Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Coco

Coco

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 maj 2013 - 10:44:52

Już niebawem powstanie przedszkole przy ul.Mikołaja z Ryńska u sióstr Elżbietanek .Będzie to przedszkole integracyjne .Sądzę że pomoże ono rozwiązać problem braku miejsc ,tylko troch cierpliwości .

#2 ~Telimena~

~Telimena~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 10:48:00

widząc w tv ostatnie rpeortaze o tym jak w przedszkolach i złobkach traktują dzieci strach dzieciaka oddac gdziekolwiek....

#3 ~Lechu~

~Lechu~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 11:00:41

Za dużo tv oglądasz ;) Moja córka chodzi na rządzu i jestem nieraz zaskoczony co dzieciaki robią w ciągu dnia, oczywiście pozytywnie. Bdb przedszkole.

#4 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 13:50:42

Co roku ten sam problem. Co za problem utworzyć jeszcze 3 grupy przedszkolne dla dzieci, które się nie dostały? I jak się ma to do reformy, która zakłada wcześniejszy wiek szkolny i przedszkolny?

#5 ~rodzic 1~

~rodzic 1~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 14:25:59

Nie ma problemu z miejscami w przedszkolach. Niepubliczne jak się dobrze zapoznamy z ofertami nie są droższe od publicznych , i zapewne w każdym są jeszcze wolne miejsca skoro nie przyjęto 74 dzieci a miejsc w nich jest 800.

#6 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 14:53:05

Płacę 250 zł za przedszkole miesięcznie, natomiast w Kubusiu na str. znalazłam informacje, że czesne wynosi:
Dla dzieci w przedziale wiekowym( żłobek) 20 tyg-2,5 lat - 750 zł
Dla dzieci w przedziale wiekowym od 2,5 - 6lat: 450 zł

Spora różnica. Jeśli synek by nie został przyjęty to miała bym kłopot, bo prywatne przedszkole nie jest na moją kieszeń!

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 09:19:38

O ile wiem problem może się rozwiązać po wprowadzeniu dodatkowych oddziałów przedszkolnych na osiedlach Strzemięcin, Rządz, Lotnisko.Mają być w szkołach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych