skoro jest głupie zgłoś to moderatora, i uzasadnij, może ujawni się twoje małe ja

#386 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 21:43:43

już nie wiem czy jestem viper czy może fantomas

#387 ~viper~

~viper~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 21:46:54

To forum jest głupie i nie ma nic wspólnego z wolnością słowa, tu się wylewa pomyje i żale których nie można powiedzieć otwarcie. Chodzież to jakiś wentyl złych emocji. Czyli Wy czyli pracownicy zacnej Violi wiecie kto wam się przysłużył w rozp.... zakładu pracy? przecież od stycznia czy nawet wcześniej wygrażaliście jeden drugiemu, wyobrażam was sobie..Szkoda słów. Przerabianie świństwa i staroci to jedno.....Chociaż nigdy ani teraz ani przedtem nie czułam zagrożenia z takich wędlin. Jakoś cały czas miałam świadomość że tak się robi i robiło.

pytanie, czym jest dla ciebie wolność słowa ????????????

#388 ~makarena~

~makarena~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 21:53:20

Pytanie co to jest wogóle wolność? Przecież nie można mówić co się chce i na kogo się chcę ale mniejsza o to. Właściwie co to ma za znaczenie i z kim ja dyskutuję....

#389 ~fantomas~

~fantomas~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 21:54:44

już wiem czym jest jest dla ciebie wolność słowa, zajrzeć na chwilę do netu i pomyśleć o czymś innym co w rodzinie cię spotyka na co dzień, nie każdy może być wolnym, ale każdy jest niewolnikiem

#390 ~aaaaaaaaaaa~

~aaaaaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 22:00:26

już wiem czym jest jest dla ciebie wolność słowa, zajrzeć na chwilę do netu i pomyśleć o czymś innym co w rodzinie cię spotyka na co dzień, nie każdy może być wolnym, ale każdy jest niewolnikiem

Rewelacja... to jest to

#391 ~fantom~

~fantom~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 22:04:12

Ja lubie nick fantom i fantomas.Fantom to cos co co ma wygladac jak prawdziwe (np.realistyczne manekiny do testow w samochodach lub medycynie) lub mozna miec czucie fantomowe(brak konczyny).
Fantomas to juz jakis rodzaj przestepcy.
Fantômas jest kolejnym oryginalnym tworem Mike Pattona. Nazwa zespołu pochodzi od tytułowego bohatera serii francuskich nowel wydawanych przed I Wojną Światową, napisanych przez Pierre Souvestre'a i Marcel Allain'a od 1911 do 1928 roku. W książkach Fantômas jest notorycznym złoczyńcą bez skrupułów, panem terroru, geniuszem zła. Jego postać owiana jest tajemnicą. Prowadzi nieustanną walkę przeciwko burżuazji. Początek pierwszej książki rozpoczyna dialog:
Czy TVN napisalo dialog i scenariusz tego co moglismy uslyszec i zobaczyc?Czy tvn manipuluje czy tylko rejestruje stan faktyczny?To nie jest ani mistyfikacja,ani wyrezyserowane,zeby twierdzic ,ze mielismy zobaczyc to co chciala stacja tvn.Czy TVN namowilo sklepy do zwrotow?Czy tvn namowilo magazynierow do przyjmowania zwrotow?Czy tvn namowilo do przetrzymywania zamrozonych produktow po terminie?Czy tvn namowilo,zeby pracownik firmy Viola byl donosicielem?Czy tvn namowilo pracownikow do wyrazania niepochlebnych opinii o firmie na tym forum juz ponad rok temu?

"Fantômas."
"Co pan powiedział?"
"Powiedziałem: Fantômas."
"I co to znaczy?"
"Nic... i wszystko."
"Ale co to jest?"
"Nikt... a teraz... tak to jest ktoś!"
"I co ten ktoś robi?"
"Sieje terror!"

#392 ~fanomas~

~fanomas~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 22:12:41

tak jak mówisz fantomas sieje teror w filmie z seri sf

#393 ~viper~

~viper~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 22:16:17

mało tego buduje swoje chore państwo które pozostaje pokonane przez malego francuja

#394 ~viper~

~viper~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 22:25:32

pytanie do ciebie fantom, jak długo byłeś bierny w swoim życiu?

#395 ~viper~

~viper~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 22:29:40

pytanie do ciebie fantom, jak długo byłeś bierny w swoim życiu?

pewnie jak fantom, którego wymieniłeś słowa znaczenie

#396 ~viper~

~viper~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 23:11:55

Ja lubie nick fantom i fantomas.Fantom to cos co co ma wygladac jak prawdziwe (np.realistyczne manekiny do testow w samochodach lub medycynie) lub mozna miec czucie fantomowe(brak konczyny).
Fantomas to juz jakis rodzaj przestepcy.
Fantômas jest kolejnym oryginalnym tworem Mike Pattona. Nazwa zespołu pochodzi od tytułowego bohatera serii francuskich nowel wydawanych przed I Wojną Światową, napisanych przez Pierre Souvestre'a i Marcel Allain'a od 1911 do 1928 roku. W książkach Fantômas jest notorycznym złoczyńcą bez skrupułów, panem terroru, geniuszem zła. Jego postać owiana jest tajemnicą. Prowadzi nieustanną walkę przeciwko burżuazji. Początek pierwszej książki rozpoczyna dialog:
Czy TVN napisalo dialog i scenariusz tego co moglismy uslyszec i zobaczyc?Czy tvn manipuluje czy tylko rejestruje stan faktyczny?To nie jest ani mistyfikacja,ani wyrezyserowane,zeby twierdzic ,ze mielismy zobaczyc to co chciala stacja tvn.Czy TVN namowilo sklepy do zwrotow?Czy tvn namowilo magazynierow do przyjmowania zwrotow?Czy tvn namowilo do przetrzymywania zamrozonych produktow po terminie?Czy tvn namowilo,zeby pracownik firmy Viola byl donosicielem?Czy tvn namowilo pracownikow do wyrazania niepochlebnych opinii o firmie na tym forum juz ponad rok temu?

"Fantômas."
"Co pan powiedział?"
"Powiedziałem: Fantômas."
"I co to znaczy?"
"Nic... i wszystko."
"Ale co to jest?"
"Nikt... a teraz... tak to jest ktoś!"
"I co ten ktoś robi?"
"Sieje terror!"

do fantoma, przeglądałem inne fora zakładów, wiem jak wygląda rynek pracy, kupa jest wszędzie, tylko w filmie s.f FANTOMAS jest inaczej

#397 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 01:08:03

Do pracowników i tych co usprawiedliwiają firmę. "Gówno" też można ugotować i wybić wszystkie bakterie a potem posmarowac chleb i zjeść, a wtedy też powiecie że można to jeść bo jest zdrowe i wszyscy tak robią ? Nic nie usprawiedliwia tej firmy. Ja tam swoje widziałam w telewizji i bez powodu weterynaria nie wstrzymała produkcji i zakazała obrotu 44 produktami. Prokuratura też bez powodu nie toczy postepowania.

#398 ~Żaba~

~Żaba~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 09:52:54

trzeba zająć się uczciwą pracą a nie złodziejstwem Marcinku

#399 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 11:22:38

no niestety jeżdzę sporo po terenie nie kupisz nić z logo firmy VIOLA

#400 ~manek~

~manek~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 13:17:25

no niestety jeżdzę sporo po terenie nie kupisz nić z logo firmy VIOLA

masz racje ja tez jezdze troche po terenie tylko bary i kiełbasa niewiadomoge pochodzenia z bulka

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: viola, laniano, zakłady mięsne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych