Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Olaa55~

~Olaa55~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 10:38:55

Nowoczesne metody pojawiają się z roku na rok. Ostatnio czytałam o nowej metodzie, takiej jak Lentivu. Na razie wykonują ją tylko w klinikach Optegra w kliku miastach. Zabieg ma trwać tylko 24 sekundy, a efekt widoczny jest od razu. Po całym zabiegu ma się odczuwać tylko lekki dyskomfort. Ciekawy zabieg.

#2 Monique35

Monique35

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 18 październik 2017 - 21:12:51

Podobno zabiegi laserowej korekcji wzroku wykonuje sie dopiero po osiągnięciu pewnego wieku. Nie chce zmyślać, ale to chyba było po 35 r.ż. I chyba również musi być większa wada. Myslę, że sam zabieg moze znacznie ułatwić życie osobm z duza wadą, ale pewnie do najtańszych nie należy.

#3 ~choina~

~choina~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 12:12:58

Ja zastanawiam się nad tym, czy mojej babci nie wysłać do Czech na leczenie zaćmy. Najgorsza sytuacja jest wtedy, gdy szpital w Polsce, w którym byliśmy zapisani na NFZ, trafi kontrakt z Funduszem, a my trafiamy na sam koniec kolejki do innej placówki… Nikt nie ma czasu tyle czekać. Wtedy warto pojechać chociażby do kliniki PROVISUS w czeskim Cieszynie, gdzie operacje wykonują od ręki. I w ceie są m.in. leki osłonowe, polska opieka medyczna, wizyty kontrilne już w kraju itp.

#4 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 10:36:00

Zabiegi laserowej korekcji faktycznie można wykonywać dopiero po osiągnięciu konkretnego wieku, ale jest to 21 r.ż., ponieważ wtedy organizm się nie rozwija, a wada teoretycznie nie postępuje (to również jest warunek konieczny, przez ostatnie pół roku nasza wada nie może się pogłębiać - info od mojego lekarza prowadzącego - Jerzego Michnowskiego z Białegostoku). Ja miałem -5,00 w obu oczach, a zabieg Lentivu sprawił, że mam -0,25 i wada nie rośnie od 2 lat :) Jestem mega szczęśliwy!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych