Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zaginął Na Imprezie w Orchowie

113 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 12:17:18

wiadomo cos o tym chlopaku?

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 14:36:11

Nie wiem jak stoi sprawa z Kamilem. Minęło bardzo wiele dni więc skłaniam się ku tej gorszej myśli.. Szperam trochę i doszukałem się że takie grupy co handlują organami to nawet prawdopodobnie są w okolicy. Tu mamy przykład Inowrocławianina. Wystawił 2 nerki i szpik z ceną kup teraz i wszystkie zakończył przed czasem. Czyżby sfinalizowane? Policja milczy bo to... nie skończę. Tak się dzieje!! Wystarczy wpisać sprzedam nerkę i NIBY CIĘŻKA SYTUACJA!!!! BZDURAAA! Módlmy się by to nie była gorzka prawda!   http://wiadomosci.ga...az_40_tys_.html

#63 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 17:39:56

I Sprawa ucichła.. nikt nic nie wie ..

#64 ~777~

~777~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 22:32:37

Sprawa ucichła bo zbyt dużo osób wie co się stało...nie ma żadnych porwań dla narządów...to są bzdury... Ci co wiedzą i zawinili siędzą cicho i robią wszystko żeby nic się nie wydało...

Moim zdaniem Kamil dostał za coś manto,ale sytuacja wymknęła się spod kontroli i przypadkiem zmarł.... teraz już jest po zawodach..czekamy na pogrzeb:(

#65 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 22:58:15

pewnie na wiosne gdzieś w zaspie go znajdą..

#66 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 09:57:48

Detektyw moze by pomógł. Trzeba robic wszystko juz!! Wspolczuje bardzo rodzinie i najblizszym jego, mam nadzieje,ze osoby które mialy związek z jego zaginięciem odpowiedzą za to!! Bo tak sobie sam nie znikl...

#67 ~<;(>~

~<;(>~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 13:08:41

żal chłopaka

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 13:54:33

na detektywa trzeba miec pieniadze a z tego co wiadomo rodzine nie stac na to ale niech moze ktos pomysli o zbiorce pieniedzy dla rodziny zeby mogli zainwestowac w detektywa?

o ile moze sprawa juz jest zakonczona a nikt nie poinformowal o tym ktos wyrzej napisal ze sam tak od siebie nie zniknol. moze i tak nie wiadomo jak bylo ludszie pisza i mowia roznie a jak jest prawda nikt raczej nie wie,,,,albo wie ale nie chce powiedziec. dlaczego sprawa iwony wieczorek zostala naglosniona? i sprawa dziewczyny ze zloto ryji bylo w mediach przez dzien lub dwa az do momentu odnalezienia? jeszcze ktos pisal czemu wlasnie nie jest naglosnione w mediach? moze by pomogl glupi email do telewizji ze zdjecie zaginionego i opisana histora! znajomi kamila napewno cos wiedza bo nie wierze ze nie tylu ludzi bylo przed ta ipreza i co nikt nic nie wie? ja nie wieze a wy? pozdrawiam

#69 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 16:08:47

Nie jest to nikomu potrzebne a zwłaszcza tym co mają najmniej do powiedzenia a wiele do ukrycia...

tak odpowiedziała jasnowidz Maja Danilewicz na swoim blogu w komentarzu na pytanie :co z Kamilem?

#70 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 18:33:39

Z tego co mi wiadomo chłopaka znaleziono przy Pakowskim jeziorze zmasakrowanego i bez narządów wewnętrznych. Dopiero po badaniu DNA okazało się ze to Kamil Pakulski. Masakra co się w tej polsce dzieje. I teraz jedź gdzieś na imprezę. Tylko współczuć jego rodzine, to dla nich wielka tragedia.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 00:46:24

Co z Kamilem? Ktoś cos wie????

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 09:21:23

Z tego co mi wiadomo chłopaka znaleziono przy Pakowskim jeziorze zmasakrowanego i bez narządów wewnętrznych. Dopiero po badaniu DNA okazało się ze to Kamil Pakulski. Masakra co się w tej polsce dzieje. I teraz jedź gdzieś na imprezę. Tylko współczuć jego rodzine, to dla nich wielka tragedia.

czy to wiarygodne czy opowiastki??

#73 ~mila~

~mila~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 15:50:02

a tak na marginesie... była kiedys taka sprawa z Filipem Dymkowskim, na forum proszono o modlitwę za niego... informowano o wszystkim wiedząc jak ludzie się zaangazowali w poszukiwania. mało tego.. przepraszano, że nie mogli udzielić informacji, dziękowali za poszukiwania które niestety nie przyniosły rezultatu, za komentarze neg jak i pozytywne..

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 02:27:41

A jest jeszcze szansa, takie mrozy ?

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 09:36:01

kazdy byl tak rozpisany w tej sprawie i nagle nikt nic nie pisze? cvzy wiadomo cos o kamilu?

#76 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 00:07:34

Ponoć bawił się trochę w handel - więc może mamy przyczynę jego zaginięcia :(

#77 ~potwierdzona~

~potwierdzona~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 12:56:44

na detektywa trzeba miec pieniadze a z tego co wiadomo rodzine nie stac na to ale niech moze ktos pomysli o zbiorce pieniedzy dla rodziny zeby mogli zainwestowac w detektywa?

o ile moze sprawa juz jest zakonczona a nikt nie poinformowal o tym ktos wyrzej napisal ze sam tak od siebie nie zniknol. moze i tak nie wiadomo jak bylo ludszie pisza i mowia roznie a jak jest prawda nikt raczej nie wie,,,,albo wie ale nie chce powiedziec. dlaczego sprawa iwony wieczorek zostala naglosniona? i sprawa dziewczyny ze zloto ryji bylo w mediach przez dzien lub dwa az do momentu odnalezienia? jeszcze ktos pisal czemu wlasnie nie jest naglosnione w mediach? moze by pomogl glupi email do telewizji ze zdjecie zaginionego i opisana histora! znajomi kamila napewno cos wiedza bo nie wierze ze nie tylu ludzi bylo przed ta ipreza i co nikt nic nie wie? ja nie wieze a wy? pozdrawiam

Rodzina dostała propozycję pieniędzy na detektywa, ale odmówiła, bo jak mówi ojciec, boi się, że na jaw wyjdą inne rodzinne brudy... Czyli lepiej, żeby kamil się nie odnalazł, bo ktoś z rodzinki pójdzie do paki. Moim zdaniem w sprawę zamieszani są znajomi lub bracia, którzy mają problemy z narkotykami!

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 13:09:16

TEZ TAK UWZAM... ALE NIC NIE WIADOMO CO Z CHLOPAKIEM???

#79 ~40 w pasie~

~40 w pasie~
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 11:48:52

bo ogólnie w szarleju to mafia jest, w komrolu w jednym z budynków zamiast krów jest burdel, i magazyn z produkcją broni dla Afganistanu i pewnie to jest efektem porachunków gangów. tak słyszałem ale ręki uciąć sobie nie dam

#80 ~Zoom~

~Zoom~
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 14:24:13

Skoro już każdy powiedział co wiedział i nie uważa co rozważa.To ja rozważam że Ci co mają wielkie uwagi mogli by zniknąć a chłopak mógłby się odnaleźć.Ot taka podmianka dziękuje za uwagę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych