Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zaginął kociak

kot zguba zaginął

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~fussion~

~fussion~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 20:57:34

Kotek zwie sie Trolek

Założono bliźniaczy temat na MMgrudziadz

#22 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 21:36:45

A nie pomyśleliście może,żeby gdzieś porozwieszać ogłoszenia? Nie kazdy wchodzi na fora,osoby starsze, na pewno nie,a skoro Trolek to taki fajny gość na jakiego wygląda,to może jakaś starsza pani,lub pan go przygarnęła? Może gdzieś w sklepie koło domu i ktoś coć będzie wiedział? Popróbujcie,bo tu na forum,to raczej się nie uda,chociaż może się mylę.

#23 ~Erwin~

~Erwin~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 07:50:17

A nie pomyśleliście może,żeby gdzieś porozwieszać ogłoszenia? Nie kazdy wchodzi na fora,osoby starsze, na pewno nie,a skoro Trolek to taki fajny gość na jakiego wygląda,to może jakaś starsza pani,lub pan go przygarnęła? Może gdzieś w sklepie koło domu i ktoś coć będzie wiedział? Popróbujcie,bo tu na forum,to raczej się nie uda,chociaż może się mylę. 

Chyba na lekcjach ortografii i interpunkcji wagarowałaś. Piszemy: wyraz, przecinek, potem spacja i następny wyraz!!! Nie rozlepiaj ogłoszeń po słupach, drzewach, bo zapominasz je zdjąć i szpecą miasto.

#24 ~Pali Kot~

~Pali Kot~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 08:24:17

Kot NIGDY nie powinien być wypuszczany samodzielnie. Zagraża ptakom (a już szczególnie w okresie lęgowym, który - przyznajmy - się skończył w tym roku), i może być zaatakowany, może sam wybrać wolność - pamiętajmy że koty do końca nie zostały udomowione i pod względem relacji z człowiekiem są zdecydowanie uwstecznione np wobec psów.

#25 ~Uczeń~

~Uczeń~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 11:00:22

Chyba na lekcjach ortografii i interpunkcji wagarowałaś. Piszemy: wyraz, przecinek, potem spacja i następny wyraz!!! Nie rozlepiaj ogłoszeń po słupach, drzewach, bo zapominasz je zdjąć i szpecą miasto.

Erwin,ja błędów ort nie widzę,raczej literówkę,jak wiesz ,co to jest. Taki wykształcony jesteś i pracy nie możesz znależć? To nie są wypracowania na j.polski,a posty w których ludzie nie zawsze przywiązują uwagę do prawidłowego pisania. Ucz pisania w szkole,bo ten temat jest o kocie,gdybyś,tego nie rozumiał. Takich głuptaków zmanierowanych tutaj nie potrzebujemy.

#26 ~Uczeń~

~Uczeń~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 11:01:09

Erwin,ja błędów ort nie widzę,raczej literówkę,jak wiesz ,co to jest. Taki wykształcony jesteś i pracy nie możesz znależć? To nie są wypracowania na j.polski,a posty w których ludzie nie zawsze przywiązują uwagę do prawidłowego pisania. Ucz pisania w szkole,bo ten temat jest o kocie,gdybyś,tego nie rozumiał. Takich głuptaków zmanierowanych tutaj nie potrzebujemy.

#27 ~do PaliKota~

~do PaliKota~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 11:12:03

Kot NIGDY nie powinien być wypuszczany samodzielnie. Zagraża ptakom (a już szczególnie w okresie lęgowym, który - przyznajmy - się skończył w tym roku), i może być zaatakowany, może sam wybrać wolność - pamiętajmy że koty do końca nie zostały udomowione i pod względem relacji z człowiekiem są zdecydowanie uwstecznione np wobec psów.

Skoro okres lęgowy się skończył,to nie pisz głupot. Mieliśmy już okazję kiedyś w podobnym temacie podziwiać Twoje idiotyczne wypociny na ten temat. Idz,wyprowadz swojego psa i ciesz się,że możesz nad kimś dominować i ktoś ci d... liżę za jakiś ochłap. Z kotem nie masz szans,przewyższa Cię inteligencją, nie jest przekupny,a na jego miłość i zaufanie trzeba zasłużyć. Taki proste konstrukcje jak Ty nie są w stanie tego zrozumieć. Mam nadzieję,że zbierasz gówna swojego psa,który zanieczyszcza miasto,koty to zakopują. I jeszcze jedno. Jesteś w stanie nauczyć Twojego psa załatwiania się w kuwetę? No własnie. Psy i koty to zupełnie inne zwierzęta,gdybyś zadał sobie trud i trochę o tym poczytał, to nie pisałbyś idiotyzmów o uwstecznianiu. Uwsteczniony to Ty jesteś,z uporem maniaka i schizola piszesz w każdym temacie te same bzdury,zamiast się wreszcie douczyć. Normalny człowiek,który lubi psy,nie musi wcale ziać jadem do kotów,widocznie Ty do normalnych nie należysz. Czas przestać być idiotą i nareszcie zacząć pisać z sensem

#28 ~Erwin~

~Erwin~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 14:01:07

Dalej robisz byki! Pisze się tak: "Erwin, ja błędów ort. nie widzę, raczej literówkę, jak wiesz co to jest". To, że lekceważymy poprawne pisanie świadczy, że jesteśmy niechlujni i w "nosie" mamy czytelnika forum. Głuptak to ptak, a głuptas to taki jak ty, nie znoszący krytyki. Lanie linijką pa łapskach i wytarganie za uszy polecam Twemu nauczycielowi.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 14:13:28

Ja Twojemu już nic nie zalecę,bo za pózno na to. Najgorzej to być takim ,jak Ty frustratem,któremu w życiu nie wyszło. Uczymy się w szkole Erwin,a nie od takich jak Ty beznadziejnych ludzi. Widać,że mało książek przeczytałeś,skoro uważasz,że głuptasa takiego,jak Ty nie można nazwać głuptakiem. Powtarzam Ci,Erwin-tacy specjaliści jak Ty nie powinni marnować się w fotelu przed tv. Zal mi Ciebie,Erwin,ktoś taki ,jak Ty musi być bardzo nieszczęśliwy. W życiu tak już jest,że albo się jest mądrym albo się na takiego pozuje,tak,jak Ty Erwin. Jesteś przykładem złośliwego,przymulonego zacofańca,który z uporem godnym osoby psychicznie chorej,stara się udowodnić swoje racje. Załóż temat na forum o poprawnej pisowni i tam popisuj się do woli,zobaczymy,kto z Tobą biedny i żałosny człowieku popisze. Zyczę Ci powodzenia i na forum i w leczeniu i w życiu Erwin. Żałosny człowiek,to właśnie Ty. Nie mam zamiaru robić korekty tego tekstu. Uznaj to jako brak szacunku.

#30 ~prof Bralczyk~

~prof Bralczyk~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 14:23:54

No Erwin to chyba pseudonim? Ukrywa się tu może prof Miodek?

#31 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 16:19:41

Dalej robisz byki! Pisze się tak: "Erwin, ja błędów ort. nie widzę, raczej literówkę, jak wiesz co to jest". To, że lekceważymy poprawne pisanie świadczy, że jesteśmy niechlujni i w "nosie" mamy czytelnika forum. Głuptak to ptak, a głuptas to taki jak ty, nie znoszący krytyki. Lanie linijką pa łapskach i wytarganie za uszy polecam Twemu nauczycielowi.

Och. A kim ty Erwinku jesteś,że uważasz za swoją powinność atakowanie i pouczanie ludzi? Krytyka jest potrzebna,ale konstruktywna. Chamstwa nikt nie lubi. Gdybyś tak uczył moje dzieci,to postarałabym się,żeby była to ostatnia twoja praca w szkole.

#32 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 19:02:30

Och. A kim ty Erwinku jesteś,że uważasz za swoją powinność atakowanie i pouczanie ludzi? Krytyka jest potrzebna,ale konstruktywna. Chamstwa nikt nie lubi. Gdybyś tak uczył moje dzieci,to postarałabym się,żeby była to ostatnia twoja praca w szkole.

I też się w szkole nie uczyłaś i nic Erwina post nie dał, bo dalej walisz wyraz po przecinku bez spacji. Ludzi facet nie pouczał, tylko delikatnie zwrócił uwagę. A Wy ( pewnie katoliki zapyziałe) walicie w niego - frustraci jesteście i tyle. A ty mama namawiasz dzieci do nieuctwa.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 19:32:34

Janina vel ErwineK - WSTYD!!!!

#34 ~fussion~

~fussion~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 08:25:35

Trolek znalazł się, wrócił bądź został podrzucony.

#35 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 08:56:47

Trolek znalazł się, wrócił bądź został podrzucony.

całe szczęście że się znalazł :) -zdrowy?

Myślę że, koniec tematu i napadania się nawzajem.

#36 ~fussion~

~fussion~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 10:48:24

Jakiś taki wymęczony wygląda, nie jest chudy czy brudny.

Wygląda jakby miał wzdęcia, brzusio ma twardy w okoliach żeber.

Obmacany w tym miejscu i nie boli.

Jak nie ustąpi to weterynarz.

Bardzo sie cieszymy że nasz zwierz się odnalazł

#37 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 13:45:30

Super wiadomość,właśnie przeczytałam. Koniecznie wizyta u weta,mógł mieć wypadek,albo ktoś go kopał. Bardzo się cieszę,głaskanko dla Trolka.

#38 ~fussion~

~fussion~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 19:50:45

Proszę o info dot. dobrego weterynarza :)

Nasz trolek rozchorował się ;(

Kicha, charczy gdy mruczy lub oddycha.

Na dodatek ropieje mu oczko lewe.

Zapewne po walce z kotką.

Czekam na info

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 00:36:59

Proszę o info dot. dobrego weterynarza :)

Nasz trolek rozchorował się ;(
Kicha, charczy gdy mruczy lub oddycha.
Na dodatek ropieje mu oczko lewe.

Zapewne po walce z kotką.

Czekam na info

Szczerze polecam lecznicę na Brzeznej i doktora Ciszewskiego. Leczymy tam nasze koty od 17 lat

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 09:49:24

Trudno coś napisać na ten temat.

Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu.
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kot, zguba, zaginął

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych