Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zaginął!

Zaginął! Yorkshire Terrier nagroda pomoc Opoki 11 czerwca

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 08:30:22

ZAGINĄŁ

11 czerwca ok. godz. 17 w Opokach zaginął piesek rasy Yorkshire Terrier. Prawdopodobnie ktoś zabrał go do samochodu. Piesek był bez obroży. Dzieci za nim tęsknią.  Jeżeli ktoś go widział proszę o kontakt pod tel. 608-430-720. Za pomoc w odnalezieniu psa czeka nagroda.   

#2 Hapsylle

Hapsylle

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 09:12:40

Małe szanse na znalezienie-jeżeli ktoś go zabrał celowo,ale jeśli ktoś myślał,że bezpański to pewnie się znajdzie-proszę być dobrej myśli-wiem jakie to uczucie zgubić zwierzątko :(

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 09:15:22

Małe szanse na znalezienie-jeżeli ktoś go zabrał celowo,ale jeśli ktoś myślał,że bezpański to pewnie się znajdzie-proszę być dobrej myśli-wiem jakie to uczucie zgubić zwierzątko :(

Komuś się spodobał,po prostu zabrał..

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 18:31:23

Kij mu w plecy :D

Tobie dwa !!!! Jak nie masy nic madrego do napisania to siedz cicho !!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 18:35:04

ZAGINĄŁ

11 czerwca ok. godz. 17 w Opokach zaginął piesek rasy Yorkshire Terrier. Prawdopodobnie ktoś zabrał go do samochodu. Piesek był bez obroży. Dzieci za nim tęsknią.  Jeżeli ktoś go widział proszę o kontakt pod tel. 608-430-720. Za pomoc w odnalezieniu psa czeka nagroda.   

żeby cię tylko nie naciągnęli np. na doładowanie telefonu.

#6 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 20:10:58

Bez obaw, to nie jest żadna forma oszustwa. Po prostu chcielibyśmy odzyskać psa, który jest częścią naszej rodziny i za którym tęsknią nasze córeczki. Bardzo proszę o pomoc...

#7 ~rodzinka~

~rodzinka~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 20:52:21

Bez obaw, to nie jest żadna forma oszustwa. Po prostu chcielibyśmy odzyskać psa, który jest częścią naszej rodziny i za którym tęsknią nasze córeczki. Bardzo proszę o pomoc...

Serdecznie współczuję,piesek to jak członek rodziny,wiemy coś o tym..

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 21:20:53

Taki mały piesek  jest widziany w Aleksandrowie w okolicach ulicy Szczygłowskiego i Sikorskiego,kuleje ma chyba chorą łapkę

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2014 - 11:16:54

roman - weź ** ***

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2014 - 11:19:02

a i jeszcze jedno roman, jak już coś piszesz to używaj słownika ortograficznego

#11 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2014 - 15:50:59

a i jeszcze jedno roman, jak już coś piszesz to używaj słownika ortograficznego

Cały czas szukamy naszego pupila. Prosimy o pomoc.

#12 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 11:22:08

Współczuję! ale powiedzmy sobie szczerze to nie był zwykły kundel i takiego psa trzeba przypilnować a nie puścić luzem po całej wsi. trzeba po prostu myśleć

#13 ~roman~

~roman~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 14:26:28

Współczuję! ale powiedzmy sobie szczerze to nie był zwykły kundel i takiego psa trzeba przypilnować a nie puścić luzem po całej wsi. trzeba po prostu myśleć

podobno jest nagroda za pomoc przy odnalezieniu?

#14 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 22:21:07

Jak można zgubić psa?Może zwyczajnie powinna Pani się nim zająć?A nie liczyć na dzieci?Jeżeli kupuję zwierzę bez względu na to ile jest warte,bo podejrzewam,że gdyby był  to zwykły kundelek,nie zrobiła by Pani takiego zamieszania?To się nim zajmujcie.Dziś w modzie jest mieć psy rasowe bez względu na wszystko, a potem na słupach pełno ogłoszeń,że pies mi zaginął.Sam nie zaginął.A skoro Pani podejrzewa,że psa,ktoś ukradł,czego też Pani pewna nie jest,to proszę się już nie kompromitować.Bo to świadczy tylko i wyłącznie o Pani.

#15 ~roman~

~roman~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 08:13:38

Jak można zgubić psa?Może zwyczajnie powinna Pani się nim zająć?A nie liczyć na dzieci?Jeżeli kupuję zwierzę bez względu na to ile jest warte,bo podejrzewam,że gdyby był  to zwykły kundelek,nie zrobiła by Pani takiego zamieszania?To się nim zajmujcie.Dziś w modzie jest mieć psy rasowe bez względu na wszystko, a potem na słupach pełno ogłoszeń,że pies mi zaginął.Sam nie zaginął.A skoro Pani podejrzewa,że psa,ktoś ukradł,czego też Pani pewna nie jest,to proszę się już nie kompromitować.Bo to świadczy tylko i wyłącznie o Pani.

Jednego kundla mniej we wsi.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 08:21:20

miał chipa ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 15:53:03

Jak można pisać nie używając znaku spacji? Może zwyczajnie powinna się Pani  tego nauczyć. Podobnie jak formułować zdania. W przeciwnym razie pozostanie Pani rozpuścić jęzor w miejscowym sklepie  bez przelewania tych zawiłych zwrotów na papier (tzn. ekran). Proszę mi uwierzyć - tak będzie lepiej. :)

#18 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 19:11:58

Jak można pisać nie używając znaku spacji? Może zwyczajnie powinna się Pani  tego nauczyć. Podobnie jak formułować zdania. W przeciwnym razie pozostanie Pani rozpuścić jęzor w miejscowym sklepie  bez przelewania tych zawiłych zwrotów na papier (tzn. ekran). Proszę mi uwierzyć - tak będzie lepiej. :)

Sprawdź, czy w którymś wpisie nie ma błędów ortograficznych ??????????????

#19 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 20:57:50

Ot ludzka myśl.Napiszę ZAGINĄŁ-ale w sumie to mi go porwali.A tak naprawdę to sama nie wiem.Ale jak mi się nie spodoba co ludzie piszą to ich po "cichu" skrytykuję , że pisać nie potrafią. Żałosne, chyba nawet bardziej , niż to ,że daję OGŁOSZENIE NA FORUM. :D

#20 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2014 - 08:32:45

Myślę, że Twoje opinie "wyjątkowo" nie przypadły jej do gustu.

Pozdrawiam. :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zaginął!, Yorkshire Terrier, nagroda, pomoc, Opoki, 11 czerwca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych