Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zachowanie Posła SZymańskiego pod pomnikiem

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 06:20:40

Upolitycznienie przemówienia, insynuowanie marionetkowosci dowódców i wojska, chęć zabłyśnięcia przed wyborami..

#2 ~Jaro~

~Jaro~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 07:53:55

Zawsze mówiłem poczekajcie przed wyborami będzie go wszędzie!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 09:58:14

Należy mieć nadzieję,że żadne chwyty nie pomogą i grudziądzanie nie dadzą się w dalszym ciągu ogłupić.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 10:00:40

Wiem.

#5 ~Alko~

~Alko~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 21:27:36

Buraczek niemiecki..było 5 kolumn.. piąta trzyma Tomek, Grudziądz jest ważny, Gdańsk najważniejszy.voxpopuli

#6 ~Lokalny wyborca~

~Lokalny wyborca~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 06:15:24

Upolitycznienie przemówienia, insynuowanie marionetkowosci dowódców i wojska, chęć zabłyśnięcia przed wyborami..

Wystąpienie beznadziejne ale co tam musiał się dowartościować i przypomnieć ,że jeszcze jest posłem w Grudziądzu .Koledzy od koryta po woli odsuwani i na Ciebie przyjdzie czas rozliczeń za te 8 lat doprowadzenia Grudziądza do zapaści finansowej.

#7 ~Peło~

~Peło~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 11:34:39

Żaden poseł w historii nie był wspolodpowiedzialny za doprowadzenie swojego miasta do ruiny..mały czlowieczek

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 07:11:55

Żaden poseł w historii nie był wspolodpowiedzialny za doprowadzenie swojego miasta do ruiny..mały czlowieczek

#9 ~Kabareton~

~Kabareton~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 07:32:39

On się nie poczuwa..za chwilę partia zrobi mu plakat że dług Grudziądza to wina Premiera...a pan panie Pośle.??ja..ja tu byłem tylko przypadkowym przechodniem.." ale mówił Pan niedawno że szpital nie ma długów tylko zobowiązania..oj tam..pomylić się nie można..? Ale to i tak wina PISu..Grzegorz mówił że mam tak mówić jak się źle dzieje..

#10 ~Re~

~Re~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 08:23:03

Ale jaja

#11 ~Antyglam~

~Antyglam~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 13:57:34

kto zajumał Polakom przeszło 150 miliardów oszczędności z OFE wbrew konstytucji a TK Rzeplińskiego to przyklepał?
A kto robił naloty na redakcje "Wprost", bo ośmieliła się napisać i puścić "taśmy prawdy" nagrane u Sowa&Przyjaciele, które nie spodobały się Tuskowi bo były dowodem na nieudolność i nepotyzm jego rządu?
A kto kazał strzelać gumowymi kulami do strajkujących górników?
A kto robił prowokacje i pałował demonstrantów na Marszach Niepodległości i nakazał ( min. Sienkiewicz) spalenie budki przed Ambasadą Rosyjską?
A kto zorganizował Akcję "Widelec" (Schetyna), gdzie zatrzymano przeszło 700 kibiców bo ośmielili się kiedyś zaśpiewać premierowi "Tusku matole twój rząd obalą młodzi i kibole"?
To nie było łamanie konstytucji przez rząd Tuska???

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 14:06:32

kto zajumał Polakom przeszło 150 miliardów oszczędności z OFE wbrew konstytucji a TK Rzeplińskiego to przyklepał?
A kto robił naloty na redakcje "Wprost", bo ośmieliła się napisać i puścić "taśmy prawdy" nagrane u Sowa&Przyjaciele, które nie spodobały się Tuskowi bo były dowodem na nieudolność i nepotyzm jego rządu?
A kto kazał strzelać gumowymi kulami do strajkujących górników?
A kto robił prowokacje i pałował demonstrantów na Marszach Niepodległości i nakazał ( min. Sienkiewicz) spalenie budki przed Ambasadą Rosyjską?
A kto zorganizował Akcję "Widelec" (Schetyna), gdzie zatrzymano przeszło 700 kibiców bo ośmielili się kiedyś zaśpiewać premierowi "Tusku matole twój rząd obalą młodzi i kibole"?
To nie było łamanie konstytucji przez rząd Tuska???

Sama prawda. Nikt z PO w zadnym głosowaniu głosu mojego nie dostanie.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 14:33:06

Chu...j w dup..ę chołcie Malinowskiej ich czas już się skończył . To po cho....lerę się udzielają .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych